Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Geby

Oldal: 1
Heh... köszi, rendesek vagytok
Hydro Globus: Sajna HKK-ról nem sokat tudok, de majd szétröhögtem magam az előző mondatodon. A gond csak az, hogy igazad van. Én bezzeg annyi kérdésre adtam a "Jó kérdés" választ, azon kívül, hogy nem tudtam rá válaszolni, de ez önnön hiba. Nekem meg sosem jönnek HKK-s kérdések, hogy értékeljem őket... biztos tudják, hogy mi lenne a sorsuk.
Csak azt nem tudom, hogy akkor most mi a fenét csináljak. Azt a kérédsemet már cseszhetem (elnézést a kifejezésért) vagy tegyem fel mégegyszer, vagy totál másat írjak, aminek mellesleg nagy valószínűséggel ugyan ez lesz a sorsa.
De tényleg köszi a vígasztalást, az elején azt hittem, hogy valamit elírtam, de amikor már 20 perce szugeráltam, és semmit sem találtam... azért így utólag örülök, hogy nem írtam hülyeséget.

Am. hány "Rossz, hibás kérdés" után állítanak le az irogatásról?
És mit lehet ilyenkor csinálni? Mármint ha jó a kérdés, de rossz emberhez került? Akkor most csak azért ugrott, mert valakinek nem tetszett? Végülis csak annyi a bajom, hogy hibás kérdésnek számolják, és ez azért ha sokszor megismétlődik, eléggé bosszantó, pláne ha elveszik a jogod további kérdések megírásától. Engem azért szerencsére még nem fenyeget ez a veszély, de mit lehet ilyenkor tenni? Csakúgy ugrott egy jó kérdésem? Jó, lehet, hogy nem szántam rá az egész napom, de az azért mégis csak rosszul esik az embernek, hamár megdolgozott valamiért...
Hogy nevezik másképpen a fotoszintézis sötét szakaszát?

Fotolízis
Calvin-ciklus ×ez lenne a helyes válasz
Kemoszintézis
Citromsav-ciklus


Nem értem, hogy ez a kérdésem mért kapott Rossz, hibás kérdés minősítést. Lehet, hogy biológia, és hogy nem mindenki emlékszik arra, amikor anno tanulta a fotoszintézist (amit egyébként szerintem még X évesen is tud az ember), de direkt olyan választási lehetőségeket adtam meg, hogy ne legyen túl nehéz azok számára, akik esetleg már elfelejtették volna. Persze azért hogy ne legyen olyan nagyon egyszerű ott van a Fotolízis, mert azért mégsem akatam telerakni Citromsavas akármivel az egészet, aminek semmi köze sincs hozzá, még akkor sem ha az ember fia/lánya semmit sem tud.
Mivel az előző kérdésem is Rossz, hibás kérdés értékelést kapott (amit végülis elfogadtam, mert nem mindenki tudhat mindent), egy olyan kérdést tettem fel, amit ki lehet logikázni. Mégha tananyag is, méga nem is egy filmről kérdeztem.

Lehet, hogy most jogtalan a felháborodásom, csak valami magyarázatot szeretnék, mert nagyon sok időt vesződtem azzal, hogy ne is legyen túl nehéz, de azért olyan nagyon könnyű sem. Most ezt csak azért mondom így, mert ez már a második, amit visszadobtak, és egy idő után elmegy az ember kedve attól, hogy kérdéseket írjon, holott lehet, hogy a többi jó lenne.
Dátum: 2008.10.05. 19:49:05
Ohh... ne haragudjatok, nem vettem észre a másik topicot. Azért a linket köszönöm szépen És még egyszer bocsi az idióta kérdésért
Dátum: 2008.10.05. 18:50:24
Az lenne a kérdésem, hogy mért van az, hogy mikor felteszek egy kérdést, visszadobják, hogy hibás. Ez már a második kérdésem volt, amit így visszadobtak, de nem tudom, hogy mi benne a hiba. Nincs arra valamilyen lehetőség, hogy aki hibásként jelöli meg, attól megkérdezni, hogy mégis miért? Mert nagyon zavaró, hogy háromszor is átnézem, hogy biztosan az-e a válasz és egyéb, és mégsem fogadják el...

Bocsi, ha már előttem valakinek volt ilyen problémája, én amit itt átböngésztem oldalakon még senki nem tette fel ezt a kérdést, ha mégis, akkor elnézést kérek.
Oldal: 1