Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Klarinét

Dátum: 2013.02.12. 09:17:44
2 külön kalap... elolvastál mindent? A POK-ok csak példának vannak felhozva az esetleges lista végett... Mint írta is, aki eventezik az láthatja a karilapon ki tolja s ki nem. Lehet kattintgani mint eddig is. Nem isten itt egyikünk sem hogy térdre borulva tiszteljük. Mindenkinek lehet véleménye, vagy nem?!
Dátum: 2013.02.12. 05:32:01
Valószínüleg így van... de ez akkor is segítség lenne! A POK dolgozzon meg azért hogy másokat le tudjon fosztani. Ne legyen már 100%-s rátája mert kiadják az eventezök teljes névsorát. Vagy neked ez fair dolog lenne Cras? Ha Kocos klonokat ( is ) akar támadni szubplazmával oldja meg... Nem elég hogy bárkit betámadhat aki nem kapcsolta ki? ( Van böven választék a toplistán. ) Még azt is tudni akarja ki eventezik? Dolgozzon meg érte! Menjen végig a toplistán és keresse meg az aktív karaktereket! Nem tök mindegy amúgy is kit támad szubplazmával???? Jaaaaaa hogy csak aktívakat akar kamrázni... Más egyebet nem kéne még nyilvánosságra hozni? Miért kellene megkönnyíteni ennyire a dolgot?
Nem igaz hogy nem értitek miröl beszélek!
Dátum: 2013.02.12. 05:17:37
Nem azért írok kettöröl hogy igazam legyen... Egyszer ezzel lépek be egyszer azzal, nem szoktam mindig figyelni melyikkel vagyok éppen.
Dátum: 2013.02.11. 19:31:22
Más nem kellene? Ez azért kicsit túl sok infó lenne a pókoknak... nem gondolod? Megkapja az összes aktív karakter nevét aki erre utazik és hatalmasat szakít. Ugye nem gondoltad ezt komolyan?
Dátum: 2013.02.11. 14:59:58
Ha van vadász zsákmány pik-pak le van vadászva, igaz kicsit húzós annyit betárazni...
Dátum: 2013.02.09. 10:22:59
Így van a pénz nem minden a játékban... Van két törölt karim ami ezt erösíti.
Azt hogy mire és miért költ vagy nem az ember, azt nagyban befolyásolja hogy milyen karit fejleszt. De ha valamiben elönyt akarunk itt, bizonyos szinten a zsebünkbe kell nyúlni. A te hsz-ra válaszoltam, de ez csak egy kiegészítés volt. Sokan vannak akik mindig háborognak a pénz adta elönyök miatt. Sokszor köztük vagyok én is... Marha sok minden van már pénzért a játékon belül. Erre vagy költök vagy nem, megtehetném hogy mindent megvegyek és extra erös karim legyen, mert sok mindent megtanultam 3 év alatt.
De ilyen lökött azért nem leszek... Van nálam is egy határ amit nem lépek át, a full extrás karik megfizették az árát és beleöltek egy csomó idöt. Kicsit irigykedem amikor jól szétcsapják a karimat a bajnokikon, de eszem ágában sincsen ennyi pénzt s idöt rááldozni arra hogy " Superman " legyek.
Van egy az átlagnál jobb karakterem amire költögetek néha. Kikapcsolódok amikor játszom, elvagyok az ismerösökkel... Ez nem a való világ csak egy játék. Nem halok bele ha nem én vagyok a legjobb a szintemen.
Dátum: 2013.02.09. 09:36:19
A Kufár eventen az átlag játékosoknak a pénz a prémes felszerelésekben és az eltárolható eröforrásokban segít. De mindez nem segít a toplista elejére ha nem spórol az ember.
Ez egy szolgáltatás és nem ingyen dolgoznak a fejlesztök. Ezt meg kellene érteni. Még így is aki okosan játszik pénz nélkül is elboldogul és maxos jutalmakat hozhat az eventekröl. Azt azért ne kívánja senki hogy ingyen játszva a toplista elsök közé kerüljön.
Ha ezt meg lehetne csinálni akkor senki sem fizetne az extra bónuszokért. Minden játékot meg kell venni az üzletben mielött otthon játszana az ember vagy a család. De lehet teljesen ingyen is játszani mint régen.
Fapuska, fakard meg csuhéjbaba... Az elsö kettönél meg az volt az "igazságtalan" hogy az idösebbek elönyt élveztek velem szemben.
Mindig van ami nem tetszik... Ne akarjunk már mindent ingyen magunknak!
Dátum: 2013.02.06. 14:14:05
A 43. szintü karimmal szép nyugodtan megcsináltam a maxos jutalmat 2 nap alatt... Max a toplistás helyezésröl lehet lecsúszni, nem mindenki megy ám nyaralni... Nyáron többen lesznek otthon mint most.
Dátum: 2013.02.01. 04:58:01
Nem vagy mai játékos, mégis neked mindent külön el kell magyarázni...
Ha egy Xeno kipurcan akkor akik addig ütötték, azok csatlakoznak egy másik kategória táborához. A xeno a karakterhez van generálva, gondolom ezt nem kell elmagyarázni... Ha mindenki egy-két Xenot csapkod egyszerre hamar kinyúlnak. Ha meg esetleg mégsem akkor Baráty, a mátrix fömuftija lélekenergiáját veszi az öreglányoknak...
Ez tök jó hogy minden Xeno vége elött jön valaki és ugyan azt kell elmondani neki...
Dátum: 2013.01.31. 06:08:12
Örülj csak neki, ez nem beépített csalás, csak annak a biztosítása hogy ne érjen minket "csalódás"...

Megmondom öszintén nekem eszemben sincsen az LE-t a kötelezö maxon kívül a csapdákba rakni. Gondolom mások sincsenek vele másképpen. Vannak építök akik ezt tolják de ök sem gyöznék az összeset.
Alacsony szinten még Vf esetén is PP-böl 0 TP-ért és némi építésért cserébe maxos jutalmat lehet zsebre tenni. Én nagyon örülök annak hogy "felépülnek" a csapdák...
Dátum: 2013.01.29. 22:21:22
Random... van mikor nekem is alig esik! Pedig aztán a szerencse tulajommal semmi gond...
Dátum: 2013.01.29. 22:04:28
Igen az egy másik emailrol volt, ez meg egy V4-röl maradt.
Dátum: 2013.01.29. 21:51:50
Én a V5-röl beszéltem elöször nem a V4-röl... Valamivel gyorsabban fejlödsz az inspirációs bónusz miatt, de nem fogsz felszállni a sebességtöl.
Bocs hogy innen válaszolok most ne lepödj meg... Néha használom a régi karakterem belépöjét is.
Dátum: 2013.01.29. 20:43:43
Az is baj ha sok az energia?
Mihez képest... Hozzám képest sokkal gyengébb és van nálam sokkal erösebb a szintemen. Tényleg ritka... De legalább lelkes és azóta jó viszonyban vagyunk. Ha igényli bármikor segítek neki.
Dátum: 2013.01.26. 07:40:00
Hát ez nekem nem válasz... Játszottam a V5-ön, igen is a tagok létszáma adja az átlagot!
Mitöl lenne átlag akkor? Áááá...
Full extrás szövetségekben voltam ahol 50-60 milla volt az átlagépítés. ( Több milliós kút esetében... )

Dikó István ha haragszik ha nem butaságot beszél! Nem elöször fordul vele elö...

A V4-el kapcsolatban is mondott nekem már akkora képtelenségeket hogy csak na!
Csak tudnám minek ül ott abban a székben, ha halvány fingja sincsen a játékról!
Csak megvezeti a kérdezöket!
Dátum: 2013.01.24. 17:25:12
Hát ha ketten is betöltöttétek akkor nem értem miért nem osztódik az átlag... Kérdezzétek az ügyfélszolgálatot.
A V5-ön egyébként nem érdemes arra alapozni hogy körbeépítenek a nagyok. Pont ennek a megakadályozása végett van az átlagépítés. Ajánlom hogy olyan szövit keressetek aminek gyözitek építéssel az átlagát. Aztán ha megerösödtök szakértelmekben elmentek egy nagyobb szövibe, ahol nem fog gondot okozni hogy 100%-os bónuszt élvezhessetek a szövetség adta épületekböl.
Dátum: 2013.01.24. 15:06:55
Be van töltve a kút mindenkinek? Betöltött kút esetén el kéne osztódjon az átlag. De ha 45 millát kéne építeni amikor eloszlik, akkor inkább kezdjetek új szövit, föleg ha nemrég kezdtétek.
Dátum: 2013.01.20. 12:40:39
A V4-en ha portyalistáról akarok valakit támadni akkor nem zajlik le a küzdelem, hanem bead egy tök másik karakterlapot!
Dátum: 2013.01.19. 17:06:10
Csak akkor ad ilyet ha nincs nálad LE... 0 LE esetében az EH nem tud neked LE-t generálni. De ha volt nálad LE, akkor nem szóltam!

Amúgy ez nem az a topic ahol ezzel foglakoznak.