Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Druss Arkennys

Oldal: 1
Dátum: 2011.02.08. 20:50:08
Üdv. Én végleg lemondtam a kvíz feltevéséről, azt hiszem. Csak ha muszáj, akkor használom innentől. Ráuntam, hogy ha kérdést teszek fel, állítólag vagy értelmezhetetlen (megjegyzem még helytelenül írt kérdést is láttam már, bár olyat is ahol nem is értettem, mire kíváncsiak), vagy érdektelen lexikális tudást igényel (az aranymetszésre szükséges fí értéke nyilván közismert és hasznos is), avagy egy adott érdeklődési kör ismerheti a választ (amire vagy 500 kérdést elő tudnék citálni, amiről átlagembernek fogalma sincsen, mégis elfogadták). Nem kekeckedés, egyszerűen nem használom az opciót, és játszom innentől. Csak hirtelen érzett keserűségemet szerettem volna megemlíteni a dolgok miatt.
Milyen stílusirányzatú Edvard Munch: a Sikoly című képe?

expresszionista
romantikus
klasszicista
neo reneszánsz

Ez volt a kérdés, elutasítva, mert erre csak speciális érdeklődésű ember tudhatja a választ. Nem is mertem volna ilyet feltenni, de miután szembetaláltam már magam az aranymetszésnél használatos fí értékét vitató kérdéssel, és társaival, amire egyszerű ember az életben nem lel rá a saját ki eszében, úgy gondoltam, ez is belefér. Ám nem. Az utóbbi vagy 8 kérdésem hibás lett hasonló okokból, azt értem, mikor az az elutasítás oka, miszerint már szerepel a kérdés. De ez nagyon érdekesen van néha megoldva bírálatilag. Már bosszantó, mert sose tudok feltenni rendes kérdést, amire nem jön az hogy gond van vele, és amennyire tudom, idővel ha csak ilyen kérdések vannak, el is veheti a gép a lehetőséget.
Oldal: 1