Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - KoSoK

Oldal: 1
Mire gondolsz?
Hát először is nem jók a válaszok közötti összefüggések!
Példa.:
1- ágyban
2- széken
3- padlón
4- padláson

1- munkatáborban (munkatáborban is lehet ágy)
2- moziban
3- repülőn
4- koporsóban

A "nem halt meg" kizárandó, mivel meghalt...!
Remélem ebből érthető számodra...helyesírásra figyelj! .)
Öhh, már elnézést, de ez butaság!

A marihuána maga a kender!
Annak is azon típusa, ami nem haszonnövény...!
Semmit sem kell előállítani belőle, nem kell átalakítani! .)
A növény érésének egy stádiuma, a megtermékenyítetlen, virágzás közbeni szüretelés miatt lett belőle sámánok és egyéb elvetemült fazonok egyik kedvenc időtöltése...!

A hasist kell előállítani marihuanából...!

Az én kérdésem nem a kenderkötélre stb-re vonatkozott, hanem erre...!
Dátum: 2011.03.14. 09:11:06
Ciao!

Az a probléma, hogy nem azt találtad meg amiről én írtam, de itt egy másik verzió is tessék.:

Divat, öltözködés, ruházat
Milyen színű a klasszikus "szegedi papucs"?
Fehér
Piros
Fekete
Barna

Sőt.:

Egyéb tudományok - néprajz, népszokások
Melyik város papucsa lett nevezetes Magyarországon?
debreceni papucs
kecskeméti papucs
szegedi papucs
makói papucs
Dátum: 2011.03.12. 17:42:19
Melyik város nyerte el 2007-ben a 2014-es téli olimpia rendezési jogát?
Szocsi
London
Vancouver
Peking

Melyik megye nem határos Csongrád megyével?
Jász-Nagykun-Szolnok
Bács-Kiskun
Békés
Hajdú-Bihar

"Szegedi papucs" alkamassága is ide tartozik!!!
A helyes válasz az állítólag, hogy amiatt nem hordják, mert mindkét lábra illenek a papucsok...!
Komolyan ilyen hülyeségeket kell olvasni?
Mért akadályozna az akárkit is, hogy mindkét lábára fel tud húzni egy papucsot?

Ezek milyen kérdések?!?
Hát nem tudom!
Szerintem ez a melyik évben mi volt sport témakörben...!
Találkoztam már ilyen kérdéssel és érdekes módon azzal nem volt gond...!
Ok, értem, tehát az a lényeg, hogy a gógliba be lehessn másolni egy kérdést és egyből ki lehessen olvasni...!
Na, akkor ezt vajon miért nem fogadták el?

Legutoljára feltett kérdésed
Honnan származik a Marihuána?

Mexikó.
Kína.
Peru.
India.

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Ciao!

Nem fogadták el a kérdést, mit gondoltok?


Melyik a leghosszabb távolság?

Duna teljes hossza + Hold átmérője.
Magyarország kerülete + Budapest-New York légvonalban.
Kínai nagy fal + a Nílus.
Budapest - Sydney légvonalban. ***

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.
Dátum: 2011.03.11. 22:18:13
Megtaláltam a Topic-ot, bemásoltam...!


Node, most találkoztam ezzel a kérdéssel.:
Hány köbméter levegőt lélegez be egy felnőtt évente?
1082
365
7000 *
50000

Téves a válasz, mondhatni nagyon szubjektív!
Egy tüdőbeteg és egy vizilabdás, vagy gyöngyhalász között igencsak nagy differncia van!!!
Amúgy meg honnan kéne tudni?
Dátum: 2011.03.09. 16:04:22
Ma, 13:23 A feltett kvízkérdésed "Rossz kérdés" értékelést kapott!
Indoklás: Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.

Na ez rendesen minősíti az értékelőket...!

Több olyan kérdéssel is találkoztam, ami rosszul volt megfogalmazva, nem volt érthető és volt amelyik alapból sem volt helyes...!
Kitaláltam egy olyat, amit nem lehet csak úgy megnézni gógliban, mert logika is kell hozzá és tessék...!

Gyönyörű...!!!
Dátum: 2011.02.15. 03:10:11
Üdv!

Abban a bizonyos 40 évben pontosan ez történt...!
Emiatt mondják sokan, hogy "akkor még, ha dolgozni mentem.......ab ovo volt hova menni dolgozni...meg tudtuk venni ezt, meg azt"
Aztán megfordult a kocka és elkezdték követelni az adott hiteleket...!

Valaki azt írta a Topic elején, hogy lakásra szabad felvenni hitelt, mert az tartja az árát, vagy esetleg növekszik az!
Ez is egy ugyanolyan oltás, mint a plazma TV, vagy a friss mobilok stb...! Csak lassú víz partot mos alapon!
A mérték természetesen számít, node miben nem???
Szeretik azt mondani az emberek, hogy saját lakás, saját ház...!
Téves!
Egy, hogy egy törlesztés alatt álló ingatlant elég könnyű elveszíteni, másrászt egy saját tulajdonút pedig agyonterhelhetnek szinte bármivel, közüzemi csekkek stb által...!
Illúzió!!!

Külföldön sok helyen bérlemények vannak...és ott nem tudsz mit elbukni, max továbbköltözöl...!


Az EU-s lázongások pedig lényegtelenek!
Németországot is majdnem csőbe húzták, de az állam azt mondta STOP, mostantól nincsenek ilyen, meg olyan hitelek!
Na itt ezt senki sem mondta, pedig volt precedens rá elöttünk...!



Provident.: téves az az elgondolás, hogy 100.000FT-ra 154e FT-ot kell visszafizetni...!
Alapvetően 36* 10ezer FT a törlesztés!
Ha ügyes vagy, akkor felajánlják a magasabb konstrukciót is...!
Vajon miért?
Aki erről írt, vajon tudja, hogy kik vesznek részt ebben az ügyködésben?
Nos egy tulaj nevét leírom.: Gyurcsány Fecó
A Provident nem bank, nem terhelheti meg az ingatlant még akkor sem, ha kiadja behajtó cégnek az ügyet...!


Anglia és USA megteheti...ha nem fizetnek, akkor rájuk fognak menni?
Kínában nyomor van!!!
Van egy felső réteg (3 millió), aki pazarol és van a maradék 99.9%, aki éhezik...!!!

BKV.: ha odaadnák a vállalatot, akkor azonnal buknák azt és valami külföldi brigád kezébe venné az egészet és onnantól kezdve a városi logisztika is másnak építené a "házát"...!


Ezt kukkoljátok inkább.:
http://www.youtube.com/watch? v=eFcJurjuK4M&feature=related&honnan=Nemzeti_Hirhalo
Dátum: 2011.02.14. 22:52:34
Melyik állat él a déli sarkon?
sarki nyúl
sarki róka
rénszarvas
fóka (ez volt a helyes válasz állítólag)

Nos mi az, hogy a fóka, de melyik fóka???
A fókáknak több fajtája van és szétszórva léteznek (nem állatkertiek )


A valódi fókák legtöbb faja a jégen hozza világra utódait, ezért ezek a sarkvidékekhez kötődnek. Az Északi-sarkvidéken él a gyűrűsfóka, a pettyes fóka, a szalagos fóka, a kúpos fóka, a hólyagos fóka, a szakállas fóka és a grönlandi fóka. A Déli-sarkvidék lakói a leopárdfóka, a rákevő fóka, a Weddell-fóka és a Ross-fóka.

A borjúfóka nem ragaszkodik a jéghez, ennek ellenére az északi félteke hűvösebb tengereiben él.

Az északi elefántfókák a Csendes-óceán északkeleti részében élnek, míg a déli elefántfókák a déli szélesség 40. fokától délre valamennyi óceánban megtalálhatók.

A valódi fókák közül csak a barátfókák kedvelik a meleg éghajlatot. Egyik fajuk a Földközi-tenger térségében, a másik a Hawaii-szigeteken él. Harmadik fajuk a Karib-tengerben élt, amíg ki nem irtották.

Nemcsak a tengerben, hanem egyes nagyobb tavakban is élnek fókák. A Bajkál-fóka a Bajkál-tóban, a kaszpi fóka a Kaszpi-tengerben él. A gyűrűsfóka az oroszországi Ladoga-tóban és a finnországi Saimaa-tóban, a borjúfóka a kanadai Ungava félsziget tavaiban is előfordul.

A fülesfókák a szárazföldön szaporodnak. A dél-afrikai medvefóka (Arctocephalus pusillus) egyik alfaja Dél-Afrikában, a másik Ausztráliában él. Az északi medvefókák a Csendes-óceán északi részén, az antarktiszi és a szubantarktikus medvefókák az Atlanti- és az Indiai-óceán sarkvidéki sávjában, illetve az annál valamivel északabbra fekvő sávban élnek. Egy-egy további faj otthona Guadalupe (Mexikó) térsége, a Galápagos-szigetek, a Juan Fernández-szigetek (Chile), Dél-Amerika partvidéke és Új-Zéland.

A kaliforniai oroszlánfóka egyik alfaja Kalifornia és Mexikó nyugati partjainál, a másik a Galápagos-szigeteken él; a harmadik, Japán térségében élt alfaj mára kipusztult. A Csendes-óceán északi részén él a Steller-féle oroszlánfóka. Egy-egy faj él Dél-Amerikában, Ausztráliában és Új-Zélandon.
Dátum: 2011.02.14. 20:29:17
Üdv!

Most kaptam egy olyan kérdést, hogy milyen ágyú nem létezik!
víz
elektron
plazma
(még egy)

az elektront pipáltam be és ezt a választ kaptam.: "Helytelen válasz! A helyes válasz a következő lett volna: Plazma ágyú"

Nos téves a dolog.: "Plazmaágyú válthatja le a fogorvosi fúrót" ergo az orvostudományban létezik !
Dátum: 2011.02.14. 20:25:01
Üdv!

Most kaptam egy olyan kérdést, hogy milyen ágyú nem létezik!
víz
elektron
plazma
(még egy)

az elektront pipáltam be és ezt a választ kaptam.: "Helytelen válasz! A helyes válasz a következő lett volna: Plazma ágyú"

Nos téves a dolog.: "Plazmaágyú válthatja le a fogorvosi fúrót" ergo az orvostudományban létezik !
Oldal: 1