Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - SuperEgo23

Dátum: 2011.06.13. 12:35:24
Sziasztok! A kérdésem nem kimondottan játékmechanizmusról szól ha nem arról, hogy elképzelhető e lenne szövetségi fórumba is bevezetni ezeket a klassz dolgokat mint az Url, idézeteket, stb. , lényegesen jobban áttekinthetővé tenne a fontos kiemeléseket a kevésbé fórumképes tagoknak is. Esetleg megoldható ez avagy szervert leterhelné?
Dátum: 2011.06.12. 23:36:26
Szia, első hsz-ben én is azt jegyeztem meg, hogy nekem specc, de utána néztem.

2. hsz-ben meg annyit firtattam, hogy a 4.5 milla semmiképp sem szűk réteg.

Tehát én sehol nem mondtam, hogy nem, legalábbis szerintem.
Dátum: 2011.06.12. 23:23:40
Már másfél éve nem nézem forma 1 et, de ez most igazán üdítő színfolt volt a verseny szempontjából is és igen, Schumit a dobogóra! Jól vettem ki a m.vezetők szavaiból, hogy a Schumi Merci még idén lesz jobb is?
Dátum: 2011.06.12. 22:14:35
Hajrá Schumacher! Csak úgy potyognak.
Dátum: 2011.06.12. 21:44:06
Azt mondták szabad.

1:

Melyik a legvalószínűbb ok, hogy a Végzeturak és Hölgyek nem seprűn közlekednek, mint a boszorkányok anno?

1:IQ mennyiségük bőven elég egy egyszerű és gyors teleportálásra, minek akkor a seprű?

2:Nehéz páncélzatuk nem engedi őket seprűn levegőbe emelkedni, így marad a gyalog-galopp.

3:Ebben a korban a seprűt még nem igazán ismerik, hisz a személyes higiénia is tabu.

4:Közkedvelt játékuk a hátra felé nyilazás természetesen lovon, semmiért nem cserélnék seprűre.


2.:

Tegyünk időutazást zenékkel a magyar történelembe és közben döntsük el melyik párosítás nem felel meg a személy jelleme és a dal mondanivalója közt!?

1.: I. Szent István király - Kárpátia : Egy az Isten, egy a nemzet!
2.: I. Mátyás király - PokolgéP : Hol van a szó?
3.: Hunyadi János - Ákos : Menekülj!
4.: Tuzson János őrnagy - Kárpátia : Hősök.
Megolvastam azt a topicot is.

átteszem remélem nem hurrogják majd le, de találtam még egyet amit át teszek akkor már, személyes nagy kedvencem :

Melyik a legvalószínűbb ok, hogy a Végzeturak és Hölgyek nem seprűn közlekednek, mint a boszorkányok anno?

1:IQ mennyiségük bőven elég egy egyszerű és gyors teleportálásra, minek akkor a seprű?

2:Nehéz páncélzatuk nem engedi őket seprűn levegőbe emelkedni, így marad a gyalog-galopp.

3:Ebben a korban a seprűt még nem igazán ismerik, hisz a személyes higiénia is tabu.

4:Közkedvelt játékuk a hátra felé nyilazás természetesen lovon, semmiért nem cserélnék seprűre.




Ezt meg akkor beküldöm.
Hát kicsit csaltam és mégis csak írok még

Melyik két királyunk közötti időszakban uralkodott II. László (1162 – 1163.) ellenkirály?

1: III. István - IV. István*
2: III. Béla - II. András
3: Szent István - Szent László
4: IV. Béla - V. István
és ha javítom : a személy jelleme és dal címe közt-re? úgy már jobb? Bocs nem írok ma már ide
Dátum: 2011.06.12. 19:50:20
Még egyszer mondom én sem hallottam ez előttig róla, de a 4.5 milla az minden csak nem szűk réteg, mivel a youtube nem minden belépésed regeli csak egyet mikor először rálépsz. Bocs, hogy belekontárkodtam. Ja és minden ilyen mesés gyerekes dolognak nagy a nézettsége, tehát sok fiatal van aki be sem vallja, de még 10 en évesen is odamerészkednek.
Dátum: 2011.06.12. 19:20:46
De, és szia már régen írtál fórumra



Azért tartott oly sokáig, mert össze kellett szedjek olyan zenéket amiknek a címük megadja a helyes választ. Így sem jó? Túl bonyolult vagyok?


Mód.: 1 I. István - államalapítás okán Isten és nemzet
2: I. Mátyás - igazságosság, őszintesség okán hol van a szó mármint az őszinte
3: Hunyadi János - bátorság mármint a meneküljhöz semmi köze
4: Tuzson János kimondott hős típus

nem lényeg csak kiegészítettem
Sziasztok eszembe jutott valami..

Tegyünk időutazást zenékkel a magyar történelembe és közben döntsük el melyik párosítás nem felel meg a személy jelleme és a dal mondanivalója közt!?

1.: I. Szent István király - Kárpátia : Egy az Isten, egy a nemzet!
2.: I. Mátyás király - PokolgéP : Hol van a szó?
3.: Hunyadi János - Ákos : Menekülj!
4.: Tuzson János őrnagy - Kárpátia : Hősök.

Na ez hosszasan raktam össze lehet feleslegesen, mert nem épp könnyű, de nem is nehéz... nem jelölöm meg a helyes választ légyszí tippre, hogy lássam kilogikázható avagy teljesen felejtsem ezt a kategóriát is?
Dátum: 2011.06.12. 16:15:48
Lan lehet mi már nem vagyunk gyermekek, de őszintén "sose nem" hallottam én se ezt az együttest.

mód.: Pedig van egy 6 éves öcsém aki szereti a zenét. nyugi nem a heavy metalt.

2. mód: az is igaz hogy Youtubon 4.5 millás!!! a nézettsége szerintem magyar rekord kapásból...

3. mód: annyira beástam magam a témába hogy Csicsi jobban áll 5.5 millával
Dátum: 2011.06.12. 10:19:54
Bocs még egy kérdés ezen már sokszor agyaltam, megpróbálom érthetően levezetni:

Vegyük alapul jelenlegi épületeinket ami 15-15(45-45 bónusz) véd és gyaktért jelent, ha valakinek az építési átlag felének pl a 80% van meg akkor ugye 12 es szintnyi azaz 36 bónuszt kap ezekből. Pl.: 2 szintet mindegyikből felhúzunk akkor lesz 51-51 bónusz, de a delikvensnek csak 70% ra romlik az építési átlaga akkor ugyanúgy 36 ot kap tehát lényegében nem károsodott?!
Dátum: 2011.06.12. 09:58:46
Köszi, egyébként igen én tisztában vagyok evvel, de ha valakit megakarunk tartani akkor muszáj kompromisszumot kötni. Marad a kútból építés szerencse szint és manával megspékelve.
Dátum: 2011.06.12. 09:08:29
Ez ilyen egyszerű lenne akkor nem jöttem volna ilyen kérdéssel, de kénytelen voltam a kicsik és a pókok miatt építési "tilalmat" bevezetni, mert mindenki szeretne mindenből részesülni. V5 ön ugye az építési átlag fele kell hogy meg legyen. Viszont ránk nagyokra tehát a szövi másik felére ez a tilalom nincs jó hatással ezért próbálok valamit kiötleni.. Ezek szerint marad a felzárkóztatási program. Azért köszi Semelyik!
Dátum: 2011.06.12. 08:40:36
Sziasztok!

Az a kérdésem, hogy van e bármilyen lehetőség az építési átlag csökkentésére? Pl: Valaki kilépne akkor csökkenne ez? Vagy ez már nem megy vissza mint ahogy a kút mérete sem? Akinek esetleg van infója annak köszi!
Szerintem azt mondom én is az neked annyira nem számottevő?! De igyekszem
Dátum: 2011.06.11. 15:40:41
Köszönöm, ezt már ismerem, én kimondottan olvasásként gondoltam, de akkor ezek szerint ez nem lehetséges.
Dátum: 2011.06.11. 15:09:13
Ó hát akkor én se vagyok elkésve még 2 neki futásom lehet. Csak előbb megint meg kell szeressem annyira, hogy akarjak ott egyet megint.