Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - SuperEgo23

Dátum: 2011.06.11. 15:07:46
Sziasztok! Kalandokat valahol vissza lehet olvasni? Mármint úgy mint a kvízt az adatbázisban? Általam írtat olvasnám vissza, de lehet, hogy először be kell majd szereznem vadászat során.
Dátum: 2011.06.10. 21:29:18
Semelyik: Már nem írok új hszt bocsi,
akkor valamit adjatok át tudásotokból mert már így is ezer taktikát javaslatot követtem, s mégis nekem ezek a számok vannak. Remélem észre veszed itt is csak nem akarok saját sérelmeim miatt már offolni.

mód. mégis csak átmásoltam új hsz nek

No megoldottam problémám nem kell tovább olvasni V2 es nyafogásom töröltem a fenébe, ilyen ellen hsz-ekkel nem tudok mit kezdeni mikor nekem nem ezek jöttek le. Már csak V3 -V5 miatt jöhetek...
Dátum: 2011.06.10. 21:10:08
Cras nézd számok magukért beszélnek, pont ezt terveztem mikor regeltem ide egy 15-18. szintig portyából erősítem magam, de ez már elejétől bukta hisz 388 nyert csatával 6700 rabolt le-m van(100 vesztessel meg 6000 bukott, de ez "vele jár"). Még egyszer hangsúlyozom az összes regelős faktort kipróbáltam már(kivéve pókok ellen). Inkább nem erősködök, mert "igazatok" van.
Dátum: 2011.06.10. 18:57:40
Hát nem tudom én azért szívesen kipróbálnám mondjuk V6 on magam.




Más : Tegye fel a kezét aki megint nem tartja helyesnek hszeket amit írtam(lenyomja mert neki nem érdeke hogy más is élvezze a játékot)..annak megírom privátban mit csináljon a kis.......vel!
Dátum: 2011.06.10. 16:51:30
A meglátásom az, hogy ha ott vagy egy szerver nyitásnál akkor izgalmas lehet a végzetúr, minden egyéb más esetben csak erőlködés.
Dátum: 2011.06.10. 16:42:23
Úgy látom nem egy síkon fekszik gondolatmenetünk mikor arra próbálok rávilágítani, hogy V2 iszonyat sz@r.

Egyébként a pókok az olyan retardált hülye bunkóktól rabolnak akik szeretnék élvezni is a játékot max nem értenek annyira hozzá, s remélem ez így már tiszta. Egy táblát első szintre nyugodtan ki lehet rakni : Ne vágj bele felirattal.
Dátum: 2011.06.10. 16:19:28
Ja hogy akkor megint a pókok a lényegek, most már értem ,mert minden világon ők a lényegek, ne haragudj azért annyira balf.sz nem vagyok hogy 400 csatából csak olyanokat sikerül kifognom akikkel eddig összehoztam 6500 rabolt Le-t s mindezt szerintem Önhibán kívül. Ezekszerint akiktől tudnék rabolni azok pókok..akikkel semmi esélyem ugyanis ők már szintjükhöz képest bivalyok, akkor az én vegyesnek elképzelt tervem mehet a fuccsba mert a PÓK a lényeg...
Dátum: 2011.06.10. 14:56:03
Nem értelek komolyan mondom, én kipróbáltam az 1000 es 10000 es és a 40000 es regisztrált régiót is

Össz: -129 LE és 41 TP; Ebből lélekszívás: 0 LE; Eredmény: -3.1 LE/TP

Ebből 2 vereség hozta ezt ki de mind a 3 oldal statját ide tehetném. Persze a pók régióba beértem tehát már nagy Le-t se hagyhatok magamnál mert 6000 Le vel sikerült 100 at raboljak, de egy kedves pók rájött és persze valahogy ő neki sikerül 300-2000ig vinnie. Tehát nem értem mikor azt mondod, hogy portya kedv...
Dátum: 2011.06.10. 12:56:01
Értem én, hogy van random benne..de azt tudom mondani, hogy akkor be kell csukni ezen világok kapujait, mert fejlődni nem lehet szinte 0 a portya Le itt. Egyedül a pókoknak vagyunk nagyon jó utánpótlás táplálékként. Akik bent vannak v1-v2 azok maradjanak, de az új regeneket betiltanám, mert ez tényleg csak arról szól, hogy gyere és etess!
Dátum: 2011.06.10. 12:29:56
Igen közben beírtam, hogy nem találtam el, tehát ez a része "okés".

149 Tö - az én 230 ammal szemben, cuccban csak a fegyvere ugyanaz mint nekem

szerencséje tuti alacsonyabb mint az enyém 1500 as építéssel neki.

Akkor mi dönthet el így egy csatát pláne, hogy állat is csak nekem volt.. ha ez igazságos akkor arról már nem is beszélve, hogy legnagyobb rablásom V2 ön max 100 volt erre ilyen kétes csata után mindjárt beránt 160 al?

mód: természetesen szintemhez képest van egy + szívóssági köröm is ami neki megint csak nincs...
Dátum: 2011.06.10. 12:18:37
A rohadt életbe bele ez már abszurd, hogy mindig lehurrogásra kerül mint ahogy szerintem ez is majd, de meddig lesz random?

V2

A csatában összesen 18 sebzést okoztál, és 45 sebzést kaptál.
Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 158 lélekenergiát.

Csak 80 al kisebb a Tö je, de a 20 as Szö je mellett az ÉN 20 as kritikem bezzeg nem jön be... Sz.rrrr ez az egész....

mód.:Csupán nem beszélve arról, hogy varázslata be sem jött neki ami vakító fény lenne, ennek ellenére az állatom tudott 3 pontot sebezni az össz harci körben.... ez k.rva jóó
Na igen lehet igazad van, bár a történelem során központi hatalmak még nem nyertek, legalábbis a 2 Vh alatt biztos nem. No mind1 ezt megjegyzem, mert nekem szimpi a dolog csak a kérdést fogom ki küszöbölni.

Mód.: Szerintem elég lett volna annyi, hogy Melyik sorozat alapszik helytelen történelmi tényen?
Melyik sorozat alapszik helytelen logikai elven?

II. világháború, Japán, Arizona csatahajó, Pearl Harbor, győztes antant hatalmak
I. világháború, Osztrák-Magyar monarchia, trianoni békeszerződés, győztes központi hatalmak
Napóleoni háborúk, Franciaország, waterlooi csata, győztes koalíciós erők
Tatárjárás, Mongólia, muhi csata, győzte támadó erő

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedet az értékelők szerint rosszul / nem értelmezhetően tetted fel.


Ezek szerint nem lettem túl magyaros!
Dátum: 2011.06.09. 22:38:02
Regelek magamnak 10 karit, veszek prémet mindegyiknek,


Ez már egyéni szocc.. Tévedsz mert az is benne van a Gy.i.k ben, hogy a karik kerüljék egymást, tehát ennyi ebből előnyt nem szerzel!
Dátum: 2011.06.09. 22:31:33
Nem tudok pontosan idézni, mert nem találom a Gy.i.k. -et , de valami olyasmi a lényege ha egy családon belül 2 ember játszik egy azon Ip ről egy a lényeg hogy prémezve legyen. Mind 2 tudod? Van akinek nem telik ám 2 gépre tudod? Vannak olyan helyzetek is mikor egyik fél nem tud gép közelben lenni ám a CSALÁD tag viszi közben tudod? Aljas és sértő feltételezésed, saját magamnak 4 szerveren van karim+angolon is megyek most, tehát engem TE csak ne akarj itt bemártogatni, de köszönöm figyelmességed.


Birka: Nincs semmije csak buzgó.
Dátum: 2011.06.09. 22:18:45
Tévedsz komi
Dátum: 2011.06.09. 21:05:17
Melyik kategória esik bele a "speciális érdeklődésű réteg" értékelési szempontba?

magyar nyelv
sporteredmények
számítógépes játékok*
általános földrajz


Na akkor én nem akarom mondani szeretem a sportot, de ha valaki olyan kapja aki nem az tuti reklamálni fog ezért a kérdésért..
Dátum: 2011.06.09. 20:57:55
Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 31 (-2) lélekenergiát.

Jééé lélekszívás!
Hát ebben csak az a poén, hogy egy 2. szintű kari volt! Kevesebb Tö, Szö , buzgóval a kezében és semmi ékszerrel.

Kéretik javítani
Háát a zúgó bogarast elfogadták biztos, hogy a 114 es szerencsémnek köszönhetően.
Dátum: 2011.06.09. 20:02:57
Megérkezett Xena a drága,
Nem tetszik neki, így a Behot provokálja.
Folyton elégedetlen a brigád,
Ez nem meglepő mióta ide költözött Árpád, az apánk.
Semminek se tudunk örülni,
kereskedelem 40? Nem táp, inkább megyünk köpülni..........


Xena elhiszem, hogy ti régiek másra vágytok, de elmondták már páran ezért az eventért ez jár!