Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Szula

Oldal: 123
Dátum: 2012.12.09. 16:19:03
Szerintem nem felesleges, ha még mindig nincs kijavítva. Azt próbáltam, ki be lépkedtem, rucit cseréltem, végül kb. 5 perc pihenés orvosolta.
Dátum: 2012.12.09. 14:54:42
Csinálnám a 30 epikütős event küldit, full ép-n vagyok, mégis azt jelzi, hogy 15% alatt vagyok, és majd 40 perc múlva leszek újra ütőképes....
Nem fogok itt ülni egész délután.

Igen, jeleztem az ÜSZ-nek is, de akkor is veszett bosszantó, hogy ezzel megy el az idő...
Dátum: 2012.12.06. 20:58:10
Költs el összesen x lélekgyémántot a Kufárnál! (kivéve állatfelszerelés vásárlásra)

Ha változtattok egy VT küldin, illene közölni a "rossz hírt" is, nem csak a jót. Ezt miért nem publikáltátok???
Dátum: 2012.11.22. 14:44:41
30 napra +150 őskő, csökkenő bevétel kompenzálására. Ahogy várható volt.
Arvion tájékoztatása alapján felmerült a kérdés bennem, hogy amíg az Ő többszöri kérdésére sem kapott választ, log-exportot, napokig, addig amint itt megjelent a téma, Miklós pikkpakk tudta prezentálni az ominózus log-okat. Amik, bár Dikó magyarázatában több ezeres soros volt, itt ez azért nem látszódott.
Keverjük még bele a matekot is, hajrá. Legyen hab is a kávé tetején...
A lényeg, hogy a Beho eltérően kezeli a multizásból eredő és a saját anyagi érdekeit sértő csalási módokat.
Ez világos? Vagy ragozzam még?
Mindig ezek a frappáns hasonlatok.
Akkor én is írok egyet.
Ha én egy biztonsági szakember vagyok, és felfedezek egy biztonsági rést a rendszerben, azt jelzem az illetékes döntéshozó/vezető felé, ám fél év után sem kerül a rés javításra, akkor az az én felelősségem, vagy a döntéshozó/vezetőé? Pláne, ha olyan hülye vagyok, hogy ahelyett, hogy nekem fizetnének, még inkább én fizetek azért - többek között -, hogy ez a hiba javítva legyen?
Hm?
Nem védem, csak mint már korábban írtam, az eljárást tartom minősíthetetlennek.
Már vártam a cinkosságra való utalást, nyugodt a lelkiismeretem, nézzétek csak vissza logokat, akár 4 évre visszamenőlegesen.
Játékosorientált játékvezetők, hát ebben még van mit fejlődnötök...
Hát végülis az, hogy nem lőtték már egyből tarkon, az is eredmény ezek dzerint.
Én egy KULTÚRÁLT, tehát nem a JV által megfogalmazott értesítőre gondolok. Mert mint Miklós írta, a ban csak a végső megoldás.
Miklós, azt mondod, a bannolás a végső megoldás. Akkor ezek szerint ő kapott előzetes figyelmeztetést?
Idézet: Szula - 2012.11.08. 13:38:10
Miklós, akkor sem ez a módszer, ahogy ezt az ügyet kezeltétek, akár vélt, akár valótlan a csalás.
4 éve játszom a VU-n, nem kellett volna ezt kijavítani?

Szó sincs itt semmiféle "vélt vagy valótlan" csalásról. Egész határozott és konkrét csalásról van szó. Nem tudom, szerinted milyen más módon kell egy csalót kezelni, minthogy megbüntetjük, de a többi kérdéseddel kapcsolatban mindenképp kérlek, hogy olvasd át a Felhasználási feltételeket (még így, 4 év után sem késő).


Érdekes, hogy a Felhasználási feltételeket említed, miközben keményen bele kell ásnia magát az embernek, ha valami változásról tudomást szeretne szerezni. Ne menjünk ebbe bele Miklós, mi nem késő, temérdek bug és fontosabb fejlesztésre lenne szükség, rohamosabb tempóval (és itt nem a már régóta hiányzó Legenda fejezetekre gondolok...). Ezeket már előttem, itt a fórumon aktívabb játékosok már felvázolták, eddig a talikon mentek az ötletelések, de a mostanira már nem is fogok elmenni, pedig pár hónapja még a többi (sajnos már van köztük, aki már csak ex-) szövitársammal terveztük. Tudod, mi vagyunk azok, akikkel tavaly novemberben beszélgettél, egyenzöld SM pólóban.
Hol vannak a átlag 7 nap fejlesztésűnek beharangozott új fejlesztések, amiket megígértél?
Tudod, Miklós, egy magasabb szintű karakternek sokkal hosszabb és komolyabb döntés a játék befejezése, mint egy kezdő játékosnak. 4 éve játszom a v2-ön, előtte indulástól voltam v1-en is, 1-2 évig párhuzamosan is, havi cca. 5000 Ft-tal támogattam a játék fejlesztését.
Mit gondolsz, minek kell történnie, hogy észrevegyétek, a VU leáldozóban van? Sorra hagyják abba a régi játékosok, nem hiszem, hogy van ennyi utánpótlás, mint amennyi abbahagyja.
Gratulálok az első 200. szintű karinak, gyanítom ez unikumszámban megy majd később is.
Az a fél évnyi időszak, amit a logokból merítettél, elfogadható, bár én is megkérdezném, miért kellett fél évet várni, miért nem az első hét után léptetek? Ja, értem, 6 hónapnyi őskő-befizetést buktatok volna el. Hát ez van. Rosszabbul jártatok volna. Így nektek nemhogy károtok nem lett, de még bőségesen nyertetek. Ahelyett, hogy fél év után büntettek valaki, javítanátok ki a hibát. Olyan hibát, ami már jóval előtte kiderült és téma volt sokáig is...
És ezt nem kellett volna vele az elején ilyen formában tisztázni, véve a fáradtságot és elkerülve a félreértést?
Miklós, akkor sem ez a módszer, ahogy ezt az ügyet kezeltétek, akár vélt, akár valótlan a csalás.
4 éve játszom a VU-n, nem kellett volna ezt kijavítani?
Vagy a lenyúlt lóvéból fogjátok fizetni Baratyot, hogy javítsa ki ezt a réges-régi bugot...?
Amíg nem bizonyítják be, nekem mondvacsináltnak tűnik...
Arról nem is beszélve, hogy az egyik szövitársunkat (v1-es kariját pontosabban) 1 hétre bannolták, mondvacsinált, de semmivel nem bizonyított vádakkal, elvették az ősköveit, kb. 10000 Ft értékben, annyi magyarázattal, hogy örüljön, hogy ennyivel megúszta.
Kedves Beho, ez így működik, lenyúljuk a játékosok pénzét, bizonyítékok felmutatása nélkül?
Gratulálok...
És az az egy is erősen gondolkodik, folytassa-e, és ha igen, meddig és miért...
Kimaradt Malazár, aki már abbahagyta, ugyanezen kilátástalanság miatt, valamint a játékosokkal szembeni etikátlan viselkedés kapcsán (pl. a JV alpári és lekezelő, finoman szólva paraszt stílusa miatt).
Dátum: 2012.10.02. 06:17:43
Nem megy a support.beholder.hu sem, hogy be lehessen jelenteni a hibákat (HT, bajnoki).
Dátum: 2012.09.25. 09:32:30
Ne kekeckedj Cras
Dátum: 2012.09.25. 08:39:28
Idézet: Agatity - 2012.09.22. 15:03:17
Ja, és van még egy kérdésem az egybegyűltekhez, hogy akkor mi a konklúzió, új AF-képességek kábé mikor lesznek? Hogy kezdjek-e már tartalékolni AF-pontokat (60 fölött van már az elköltetlen AF-pontjaim száma), vagy elszórhatom igazán fölösleges dolgokra (pl. megnövelni a hordagyűlöletet, vagy a pihenés bónuszt csökkenteni, ezekre)?


Igen, ez engem is nagyon érdekelne, jó lenne, ha az elkövetkezendő 500 AFP-pontköltésemnek lenne valami értelme, ami lényeges volt, az maxolt és up-to-date, a számomra felesleges képességekre nem fogok költeni.
Dátum: 2012.09.19. 12:23:02
Valamit nem értek...
Akkor ez a szavazósdi most összesen egy havi munka megfelelő ütemezéséért zajlik???
Amiből már 1 kész is lehetne, az eltelt egy hét miatt?
Ennek mi értelme van, hiszen nem több havi fejlesztésről kell dönteni...
Mire lezajlik a szavazás, már a 2. fejlesztésnek is kész kellene lenni, akkorra marad 2 fejlesztés, azt meg már tök mindegy, hogy milyen sorrendben készül el.
Oldal: 123