Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Otoaak

Dátum: 2009.06.20. 21:50:09
Látom a szövetségi küldetések csak nem akarnak megérkezni, pedig már várnék valami olyasmit, hogy legyen a mesteri építésetek 10-es szintű vagy valami hasonló nyalánkságot csak, hogy legyen mit csinálni, esetleg egy +5 akadémia szint "színesítésnek" szakértelem nélkül vagy akár irányított vadászat 2 ( szintén küldi építhető rá csak erre egyéni). Esetleg hatalom tornya 2 is jöhetne (mindíg az kapja aki a legkevesebbet építi bele és -10%-ot ad a vadászatra). Az egyensúly csarnoka is hiányzik nagyon (ahányas szintű annyi alkalommal működik, max. 5, ha valaki megtámad portyában akkor is veszít ha nyer ha nem nyer akkor meg nyer). De igyekszem türelmes lenni az irányított vadászatra meg a mesteri építésre is "megérte" 1,5-2 hónapot várni kitudja milyen naccerű ötletek lapulnak még Miklósék tarsolyában.
Dátum: 2009.06.19. 21:15:04
Nem mintha a gyógyítás változott volna, jelen állapotában meg majdnem olyan tápos szaki mint az irányított vadászat. És azért csak majdnem mert ehhez legalább nem kell akadémia.
Dátum: 2009.06.17. 08:34:57
Tegnap, 08:00 *Xerxaus* Yworl A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 5404 lélekenergiát.

Nem sok de azért nem is kevés.
Dátum: 2009.06.16. 06:30:05
Jó lenne ha a több állatos gyógyításból lenne végre valami, elég régóta húzódik már ez ahhoz, hogy kicsit előrébb kerüljön már végre a prioritás listán.
Ha a játékban lévő random valóban random akkor ugyan azt fogod kapni mint eddig, ha viszont random ugyan de előszeretettel akad el bizonyos értékeknél amit sokan sejteni vélnek, akkor attól függően, hogy nálad hol "szokott beragadni" a random lehet kevesebb és több is a vadászott LE mint eddig. Ha sokan kifejlesztik akkor egyszer és mindenkorra tisztázhatóvá válik, vannak e tipikusan szerencsétlen ill szerencsés karakterek. A kérdés csak az, hogy ezért érdemes e éles játékba betenni egy szakértelmet az emberek megnyugtatására, hogy nesztek fejlesszétek ki és számoljatok utánna. Mondjuk ha csak páran fejlesztik ki és a hiányos adatok inkább a random elakadó természetét erősítik meg elég érdekes dolgok történhetnek.. Szerintem mondjuk nem sok olyan ember van aki ezt hajlandó megcsinálni.
Einsteinnek volt igaza a világegyetemről kiderülhet hogy önmagába forduló spirál az emberi hülyeség viszont garantáltan végtelen. Köszönjük meg winnienek, hogy ezt nap mint nap szemléletes példákkal és az adott fórum "témájához gorcsösen ragaszkodó" hozzászólásaival eszünkbe idézi ezt a tényt.

Szerintem winnie te még a sprinternek is simán megmagyaráznád, hogy igazából az az érdeke, hogy lassan fusson mert akkor kevésbé fárad el, ha mindenki így gondolkodik mint te akkor elég végigsétálni a távot a végén meg kézenfogva egyszerre átszakítani a szalgot. De ezek után könnyen lehet, hogy már nem sport lenne a dolgo és szépen kihalna a sprintelés, vége lenne a végzetúrnak is. A játékosok nem a játék határaival versengenek hanem egymással és ha a 100 méteres pályán 80 méternél elfogy a pálya nem lehet a futókat hibáztatni, hogy teccett volna lassabban futni a jómunkás emberek már építik a pályát csak nem gondoltuk, hogy 6 sec alatt ideérnek azt, hittük amíg futnak lesz idő felépíteni a maradékot...
Lehet én látom rosszul de egy olyan szövi ahol 15-ös akadémia van ill. ésszerű időn belűl fel tudja építeni az nem a kisebb kategória, az én meglátásomban a kisebb szövinek kb. epikus emlékműve és/talán valamekkora szintű akadémiája van. Célszerű lenne akkor talán azt is tisztázni mely szövetségek alkotják a top, a középmezőny, a kis, és a töltelék kategóriát. A 60-as szintű tanulással bekerült új szaki szerintem jó ötlet de abban biztos, vagyok, hogy nem a kisebb szövik felzárkózását segíti ahol nem csak a megfelelő méretű akadémia de az alacsony tápfaktorral rendelkező szaki felhúzásához szükséges 50 szintnyi LE is jó esélyel hibádzik. Jelenlegi költsége mellett szerintem ez a szakértelem csak azokat erősíti akinek nincs gondja az epikus öléssel. Vagyis azokat akik eddig is számottevő epikust tettek el láb alól. Persze ha kisebb szövetségek alatt a top 5-25-öt értjük akkor kb. értelmet nyer a dolog amire Miklós gondolt. De elég rossz vicc lenne azért ha "kisebb" szövi jelzővel illetnénk a néhány legerősebb szövin kívűl mindenkit...

Itt jegyezném meg, hogy jelenleg(meg úgy álltalában elég régóta) a top 25 szövik a kútméret miatt szinte kizárólag csak egymás között tudnak tagokat toborozni maguknak, több mint durva szerintem, hogy az elvben legerősebb szövetségek között egyedül a kristály hordának maximális csak a tagsága de 90%-os "telitettség" fölött is cssk 1-2 klán van. Sokat segítene ha a szövetség váltás a szövetségi épületek hozzáférhetősége és úgy álltalában a szövetségek tagtoborzásának lehetősége kilendülne a holtpontról. A tömeges törlések miatt a TOP 25 taglétszáma kb. 3-5 %-ot csökken hetente, a toborzási lehetőségek meg kb. 0... igazából a most lerombolásra ítélt gyaktér/védőfalon kívűl semmit nem tudnak ezek a szövik érdemben ajánlani. Se megvédeni se epikus kincsekkel nem tudnak csábítani.
Dátum: 2009.06.10. 20:59:47
Te sem panaszkodhatsz, az esetleges hiányosságaidat páratlan szerencsével pótlod.
Semmi gond nem lenne ezzel a dologgal szerintem ha nem fejlesztésként érkezne egy ilyen dolog, 5 új épületből ez lenne mondjuk az egyik mint egy mellékesen akkor azt el tudnám fejlesztésnek fogadni. Persze, lehet csak én vagyok finnyás de a fejlesztés számomra újdonságot jelent nem egy meglévő épület változtatás nélküli tovább tápolását. A topicot nem azért nyitottam mert maga a változtatás nem tetszene hanem azért mert baromira fölöslegesnek tartom lerombolni és újra felhúzni ezeket az épületeket. Ha tényleg az elejétől kezdve így lett volna 5 szintenként valószínűleg akkor is előbb utóbb előkerült volna egy ilyen javaslat. De ez nem 5. szintről indult vagy 10-ről... az építés z építés és elkölteni 55 milla LE-t mostantól számítva ahhot hogy ugyan ott tartsak mint most az még akkor is luxus szerintem ha csa minimális haszonnal is de mást tudok építeni.
Hihetetlen, hogy mennyire képtelenek egyesek a témánál maradni és gond nélkül csevegőt csinálnak egy olyan topicból amihez semmi közük.
Úgy gondolom mielőtt még "mindenki" két kézzel kapna a 25-ös szintre fejleszthető gyaktér és védőfal felépítésének lehetősége után, az illetékesek összedughatnák a fejüket és megegyezthetnének arról, hogy ez a dolog olyan nagyon senkinek nem hiányzik. A max.-os épületek csak ideig óráig biztosítanak előnyt azok ellen akik ellen számít. Szóval az a szövetség akinek lehetősége van rá kifejleszteni de nem "akar" 25-ös gyakteret meg védőfalat az itt fejtse ki a véleményét. Ha sikerül ebben a kérdésben egyességre jutni kb. 250 milla LE-t sporolhatunk amit ugyan nem lesz mire költeni lévén ez az egyetlen új épület, de még mindíg jobb nem elkölteni mint az építésen görcsölni.
Dátum: 2009.06.10. 13:43:59
Bónuszt nem ad de most végre kideült kik lopják a pálinkát láthatatlanul a hordóból.
Dátum: 2009.06.10. 13:41:15
Én Miklós helyében ezzel az épülettel azért megvártam voln a találkozó végét vagy legalábbis egyeztetnék pár 100 testőrrel mielőtt beteszem a lábam a talira.
Dátum: 2009.06.10. 12:58:34
Sikerült egy rendkívül hasznos hiánypótló és a játékot nagyban színesítő új épületet betenni a játékba, amit már mindenki annyira várt. Köszönjük.
Dátum: 2009.06.10. 10:58:47
" nem kreálok exteltáblákat " ez fájt.
Dátum: 2009.06.10. 10:51:24
ez az 5 elites elméletnek jó ugyan de a gyakorlatban nem igazán szokott bejönni, tény, hogy megéri a vadászós napokon minél több elitest elkapni de ez még nem garancia a sikerre. azért ennyire nem kiszámítható a dolog. Meg persze az elit nem annyira gyenge mint mutatják bent is kell tartani őket a kamrában.
Dátum: 2009.06.10. 10:44:49
Már régebb valaki felfedte a top karakterek közötti vérségi kötelékek szövevényes rendszerét, nem tudom miért értetlenkedik pár ember ez pusztán egy többszöri némi zafír beütéssel végrehajtott Sharpa klónozás.
Dátum: 2009.06.10. 10:36:06
" - gladiátor bemutató: a római gladiátorok előttetek fognak megküzdeni életre-halálra! "

Ez tuti ? Azt hittem a vérre menő küzdelmek illegálisak.
Dátum: 2009.06.10. 10:33:21
Nekem szerintem eddig összesen talán ha 2-3 alkalommal volt meg a 10%, persze mindenki nevében nem beszélhetek de alacsonyabb szinten azért nem csak abból áll a portyázás, hogy kinézek 15 elitest bevágom őket kamrába aztán alszok másnap reggelig. Kicsit vicces ez a fejtegetés amit itt leírsz. Én örülök ha a nap legalább egy részében (és erős a gyanúm, hogy ezzel nagyon nem vagyok egyedül) valahogy el tudok lavírozni kb. 20-25% életerő között ahhoz, hogy egyáltalán támadni tudjak. Nem igazán van idő válogatni aki akkor üthető amikor támadni tudok azt berakom nem mindenkinek van arra 4-5 órája a vadászat mellett, hogy a megfelelő embereket mazsolázva töltögesse a kamrájét.
Dátum: 2009.06.10. 10:16:17
Annak amelyiket ők nyerik van amelyiket nem annak meg nincs éérteeed.