Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - ValorianStalker

Oldal: 1
Dátum: 2010.12.31. 14:49:46
Én, részemről végeztem ezzel a kérdéses "mókával"... Vagy próbálkozok az 1+1 szintű kérdésekkel .

Nem kérem, hogy változtassanak a dolgon, mert az ember mindig azt a rendszert utálja, amelyik éppen "hatalmon" van.

Mellesleg a nem alapszintű tudást képező kérdések ellen ott a rövidtávú memória (mivel kb 50 kérdés ismétlődik, amiből 10 alaptudást tesztelő, 10 kikövetkeztehető, a többit meg már a következő alkalomra megjegyzed (minél furcsábban hangzik egy név, annál könnyebb megjegyezni), kitalálsz hozzá valamit, ami alapján megjegyezheted stb stb).

Ennyi voltam, köszönöm a figyelmet!
További jó játékot!
Dátum: 2010.12.31. 00:53:19
"Tehát amikor agyagozáson egy köcsögöt formálok, akkor valójában felépítem azt. Áh, így már értem."

Végülis ezzel csak az én állításomat erősítetted meg. Mert a agyag az építőanyag, te vagy az építő a köcsög meg a végeredmény, amit "építettél", létrehoztál.
Dátum: 2010.12.31. 00:51:10
Üdv Let!

Örülök, hogy végre valaki megérti, miről beszélek!
De szerintem felhagyok a kérdések feltevésével, mert a végén tényleg elvesztem a lehetőséget a játék színesebbé tevéséhez (már ha ez megeshet, de ez van leírva a kvízek menüpontnál). Bár ötletem nincs, hogy akkor melyik küldetést csinálom meg. Pedig ez olyan könnyűnek tűnt.... De ez van. Kezdek hozzászokni. De remélem jövőre majd kicsit alábbhagy az emberek kedve ahhoz, hogy másokat akadályozzanak, amiből nekik semmi hasznuk nem származik (persze, ha ez kell a lelküknek, akkor én nem állok ellen)!
Na jó éjszakát!
Dátum: 2010.12.31. 00:24:21
egy 16 éves szókincsével, értelmező kéziszótár vagy lexikon nélkül elég nehéz de remélem érthető
Dátum: 2010.12.31. 00:21:16
megfogalmazon úgy a FELÉPÍTÉS szót, hogy egyértelmű legyen
na szóval a felépítés az az, amikor valamit létrehozol, megformázol, konstruálsz.
a FELTÖLTÉS pedig egy már meglévő (jelen esetben felépített) tárgyba, építménybe, dologba fókuszálás

Ha még valami probléma felmerülne, akkor tényleg veszélyben a mi szép magyar nyelvünk...
Dátum: 2010.12.31. 00:16:10
"Na most az van, hogy ha én most lépnék be a szövimbe, akkor 4.400.000 LE lenne a kút felépítése nekem. Teccikérteni?"

De az a lélekkút FELTÖLTÉSE és nem a felépítése. TECCIKÉRTENI?!
Dátum: 2010.12.30. 23:44:52
Miért nem fogad el az ember egy kérdést jónak?

Mert ember (azért élünk, hogy egymásnak keresztbe tegyünk)
Mert vicces másokat akadályozni...
Ez az élet értelme! (egyesek szerint)
*Erre kell kattintani, hogy a helyest választ jelöld be!

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

Ez a kérdés nagyjából tükrözi azt, hogy mennyire idegesítő, hogy 3 kérdést feltettem, ami semmilyen módon nem ütközik azzal amit kérnek (ne legyen lexikális, egy csoportra vonatkozó, stb stb...). De természetesen a "Milyen hosszú a Duna?", illetve a "Hányadik részét adták a Barátok Köztnek 2009. április. 23-án?", meg az ilyen típusú kérdésekkel semmi baj nincsen, mi?!
Előre is elnézést kérek ha 2009. április. 23-án nem adtak BK-t.
Dátum: 2010.12.30. 23:38:24
Mennyi lélekenergiába kerül egy LÉLEKKÚT felépítése?

5000
2500
10000
7500


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ. Az a réteg, amelyik ezt a játékot játssza az ég áldjon meg kedves végzeturazó!


A helyes választ direkt nem jelölöm be, mert szerintem ezt minden Végzetúr játékosnak tudni illik.
Oldal: 1