Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Koizumi Risa

Oldal: 1
Dátum: 2015.02.11. 19:57:03
Nálam is ez a helyzet, és már rengetegszer szóltam a dühöngőben emiatt. -.-" Bármeik szerverre lépek is be a fórumot be se adta csak fehér lapot illetve ha átakarom venni a napi rutinoknál a belépési bónuszt azt sem engedi sokszor mert azonnal kilép a rendszer. Bármeik böngészőről bármeik szerverről is legyen szó... sehol nem működik rendesen. Azért majd ezek miatt hogy már jó egy hete csinálja ezt a rendszer tényleg jó lenne egy kis nagyobb mértékü kompenzáció is... Mert azért ez igy nagyon nem jó. A fóruzm ugyanez hozzászólást akarok írni és mielőtt elküldené belépve maradni neki luxus kidobál... -.-" A fórumot is csak a Google -on keresztül lehet behozni, ha ráketresünk... -.-"
Dátum: 2015.02.08. 10:50:55
Kezd a kilépegetés az agyamra menni pedig már jelszót is váltottam.-.-" Jó lenne minél hamarabb megoldani a problémát, mert így élvezhetetlen... -.-" A VU fórum is percenként kidob. -.-"
Dátum: 2015.02.06. 22:24:30
Mondjátok már meg nekem mi a francért dobál ki percenként a hülye rendszer? Így aztán élvezet játszani-.-" *Szarkasztikusan*
Dátum: 2015.01.15. 15:22:11
Kornmirror

A konpenzációs cuclival egyetértek. ^^
Dátum: 2015.01.06. 01:07:08
Az egy dolog. De míg máshol ki lehet/lehetett kapcsolni itt mér nem? Kezd az agyamra menni, ez az újítás... Ezért mondtam, hogy mi ez már? A Vadászatidővel nincs gond meg azzal, hogy gyorsabban töltődnek a pontok, na de azért...
Dátum: 2015.01.06. 00:24:03
Egy másik dolog. Mi ez már, hogy pl. eddig kaptam jóval 100 feletti TP -t majdnem 200 at, aztán egy ideig 59 TP -ket vadászattal most meg 28-29 essével kapom őket? O_O Mi ez a leépítés a TP -k terén? Pedig semmi olyan szakim nincs kifejlesztve ami csökkentené a TP -k számát O_O Vagy most ez hogyan is van?
Dátum: 2015.01.04. 23:18:33
Nekem se tölti be a V5 -öt O_O Ráadásul V6-ra meg simán bezzeg felenged. Mi a szósz van vele? A Szövi bajnokság meg tényleg akiknek ezen múlik azok meg megszívják.
Oldal: 1