Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Gyugyó

Oldal: 1
Dátum: 2011.07.15. 10:54:57
Te a verseny során 47 térképdarabot gyűjtöttél. A csapatod 4. helyezést ért el.
Jutalmad: 1 végzet medál! Gratulálunk!

A kérdés feltevés után megvan a második dolog is amivel tuti, hogy nem fogok foglalkozni. Hát ez tényleg egy jó nagy .... volt!

Azért köszönöm! Egy hónap kemény "meló"/+befizetés+térképkereső vessző+rengeteg LE gyógyitalokra/= 1 végzet medál!
Tudom, hogy minden értékelés szubjektív valamennyire, csak az zavar, hogy ennyire. Egyébként pont a kvíz mibenléte miatt tettem bele a "baromságot", hogy egyet teljes bizonyossággal ki lehessen szűrni.
Még egy gyöngyszem, ami miatt tényleg nem írok több kérdést!

Ki volt az Egyesült Nemzetek Szervezete /ENSZ/ első főtitkára?

Winston Churchill
Trygve Lie
Albert Einstein
Kofi Annan

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

A speciális réteg jelen esetben azok, akik érdeklődnek a világ dolgai, történései iránt.
Ami egyáltalán nem tetszik a rendszerben: elvárják az értékelők, hogy kapásból sokan tudják a kérdésre a választ! Tisztelt értékelők! Egy kvízt többféle módon lehet megoldani! 100%-os biztonsággal is kétféle módon: 1. tudom a jó választ. 2. tudom, hogy melyik válaszok nem jók. Ezen kívül van még a tippelés 2-3-4 lehetséges válasz közül. Egyébként meg lehet rossz választ is adni, mint ahogy én is adok rendesen a bekerült "jó" kérdésekre.
Elismerem, hogy speciális réteg tudhatja az első ENSZ főtitkár megjegyezhetetlen nevét, de a másik hármat biztonsággal ki lehet zárni egy kevéske történelmi ismerettel. Szóval akkor miért "rossz kérdés"? És miért csak egy "speciális érdeklődésű réteg" tudhatja?
Szóval a .... tele van az ilyen értékelésekkel és értékelőkkel!! Nem fogok több kérdést írni, mert nem akarom többet felhúzni magam az ilyen dilettáns alakokon!!
Mindenesetre a játék egy olyan elemét vették el tőlem, ami feldobott és színesítette az egyébként is remek hangulatú, profi játékot!
Nem is kell minden szereplőre emlékezni, elég, ha az ember eszébe jut, hogy Boka nem.
Legutoljára feltett kérdésed
Budapest mely részén játszódik Molnár Ferenc: A Pál utcai fiúk című regénye?

Ferencváros
Óbuda
Margitsziget
Józsefváros

A kérdésre eddig 2725 jó és 656 rossz válasz érkezett.
Kérdésed kiértékelésre került.


Ki nem volt a "gittegylet" tagja Molnár Ferenc: A Pál utcai fiúk című regényében?

Kolnay
Barabás
Boka
Nemecsek

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Így még szembetűnőbb az utóbbi kérdésem értékelésével kapcsolatos problémám

Egyébként vártam volna valami reakciót, de úgy látszik még arra sem méltattok /vagy rossz helyre írtam?/. Magyarázza már el nekem az illetékes "értékelő", hogy miért döntött így!! Ha meg nem tudja, akkor töröljétek az értékelését!!
Ki nem volt a "gittegylet" tagja Molnár Ferenc: A Pál utcai fiúk című regényében?

Kolnay
Barabás
Boka
Nemecsek

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Gratulálok az értékelőknek!!! Szerintem még mindig általános iskolai kötelező olvasmány / ha még jól emlékszem: 5. osztályban/!
Nem értem, hogyan lehet így értékelni!!! Teljesen elveszitek még a játéktól is az ember kedvét!
Oldal: 1