Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Shadahin

Oldal: 1
Dátum: 2018.06.18. 23:09:21
Mennyi volt az eddigi legnagyobb 5-ös lottó főnyeremény?
Kb. 3 milliárd
Kb. 5 milliárd
Kb. 6 milliárd
Kb. 4 milliárd
Dátum: 2018.01.14. 17:13:53
Sziasztok!

Rögtön bele is vágnék:
Milyen származású Delhussa Gjon?


albán
görög
magyar
szlovén

Nos, nekem a gúgli a barátom, a wiki meg a barátnőm. A barátnőm szerint Pesten született, a kérdező szerint ez azt jelenti hogy nem magyar származású (lévén azt jelöltem be, de "rossz válasz"-t kaptam rá) Most akkor vagy a wiki-t kéne javitani, vagy valami mást.

Delhusa Gjon (Budapest, 1953. augusztus 9. –) magyar énekes, zeneszerző és dalszövegíró, Ihász Gábor énekes és Ihász Kálmán labdarúgó unokatestvére. ISWC szerzői kódja: 00065760855.
Dátum: 2017.03.20. 14:21:10
Elindul egy helikopter Bajáról. Északnak megtesz 500 km-t, utána keletnek 500 km-t, majd délnek 500 km-t, végül nyugatnak 500 km-t. Hol lesz ekkor?

a kiindulási ponttól nyugatra
* a kiindulási ponttól keletre
a kiindulási ponttól északra
a kiindulási ponttól délre

Csak szerintem lesz a kiindulási ponton? Mellesleg miért keletre, ha nyugatra és keletre is 500km-t tesz meg? És aki ezt helyesnek elfogadta, az elolvasta egyáltalán, mielőtt rákattintott az elfogadásra?
Dátum: 2016.07.10. 22:34:04
A prémet direkt ezért vettem meg, bosszantó lett volna ha ezen bukom el a Templomot. Azt sem értem, miért nem lehetett megoldani hogy a Névváltás gombra kattintva beadja ugyan azt az ablakot, mint amit a képre kattintva ad. A segitséget viszont köszönöm!
Dátum: 2016.07.10. 22:21:59
Miért nem tudok az állatomnak nevet adni? Az Állatok menüpont alatt nincs is ilyen lehetőség. A szabadon engedésnél és a Sajtolásnál van, de ha rákattintok, visszadob a Befogott állataid menüpontba és nem történik semmi.
Dátum: 2016.03.02. 00:03:29
Nem lehetne megoldani valahogy a fix szerveridőt? Mert baromira zavaró hogy negyed-félévente ugrik 5 percet oda-vissza.
Dátum: 2010.01.16. 01:24:05
Te biztos jobban tudod hisz én nem vagyok tag.
Dátum: 2010.01.15. 02:49:12
Idézet: Viszok009 - 2009.12.12. 08:02:22
Mért pont smaragd lett a Fekete Liga?



Szerintem pofon egyszerű. A céljuk az hogy TP-vel tömjenek másokat. Ehhez az kell hogy minél egyszerűbben csatát veszítsenek. A zafír és rubin horda kapásból kiesik, ők lehetőleg minél kevesebbet akarnak sebezni és nem zavarja őket ha sebződnek. A regeneráció sem feltétlen előny. A gyémánt horda meg azért esik ki mert annak van a legtöbb tagja. A smaragd csak varázslatra kap bónuszt, de mivel ők nem varázsolnak, így ez az ő esetükben nem igazi bónusz.
Kik voltak ők: Sir Francis Drake, Hayreddin Barbarossa, Sir Henry Morgan?
Híres kalózkapitányok.
Az első angol értéktőzsde megalapítói.
Angol hadvezérek az első világháborúban.
Középkori regényírók.

Azért akadnak itt jó kérdések is!
Mit nevezünk szökési sebességnek?
A fénysebességet.
Az elemi részecskék mozgási sebességét.
A fénysebesség 1,5-szeresét.
Egy égitest gravitációs mezőjének elhagyásához szükséges sebességet.

Fateromnak hála erre a kérdésre tudtam a választ. Ez nekem speciel tetszett! Ilyeneket szeretnék inkább látni!!!
Dátum: 2009.12.05. 20:12:47
Minek a rövidítése az SZVD?
Egy pártnak
Egy mesterlövész puskának
Egy italnak
Egy autómárkának

Eddíg se vadásztam túl gyakran, ezeket a kérdéseket látva pedíg nem is fogok rászokni.
1. ez túl speciális
2. az nem SZVD hanem SVD
3. Még pontosabban DSVD
4. Nem egészen rövidítés, a fegyver neve ugyanis nem SVD hanem Dragunov, a neve után van az hogy SVD
5. az SVD a következő kifejezés rövidítése: Societas Verbi Divini
Ennyi elég lesz?
Dátum: 2009.12.05. 20:02:06
Mi nem volt soha magyarországon fizetőeszköz?
zseton
pengő
forint
korona

magyarország??? Ezt lehetne azonnal törölni???
Dátum: 2009.12.05. 20:00:42
Melyik filozófiai tan tekinti at érzéki tapasztalatokat ismereteink egyetlen forrásának?
humanizmus
egzisztencializmus
empirizmus
racionalizmus

at? érzéki? WTF???
Oldal: 1