Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Elcsike

Oldal: 1
Dátum: 2011.02.23. 19:32:23
Üdv mindenki! Én csak az irányba szeretnék jelezni valakinek mert kaptam egy mailt, amiben az állt hogy a csp-m elérte a négyszázat. Ez sajna nem igaz mert most is 16-ról indultam és fogyasztom. Légyszi nézzetek utánna a dolognak. Előre is köszi!
Dátum: 2011.01.29. 19:58:10
Üdv mindenki! Nekem az a problémám, hogy felteszek egy kérdést azt a választ kapom: túl könnyű, szerepel már hasonló vagy a helyesírási hibákra fogják. Ennek ellenére az elmúlt negyed órában belefutottam kb. 5 olyan kérdésbe amit én nem engedélyeztem volna a kvíz szabályai értelmében. az egyik kérdés: mi a kotilla? valami kohászati szakkifejezés szerintem. A másik: melyik sportban használják a black eight ball kifejezést. Meglepődésemre a snooker a helyes válasz. Ha jól tudom a snookerben nincsenek számozott golyók csak a pool biliárdban. És ha már itt tartunk a snookerben a fekete golyó pontértéke csak 7. Az én kérdésem amit nem fogadtak el a következő: mi a foglalkozása a mitológiai Kharonnak. révész, kocsis, hírnök vagy poroszló. Ezt is csak azért tettem fel mert küldetés. Aminek nem látom értelmét. Na most kipanaszkodtam magam.
Oldal: 1