Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Otoaak

Dátum: 2009.01.16. 09:48:26
Az ilyen előfordul, benne van a játékban ettől csak érdekesebb lesz. De akivel ez naponta 2x megesik az már nem pusztán pech-es hanem hülye. Velem is volt már, hogy elkaptak gyűjtés közben, de az ilyesmi nagyon ritka főleg mert ahogy a sok LE-s celpontok felkerülnek klán forumra ugyan úgy a 0-LE-sek is felkerülnek és könnyűszerrel 15% alatt tudom tartani magam még zafírként is.
Dátum: 2009.01.16. 09:42:09
Bocs Xena de az egész portyazásból visszamaradásból élősködés egyetlen alapja az, hogy a játék tele van LE termelő rabszolgákal. Ez nem egy fejlődési alternatíva (legalábbis a rabszolgázós verziója). Azért mert csökken a PP-ből jövő LE még nem lesz a játék békés játék. Még akkor sem ha a legtöbb LE vadászatból jön. Aki rendszeresen háborúzik simán el tudja lőni a PP-jét az értelme úgy is megvan. Tetszik vagy sem a játék nem attól "háborús" játék mert több millió LE-t lehet összerabszolgázni. Szerintem már sokkal korábban közbe kellett volna lépni. Még ha nem is a több 100k LE-t összepőortyázó karakter tulaja futtatja a rabszolgákat akkor sem etikus az ilyesmi. Arról nem is beszélve, hogy egyre magasabb és egyre több szinten van tömve az egész játék az ilyen jellegű karakterekkel, akik az óriási LE arányt kihasználva egyedül döntenek el háborúkat viszik el a bajnoki medált és még sorolhatnám hány területen keserítik meg a normálisan fejlesztett karakterek életét, akinek egyetlen "bűne", hogy rendesen elköltötte a vadászatait és túl gyorsan lépett szintet.



Idézet: Xena - 2009.01.16. 09:13:46
Portyázóként -csakúgy mint Eraman!- én is sérelmesnek találom ezt a drasztikus változtatást,ráadásul egyik pillanatról a másikra.
Mortimer és a többi játékos aki egyetért ezzel az azonnali(!!!) beavatkozással: ha te(ti) nem jártál rá a szigorítás előtt a sok lét vesztett játékosokra akkor hogy lehetsz akkora "sztár" hogy kioszd azt aki lázad-megjegyzem jogosan!- az egyik pillanatról a másikra bevezetett változtatás ellen ami agyonveri az eddig portyázásra kifejlesztett karaktereket, elértékteleníti a kreatívokra költött lét ezzel együtt megdrágítja a többi szakértelmet...?
Persze most aki rágyúrt a vadászatra az lesz most a menő! Egyre több és több lét kap majd a vadászatokból és a változtatásnak hála a portyázók-akik a szintvisszamaradással járó tp-vesztés mellett -amit mérlegeltek és vállaltak a portyalé miatt!- mindenféle előzetes bejelentés helyett "szögre akaszthatják a cipőjüket" és a továbbiakban kulloghatnak a vadászók mögött!
Mivel jobb játékos az aki kifejleszti a spektrálist,elementárist és a sajtolást magas szintre,levereti magát 15 százalék alá és kockázat nélkül "goglézza" a kérdéseket?Ez lesz ettől fogva az egyetlen optimális játék(az eddigi kettő helyett elég komoly változás,nem?)!Az elöl lévő játékosok közül néhány miért került előnybe a többivel szemben?Mikor szedték össze a 60-100k nyerőt? Ugyanúgy levették a bénákat és a rabszolgákat egészen addig amíg elérték a 400csp-t,majd felmentek és azóta követik a sablont mely nem lesz soha csorbítva! Ha elfogyott a csp-je akkor leüt valakit 3 szinttel fentebbről-lehetőleg sok lét összeportyázó karaktert hiszen tőle ugyanúgy 100%-ot hoz? A fentről ütők miért nem tiltakoznak most??
Ez a továbbiakban még harci játék? A rekontrázók továbbra is játszhatják a játékukat-belép,leüt néhány portyából élő karaktert,elkölti a lét,a maradék ép-jét levereti majd kockázat nélkül vadászik? "A kis kvízkirályok!" "Hé: az nem egy másik játék?"(megjegyzem a küldetésekhez és állatbefogáshoz szükséges vadászataimon a jó válaszok konvergálnak a 100%-hoz,szóval nem az intelligenciájukat és a "goglézótudásukat" irígylem...)
Dátum: 2009.01.12. 13:53:28
Idézet: Roseprincess - 2009.01.11. 11:22:35
Idézet: Btoektoe - 2009.01.11. 11:01:06
Mekkora pontosan a fény sebessége vákuumban?
299 792 458 m/s
300 000 000 m/s
A fénynek nincs sebessége vákuumban
300 000 km/h

Egyik válasz sem jó. 299 792, 458 km/s lenne a helyes válasz.


nem kell a szőrszálhasogatás!
Bár ez alapján valóban nehéz eldönteni melyikre gondolt helyes válasznak a kérdező... az első ugye elég pontos, csak a dimenzió nem stim... a második viszont jó, mert az egyezik a mindenki által ismert fény sebességvel.


Az első válasz helyes. Bár valóban km/s-ba szokták megadni (1km/s=1000m/s). De így is speciális a kérdés, szerintem törölhető. Elég azt tudni, hogy kb. 300 000 km/s fölösleges bűvészkedni a számokkal ez egy kvíz.
Dátum: 2009.01.12. 11:52:22
Mi ronalddinho????
Író
Szinész
Labdarúgó
Autó versenyző

Helyesírás.
Dátum: 2009.01.07. 22:56:49
Én nem látok se gyilkost se áldozatot. Ez egy játék ami elsősorban az LE-ér folytatott versengésről szól és megvannak a maga szabályai. A sakkban se gyilkost és áldozatot hirdetnek hanem győztest és vesztest. És hidd el nekem eleg hülyén adná magát ha a sakk VB döntöjébe berontanál és azt kezdenéd magyarázni mennyire unfair szemét gyilkos "A" játékos mert neki kétszer annyi bábúja van mint "B" játékosnak és még mindíg "B" játékos bábúit öldösi szegény meg fog halni.

Szóval nyugika nem tör senki az életedre, fekudj le nyugodtan aludd ki magad, holnap ha felébredtél akkor a végzetúron kívül vár egy egész világ.
Dátum: 2009.01.06. 20:36:40
Aki fejleszti az egészségét annak nincs gondja a portyával. 1300-1800 életerővel már nem ver földhöz a 400-500-as sebzés és gyorsabban is pörög vissza ha elmész pihenni. Attól mert kevésbé fontos még nem haszontalan az egészséget tolni.
Dátum: 2009.01.06. 15:29:50
Sehogy de a szintekkel is lehet sakkozni, de a 3 sec.-es átöltözésre meg én lennék kiváncsi nekem mindíg kell legalabb 10-20sec. hogy átöltözzek. annyira azér nem gyors a végzetúr server.
Dátum: 2009.01.06. 15:15:33
Ebben semmilyen titok nincsen, egyszerűen csak összedolgoztunk aktívan kémkedtünk és kiszámoltuk sokszor percre pontosan kit mikor lehet ütni. De látom Lord már több részletet is elárult nem is irok többet.
Dátum: 2009.01.06. 13:52:50
Szerintem megoldható a dolog, nekem van is egy kiválóan sikerült csendéletem a címe: " Falra hányt borsó "
Dátum: 2009.01.06. 13:43:28
Majdnem mindenki jó valamiben nekem itt a nagy pofa neked meg a savanyú.... Hozzáteszem még nincs 1 napja se, hogy csatlakoztam a katakomba partyhoz és kivehetem végre a részem a pálinkás, boros-sörös pince buliból.
Dátum: 2009.01.06. 13:11:44
Pont annyit tettem hozzá amennyit kellett.
Dátum: 2009.01.06. 12:57:04
Jöhet PM-be a frappans valasz. Nem arthat egy kis szajkarate levezetni a feszultegeket.
Dátum: 2009.01.06. 12:17:55
Valamit tuti rosszul csinalok de a 4-5 szinttel magasabb szintuek nagy resze engem is elfektet pedig nekem aztan oskovem kerskedelmem mindenem van megse mindíg megy. Ha meg gond van a regennel legyel zafir es majdnem olyan gyorsan fogsz regennni mint egy premiumos mas hordas. De azt te sem gondolhatod komolyan, hogy a premium és a nem prémiumos játékosok között ne legyen különbség.
Dátum: 2009.01.06. 10:20:43
A citadellarol

A racstagok egyike sem hasznalta soha tamadasra a citadellat tovabbra is csak arra hasznaljak hogy megtoroljak barmely racstagot ert citadella tamadast. Ha nem tetszik, hogy 10x-eset kapjatok vissza annak amit ti lottetek akkor egyszeruen csak nem kell hasznalni es kesz. A racstagok nem alszentek nem bujnak hazug mondatok moge le van irva ki milyen feltetelekkel csatlakozhat a racshoz es mik a kotelezettsegek kovetelmenyek.

Az meg , hogy kinek milyen oka van arra, hogy citadellaval toroljon meg barmilyen serelmet, szerintem teljesen erdektelen. A citadella hasznalataval semmilyen elonyt nem lehet a raqcstagoktol kicsikarni kar ezzel fenyegetozni. Senki nem olyan hulye, hogy miutan csatlakozik a racshoz hagyja magat megfelemliteni nehany idota fenyegetozese miatt.

A citadella nem vedelmi hanem tamado epulet vedekezesre alkalmatlan. Aki szerint ez az egy vedelme van a kis szovetsegeknek a nagyokkal szemben az valamit nagyon felreolvasott a citadella leirasanal. A citadella senkit nem ved meg semmitol. Aki hasznalni akarja racstag vagy barki mas ellen szamolnia kell a kovetkezmenyekkel. A racsot letrehozok tartjak magukat az alltaluk megszabott szabalyokhoz. Aki meg felelotlenul lovoldoz es fenyegetozik a citadellaval az tok foloslegesen sirja tele itt a forumot, az olyan jatekost aki sajat maga szamara es masok szamara is minden lathato haszon nelkul okoz kart sehol nem nezik jo szemmel a BH tagjai nyilvan tisztaba vannak ezzel es azzal is , hogy ha nem valtoztatnak a hozzaallasukon csak a sajat helyzetuket nehezitik vele, ennek ellenere tovabb folytatjak es egyfajta a jo kuzdelme a gonosz ellent szeretnenek kihozni ebbol aminek semmilyen alapja nincsen.

A kicsik farmolasarol, es BH:

Ha leulok pokerezni es valaki elnyeri a penzem meg tudom erteni en is azert ulok le jatszani, hogy nyerjek de ez sajnos nem mindig jon ossze. Ez a jatek kicsit hasonlit a pokerre csak nem zsetonert/penzert/anyagi javakert jatszak hanem LE-ert. Vannak strategiak modszerek epuletek amik valtoztatjak az eselyeket az LE szerzesre de ezt a jatekot akkor is LE-re jatszak, es ezen onkenyesen egy jatekos se tud/fog tudni valtoztatni erre 200-as meretu citadella sincs hatassal.

Ha elviselhetetlen a nyomas a kisebb szovetsegeken es nagymertekben ellehetetlenulnek, ha a lemaradozo vagy feljovben levo szovetsegek szamara nincsenek lehetosegek a jatekban, az nem a gonosz jatekosokon mulik akik a szabalyokat betartva probaljak a sajat utjukat jarni es fejlodni, hanem a rendszer rossz ami ezt megengedi. Tehat a JV-tMiklost es a programozokat abajgassatok ha ilyen problematok van es ne a szovetsegi forumot sirjatok tele vele. Azt viszont (bar nem ismerem Miklos kozvetlen velemenyet) ugy gondolom boritekolhato, hogy amig LE van a jatekban addig ezt a jatekot LE-re is fogjak jatszani, akar mennyire is elkotelezett a BH abban a tekintetben, hogy ok majd a citadella segitsegevel csakazertis megmutatjak, hogy ezt a jatekot nem csak LE-re lehet jatszani. A magan velemenyem az, hogy nagyon rossz ajton kopogtatnak ahhoz, hogy ebben a dologban valtozast tudjanak elerni, mert nem az altaluk citadellaval tamadott szovetsegesek az illetekesek igy ha belejuk rugnak es a racstagokat piszkaljak itt csak pofonokat kaphatnak de elerni nem fognak vele semmit.

Jo hosszu lett es talan sokan nem ertenek majd vele egyet mindenesetre koszi annak aki elolvassa es megerti.

Yworl/Otoaak
Dátum: 2009.01.06. 08:35:51
Töröltem a hozászólást mert tulságosan sok lehet benne a bántó él és ez a háború nem a tisztességtelen harcról szólt.

Yworl
Dátum: 2008.12.26. 13:27:15
Amerika első színesbőrű elnökének mi a teljes neve?
Barack Binladen Obama
Barack Franklin Obama
Barack Hussein Obama
Barack Obama (ez a teljes neve)
Dátum: 2008.12.23. 13:30:04
A lélekkutas dologra tényleg jöhetne már alternatíva. Szerintem az a küldi még prémiumosokkal szemben is szemétség, lévén, hogy aki nem spoilerezik az nagyon könnyen lukra fut vele, és beragad neki 2-3 hétre. Egyébként is milyen küldetés az már, hogy áldozz 10 őskövet? Semmi köze a játékhoz igazából. Szoval lényeg a lényeg ez a küldetés nagyon sok sebből vérzik. A legegyszerűbb az lenne, ha kiégett őskőből is lehetne kisütni mongyuk feleannyi LE-ér.
Dátum: 2008.12.12. 16:36:30
Na akkor mar csak 1 dolog winnie csinald meg ugy ahogy leirtad es tedd ki ide lecci, hogy megvan a kuldi es nem beszelted le. (Kell a celpont neve akarok vele majd beszelni) Ha megvagy vele akkor en is kiprobalom, addig meg sok szerencset a kb. 30-40 szintnyi szakertelemfejleszteshez ami a te modszeredhez kell. (azer en lebeszelem egy ismerossel es megcsinalom a kuldit nem akarom evekig tartogatni mig neked vegre osszejon lebeszeles nelkul)
Dátum: 2008.12.11. 19:39:40
Menyyi az eeredmény,ha kivonunk MC-ból DCCCXCIX-et ?
CIX
CC
CCI
DC

Szerintem ez mar tulzas, az ok, hogy nem art ismerni a romai szamok jeloleset de ez a kerdes szerintem semmivel nem jobb egy sima 1100-899-nel.
Dátum: 2008.12.11. 18:40:39
Nekem 1550 a rekord rablasom es nagyon szerencsesnek tartom magam, hogy tobbszor is tudtam 1000 folott rabolni. Es elmeletileg a 2000LE-s kuldetest lebeszeles nelkul is meg lehet csinalni DE, azt a kuldit amikor megkapod valoszinuleg mar boven 15-os szint folott leszel es itt mar nem nyuzsognek az epito vagy csak siman verhetore fejlesztett rabszolgak. Masreszrol nem csak azt kell eltalalnod, hogy kit tamadj de nalad is tobb mint 2000-nek kell lenned ahhoz, hogy egyaltalan legyen ertelme probalkozni. Es az sokkal feltunobb lesz mint az, hogy valaki gyujtoget ha egyszer lever valaki veletlenul es elvisz toled 400-500LE-t akkor egybol jonnek a szovi tarsai is es semmi perc alatt megtapasztalhatod, hogy azon a szinten mennyire kellemes nagyobb mennyisegu LE-vel taborozni hiszen nem tudsz mit csinalni tamadnod kell ezert te is tamadhato vagy. 10-15-percig meg mindenkepp sok LE van nalad meg akkor is ha minden oraba elkoltod 0-ra az LE-t. Szoval elmeletileg meg lehet csinalni gyakolratilag viszont ha nem beszeled le majdnem biztos, hogy tobbet vesztesz majd a kuldin mint amennyi LE-t kapsz majd erte. Aki meg nem az LE szerzesre gyur elejetol fogva az ezen a szinten mar csak kidobja az LE-t az ablakon amit a portyazaser kapott LE novelo szakertelmekre koltene. En pont ezer nem raktam semmit ilyen szakertelmekre Yworlal, elobb utobb meg ugy is mint en , hogy 1,5-2honappal a kezdes utan indultam elersz egy olyan szintre amikor ezek a kepessegek teljesen ertelmuket vesztik es csak sokezerrel novelik az egyeb szakertelmek noveleset egeszen addig ameddig csak jatszol a karakterrel.