Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - blakehu

Oldal: 1
Sziasztok,
bocsi a lehet hogy hülye kérdésért, de számomra nem tiszta, lehet egyszerre több asztrális kincset egyszerre kinyitni?
Ha igen hogy?
Dátum: 2011.02.18. 09:41:31
Megmondom őszintén én picit csalódott vagyok hogy "az építés alapján az első 10 kap végzetmedált.", azt hittem mind a 3 kategóriába egyedi medálok lesznek, erre 2ben igen míg az építésnél meg olyat amit akkor is megkapok ha elmegyek a találkozóra jójó tudom, tudom. De attól még lehetek csalódott.
Dátum: 2010.10.19. 12:26:16
Az Aukciós házban nem lesz többet tárgyi nyeremény (mármint nem játékon belüli hanem beholderes ajándék)?
Dátum: 2009.09.12. 19:45:12
Én személy szerint rettentessen élveztem (nem csináltam mást csak manót öltem és vadásztam a manóöléshez), már szinte megszokásból kattintok az egyéb gombra és nézem az állást és mennyit kéne még ölnöm hogy felkerüljek. Végül a nagy hajrában már nem tudtam felkerülni/maradni, de mindenkinek gratuláció akinek sikerült
Az ötlet gazdának meg köszönöm ezt a játékot, nekem most kicsi idő kell hogy vissza tudjak állni a hagyományos végzetúrazásra
Várom a következő hasonló lehetőséget. Ezer hála és további ilyen jó ötleteket/munkát a játékhoz.

(UI: remélem senki nem szid majd mert én élveztem )
Dátum: 2009.02.16. 19:04:17
EKF-eshez, van olyan értékelés is hogy rossz/hibás és indok hogy helyesírási hibás, ilyenkor javíthat rajta az ember (azaz újra feltehet egy kérdést helyette), tényleg eléggé bosszantó ha ilyenért törlik amúgy értelmes kérdést
Oldal: 1