Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Otoaak

Ha dutch az LE nagy részét nem a szerver oldali késés és a védekező több másodperces hátránya miatt szerezte volna talán még sajnálnám is. Így viszont csak egy hisztis bunkó aki egy hibának köszönheti azt amit elért és nem a saját ügyességének vagy stratégiájának. Aki ilyen megoldásokra épít az meg előbb utóbb mindenképpen megszívja.

Másrészről viszont ezzel a porbléma továbbra sincs a legkevésbé sem megoldva, a visszaszámlálás késését jó lenne már végre a védekező fél előnyére átbillenteni a támadó helyett.
Dátum: 2009.11.10. 12:53:15
Előre is elnézést kérek Baratytól amiért nyílvánossá teszem a levelét de úgy gondolom, ez nem csak engem érint.

Hali!

15 leölt epikusonként kötelező kincset választanod, addig nem haladhatsz tovább. Ha már 3 nap eltelt, akkor a következőt a választás után elvileg rögtön kikérheted.

Baraty


Ez van ezt kell szeretni, csak annyit tennék, hozzá, hogy ha játékos kezdeményezésre új fejlesztés kerül be akkor lehetőleg 1, maradjunk abban amiben megyegyeztünk és Miklós is elfogadott, 2 Ha elkészül egy fejlesztés akkor legyen róla részletes leírás ha lehet.

A játékvezetésnek nyílván jól felfogott érdeke, hogy bizonyos fokig alulinformáltak legyenek a játékosok és ne ismerjék a pontos sarokszámokat bizonyos kérdésekben, ezzel nehezítve a kiskapuk keresését. Ezt szerintem mindenki megérti nem a végzetúr forráskódját szeretnénk ha nyílvánosságra hozná a játékvezetés, csak annyit, hogy az új fejlesztések kereteit alkotó szabályokat mi is megismerhessük és ne csak kizárólag a tapasztalásra legyünk utalva.
Mortimer: én elég ritkán értek veled egyet de mint most is néha azért sajnálom, hogy nem nelked lett igazad.
Jó és ezt alá is tudod támasztani valamivel, vagy csak te eldöntötted, hogy ez így lesz ezt fogják csinálni és kész ? Tudtommal a méda törvény szabályozza a kereskedelmi adók politikai tartalmú adásidejének a maximumát (1,5%) szóval azért a "mert csak" jellegű hozzászólást mellőzzük ha lehet. Indokold is valamivel, hogy szerinted miért lesz úgy ahogyan azt te gondolod.

Nem biztos, hogy a bulvár sajtó a legjobb hírforrás a két rádióval kapcsolatban.
Nem ismerem a sláger meg a danubius bevételeinek a nagyságát de ha az ORTT abból indult ki, hogy egy országos lefedettségű adón a reklám bevételek nagyrésze eleve abból adódik, hogy országosan fogható, akkor talán nem is olyan nagy baromság ha a 20% helyett az 50-et választották. Azt hogy az új rádiók pontosan milyenek lesznek elég kevesen tudják/tudhatják nem akarom szidni egyik megszűnő rádiót sem(én pl. a slágerrel ébredtem minden reggel) de annyira azért nem tették magasra a lécet, hogy ne lehessen legalább fele olyan jól teljesíteni mint ahogyan a két előd tette, és még akkor is 5%-al több az ORTT bevétele. Csak egy példa 100millla danubius bevétel uj ado 50 milla 20% után 20 milla 50% után 25millla elég egyszerű matek, és 5 milla haszon.

Kicsit sok lett hirtelen a média szakértő az országban, ahhoz képest mennyien érthetnek ehhez. Természetesen én sem értek hozzá jobban nem vagyok szakember és csak találgatok (diagnosztikával/különböző mérési elemzésekkel foglalkozok) a médiát én sem ismerem jobban mint az átlag ember, de mindig lehetnek olyan dolgok, még egy egyértelműnek látszó helyzetben is amikor a szakértő olyasmit is meglát amit a laikus nem, és ellenkező döntésre jut a laikussal szemben. Ezért vannak egyáltalán szakértők.

Ettől még természetesen lehet, hogy rosszul gondolom és tényleg arról, van szó, hogy a két nagy párt megegyezett, de egy a jelenlegi erőviszonyok mellett fele fele alapon létrejövő megállapodás eredményének tekinteni a rádió adók cseréjét, legalább olyan elvetélt ötletnek tűnik, mint az, hogy az ORTT-ben senki nem ért ahhoz amit csinál és pusztán a két nagy párt nyomása alapján döntött. Nem állítom, hogy az én bizalmam töretlen lenne az ORTT fele, sőt a korrupció szemmel láthatólag elborítja az egész országot de én vagyok annyira naív, hogy ennyire azért nem.
Dátum: 2009.11.07. 23:36:52
A 10 dukát csak egy gyenge fék az aranydukát inflálódása ellen, azt aligha befolyásolja, mikor és melyik epikus után veszek ki tárgyat.

A kérdésem arra vonatkozik a 15. entitás után rögzül e a kincstábla és elölről kezdi számolni a 15 entitást vagy egészen addig ölhetem az entitásokat amíg akarom és csak akkor kezdi újra számolni a 15-öt ha vettem ki tárgyat. Valamint ha nem a 15. után veszem ki a tárgyat akkor a kincstábla az utolsónak leölt entitás szintje szerint alakul vagy fix.-en csak a 15.-nek leölt entitás kincstáblájából válogathatok. Így már talán egyértelműbb. Kivenni természetesen nem kötelező, rossz volt a szóhasználat, de azért szeretném tudni, mi van ha nem veszem ki egyből.
Dátum: 2009.11.07. 10:27:32
15 megölt entitás után kötelező kikérni a tárgyat vagy mehetek tovább és akár a 20. után is kivehetem az elsőt, természetesen az annak megfelelő kincstáblából ?
Dátum: 2009.11.04. 06:28:58
Az IQ terén rendesen elszáltak a próbák. 76-os szinten a 300+os próbák eléggé demoralizálóak, támadásra szinte egyáltalán nincs próba erőre meg nevetséges 200-230-as próbák jönnek. Ok, hogy az IQ-t többen nyomják de 300-330-as próbák még így is durva túlzásnak tűnnek. 200+-os ereje kb. mindenkinek van 300+-os IQ-ja meg azért baromira nem mindenkinek jön össze.
Dátum: 2009.10.29. 11:37:28
Hydra, a sokfejű démon ajka hangtalanul mozog, és máris létrejött egy tökéletes vakítás. 2473 pontnyit sebzett. A varázslat hatással van rád: -126 Támadás, -126 Erő, -252 Taumaturgia, -101 Elnyelés.


Konkrétan az érdekelne a dologgal kapcsolatba, hogy ha ez a varázslat majd játékos kézbe kerül akkor mi értelme lesz egyátalán a közelharcnak? Egyre inkább ilyen és hasonló varázslatokkal dobálóznak az epikusok ami az epikusok legyőzésének a nehezítését meg is oldja de azért ezek előbb utóbb játékosok számára is hozzáférhetőek lesznek. Nonszensz, hogy olyan varázslatok kerülnek a játékba amik 600+ TÖ-t semlegesítenek. Teljesen fölösleges volt a fizikai harc reformja, ha ilyen varázslatok kerülnek be. Ennyi erővel simán fej vagy írást is játszhatnánk párbaj helyett ha fej én nyerek(bejön a vari) ha írás az ellenfél.
Dátum: 2009.10.27. 05:38:26
Nekem se megy.
Dátum: 2009.10.26. 09:45:28
Nem az a ciki, hogy ennyire kiakadtatok, hanem, hogy nem veszitek észre, hogy a meccs már lefutott. Ha annyira pengén megy a játék akkor illene ezt észrevenni és morál ide vagy oda kulturált hangnemben felhívni a beho figyelmét a problémára.

Szerintem nem az volt a hiba, hogy kiraktad ide a fórumra a bajotokat, hanem amilyen stílusban kiraktad. Kb. minden "rosszcsontban" megmozdul ilyenkor a kis(?) ördög, hogy odapiszkáljon egy kicsit, akár csak a hecc kedvéért is. Ha kulturáltan vagy legalább tárgyilagosan leírtad volna mi a gond, és ez nektek miért fontos, nem hergelt volna fölöslegesen senki.
Dátum: 2009.10.22. 12:39:42
akár még jó is lehet a kiégett őskő kémkedésbe bevonása, de akkor a transzcendális projekció védjen a lopás ellen is, szintenként 3 kiégett őskövet. Sőt ezt egyébként is jó lenne megcsinálni, a lopás ellen egyenlőre amúgy sem véd semmi.
Dátum: 2009.10.21. 09:37:27
Az entitás csaták archiválása szerintem rosszul működik. Elmentettem egy csatát amiben 12k fölött sebeztem, mert szerettem volna megőrízni, de a későbbi csaták felűlirták az archivált csatámat. Sőt az eddigi csaták fülből teljesen eltűntek az entitás csaták, átkerült az archivumba.
Dátum: 2009.10.20. 21:30:42
Idézet: LoWs - 2009.10.08. 21:48:15
Nem akarok vitázni, hiszen ezek filozófiai kérdések és elég szubjektív a megitélésük, mivel sokféle játéktechnika van.

De hogy te is átlásd:
ha te lövöd agyon portyában és szerzel 10-20k-t ő viszont el megy nyaralni és nem veszik el a CSPje amit amúgy bukna. Neked közben (vagy a jövőben bármikor) elmegy a neted 2 hétre és bukod a CSPket. Ő hazajön. Levadássza a tonna CSPjét. Felhúzza az IQ-t kismillióval és jön és agyonvág téged.
Mert ő tudta, hogy neki néha kell ez a funkció és ezért kirakta! Ezzel megmentve magát hosszútávon kismillió CSP elvesztésétöl.
Lehet, hogy az a 400 CSP örökké hiányozni fog neki.. de amiért kirakta az többet nem hátráltatja.

Kérlek, koncentrálj inkább a problémára ahelyett, hogy te is velem kötöszködsz.

Esetleg ajánlom figyelmedbe az előző hozzászólásom ON után következő részét. Akár még el is töprenghetnél rajta, miben tudnád előrébb vinni a társaságot a probléma megoldásához.



Hogy te is átlásd kb. még 10 szinttel alattam is nagyrészt olyanok vannak akik 1,5-2 hónappal előbb kezdtek mint én, és nekem kényszerűségből még ezt is meg kellett venni. Nem azért, hogy 2 hétre el tudjak menni szabadságra, hanem, hogy el tudjam használni a PP-m és 1 nap alatt minél többet tudjak vadászni. Semmi esetre sem akarom sajnáltatni magam de annak aki napi szinten is a mindennapos túlélésért küzd annak baromira nem mindegy, hogy elkölti e vagy sem azt a csp-t. Van itt jópár olyan ember akik 2000+ el több csp-t költöttek/költhettek el hozzám képest, és a KH is elég sok borsot tör az ember orra alá, nekem a túlélés a fontos és ehhez szükségem van minden csp-re.

Aki ezt sírásnak veszi annak úgy kell, én így játszom és kész minden csp számít.
Ez nem pusztán taktika kérdése, hanem idő és visszaszámlálás bug.
Dátum: 2009.10.16. 15:17:28
Így van a jelenleginél bármilyen puffer jobb, 2 nap is több mint a semmi és az is jó, hogy később kevesebbet veszít az ember, 1-2 nap tényleg nem számít a több hetes lemaradást meg ez is kivédi.
Dátum: 2009.10.16. 13:13:37
Ez nem relikvia hanem fegyverbe rakható fókuszkristály. És hátránya is van taktikai lehetőséget ad nem pedig pusztán szakértelmet üt ki. A legtöbb esetben eleve nem tudod, hogy kinek milyen gyűlölete van, lehet, hogy tök fölöslegesen dobod el a horda bónuszod. Aukciós tárgy már van relikviaként minden hátrány nélkül. Ez annak egy sokkal gyengébb verziója.
Dátum: 2009.10.16. 11:28:19
Kitaszítottak ékköve.
fókuszkristály (fegyver)
15000LE 5000 LGY 4 őskő
Ha viseled a fegyvert amibe beleraktad nem működik a horda bónuszod, és az ellenfél hordagyűlölete ellened.
Dátum: 2009.10.16. 10:11:04
Nem egészen ? A legkevésbé sem stimmel.

Másrészről fizetek egy sört annak aki olyan képletet ír rá ami minden szintre stimmel.
Dátum: 2009.10.15. 11:41:23
Látszik, hogy még nem tárgyaltál Darksollal, vagy Lordal.
Dátum: 2009.10.15. 11:05:44
Ez a lepontozás elég gyerekes, mindenesetre így akkor nem koptatom a billentyűzetet fölöslegesen, felőlem Darksol azt csinál mostantól veletek amit akar. A nagy felháborodásban úgy látszik nem értitek vagy nem is akarjátok érteni amit a másik ír.

Winnienek kivételesen egyébként igaza van, az erősebb diktálja a feltételeket. Lehet ezért utálni ill. ha ismeritek a jóindulatára apellálni, de sértegetni másokat még akkor sem célszerű vagy korrekt ha a döntései(k) miatt ellenszenvessé válnak.