Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Silurus

Oldal: 1
Dátum: 2011.10.16. 12:51:06
Ennyi vacak, semmire sem alkalmas, tudást, illetve alapműveltséget igénylő, lexikális jellegű, illetve "bizonyos rétegeket érintő", rosszul feltett, nyelvtanilag nulla értékű, helyesírást mellőző, az angol nyelvben honos, nagybetűvel kezdődő, magyar tájegységek tájszólására korlátozódó, betűket kihagyó, soha nem hallott, és a magyar irodalomban sohasem kifejezett szavak, valamint teljesen ismeretlen, illetve sosem hallott, vagy csak csak bizonyos érdeklődési körű emberek által ismert írók és azok szerzeményei........................
Amennyiben kérdést tehetnék fel, soha nem fogom megtenni, mert látva az eddigi kérdéseket, amelyek valamely oknál fogva megfeleltek, és látva kérdéseimet, melyek szintén valamely (senki által nem ismert ) oknál fogva elfogadhatatlanok,.......... teljesen tanácstalan vagyok.
Nem tudom, hogy a feltett kérdéseket, milyen emberek, mennyi tapasztalattal, illetve kultúrális szinttel, alapvető logikával, műveltségi szinttel rendelkező emberek, így őket nem is minősítem, hiszen nincs róluk információm, bár feltételezem, hogy az általános iskola alapvető szintjein helyezkednek el értelmileg és életkorilag is.
Bocsesz nem kicsit berágtam.
Ha ez ok, akkor bannoljatok nyugodtan, mindkét kataktaremet, mindkét világban, hiszen így, ez a játék, számomra nem "játszható", legalábbis olyan szinten nem, hogy az én műveltségemet, semmissé teszi valaki más, műveletlensége, illetve csupán lustasága miatt, hogy utána nézzen (google akár) bárminek is a feltett kérdések kapcsán.
Elnézést, ha belegyalogoltam valakinek a lelkivilágába, de eddig ez fordítva volt, és az én lelki világom nem fogadta el.
Dátum: 2011.08.23. 14:39:28
Hogy ciripel a tücsök?
elülső szárnyait összedörzsöli
elülső lábait összedörzsöli
csáprágóján levegőt présel át
potrohát a földhöz veregeti

http://hu.wikipedia.org/wiki/Mezei_tücsök

//majdnem összedörzsöltem én is az elülső??? szárnyaimat, mikor megláttam ezt a kérdést:)
a helyes válasz ugyanis a hátsó (amúgy fűrész szerű lábak összedörzsölése//
Dátum: 2011.08.22. 06:11:57
Idézet: WillChi - 2011.08.21. 20:12:56
Idézet: Silurus - 2011.08.21. 17:19:03
//jabulari az valóban egy labda, de ez a jubilani ez nem jelent semmit //


Jabulani a becsületes neve.


Nem a hozzászólásomat, inkább a rossz, de mégis jóváhagyott kérdést kellene korrigálni.
Dátum: 2011.08.21. 17:19:03
10 vadászatból csemegéztem a következő, engedélyezett gyöngyszemeket:

Hogyan nevezik a kémikusok azt a folyamatot, aholelektron leadás megy végbe?
ostriumtheca
redukáció
oxidáció
protonizáció

//ahol elektron leadás//

Hányszor játszott a magyar labdarugó válogatotott világbajnoki döntőt?
Kétszer
Háromszor
Egyszer
Nullaszor

//válogatotototototot nem játszott, és nem hinném, hogy 10 mai tizenévesből 2 tudná a kérdésre a választ//

Mi a 2010-es Dél-Afrikai Labdarúgó Világbajnokság labdájának a neve?
Gömböc
Glory
Ball of Africa
Jubilani

//jabulari az valóban egy labda, de ez a jubilani ez nem jelent semmit //
Köszönöm.
Igen, közben én is emlékeztem a kérdésre, ahol nagybetűvel volt írva a bogár neve:)
Elnézést, nem jelőltem be a helyes választ, a 2-est.
Sziasztok!
Szeretném tudni a véleményeteket erről a kérdésről, érdemes-e feltennem:

Mi az a futrinka?

1. Háromkerekű jármű
2. Egy bogár fajta
3. Népviselet
4. Szeszes ital
Dátum: 2011.07.12. 20:01:07
Szerintetek, melyik küldetést válasszam 9-es szinten?


Választható küldetések
Keresd fel a hordaparancsnokodat! Küldetés kiválasztása
Keresd meg az Orákulumot! Küldetés kiválasztása
Legyen legalább 3 befogott állatod! Küldetés kiválasztása

Ennyi a választék.
Oldal: 1