Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Sealteam

Oldal: 1
Kéne egy olyan szintű békés világ, hogy mindenki kapjon naponta akár 50 csp-t is és sose támadhasson kisebbet vagy max 1 szinttel le és 1-el föl.
Mert én pl 3.as világon eléggé küzdök, hogy sikeres legyek néha még prémium is vagyok noha ezt a zsebpénzemből szónom rá és sikerült + portyát összehoznom.
Ja és mégvalami: Én azt hittem legalább a bajnoki viadal kategória az a szintünket jelenti.

És ez rajtam kívül nagyon sok játékos véleménye...
Én azokról beszélek akik a saját szintjük-belit nyugodtan elverik....
Dátum: 2009.01.19. 14:55:37
Na itt van egy szerintem rossz kérdés

Ki volt az egyetlen szereplő aki az összes Star Wars filmben szerepelt?

Palpatine (1,2,3 Palpatine ->4,5,6 Darth Sidius)
Darth Vader (1,2,3 Anakin Skywalker ->4,5,6 Darth Vader)
Obi-Wan Kenobi (1,2,3,4)
Darth Maul (1)

A zárójelben leírtakat én írtam nem a kérdésben volt csak indoklás

Bejelöltem Dart Vadert

"Helytelen válasz! A helyes válasz a következő lett volna: Obi-Wan Kenobi"
ja mert 5*5*5=125
Én meg olyat kérdeztem, hogy ha a katalizátor 15. szintű vagyis maximum akkor mennyi idő alatt töltődik fel a lélekkút
rossz lett mert csak a speciális érdeklődésű emberek tudják a választ csak az a probléma,
hogy ha egy ember szövetségben van és ismeri, hogy mire jó a katalizátor azért elálmodozhat arról, hogy mi lenne ha az max szintű lenne

és ilyen kérdést írtak a készítők: Hol van a csomagtere a Skoda 120L típusnak?

AKKOR EZ MÉRT NEM SPECIÁLIS?
Dátum: 2009.01.02. 09:45:40
én karakterem 148 másik karakter 140

buzogány+fókuszkristály buzogány
pajzs+fókuszkristály
vért+fókuszkristály

0 sebzéses döntetlen
vagy
ő nyer én meg 0-át sebzek ez mi?! akkor miért veszek a cuccaimra fókuszkristályt, ha még úgy is legyőz
Dátum: 2009.01.02. 09:39:24
-sokszor volt olyan nekem, hogy véletlen nem jelöltem meg semmit kvíznél és továbblépett
-meg olyan is volt, hogy valami számfeladat volt a kérdés bejelöltem valamelyiket erre kiadta: rossz megfejtés a helyes válasz mamma mia
-meg az van szövetség létrehozásában, hogy két napon belül kiértékeljük kérelmedet 3és fél napja nem adta még ki a szövetséget.
mit van akkor ha rossz a feltett kérdés?
Mert egy olyan kérdés volt, hogy melyik író művében nem találkozhatunk vámpírral és a válasz J. K. Rowling volt.
(Még az egybe is benne van a Mógus professzor vámpíros története, de szinte minden részben van vámpír.
Oldal: 1