Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - SuperEgo23

Dátum: 2011.06.19. 10:42:29
Azért ez is mint a történelemben oly sok minden, pont hogy megítélés kérdése, olvastam olyan blogot ahol egy térképész fejtette ki erről a véleményét miszerint ha hónapokra/napokra is de volt Magyarországnak 3 tengerpartja és ő így is rajzolta meg a térképét. Tehát még mindig fent tartom a mende-monda jogosságát.
Dátum: 2011.06.18. 23:52:16
Naivként kérdezem : Háborúnál miért nem lehet + motivációt adni avval, hogy a kamra mellett a megvívott( nyert) csaták után is kapna egyénileg Le-t? S mint védekező kari nyert csata után több járhatna, mivel nagyobb kihívás egy ellenfelet praktikákkal megfogni.(magas szintről lefele gondoltam)

Mód.: S mindezt jóvá lehetne írni pl. a háború végén egyénenként.
Dátum: 2011.06.18. 23:40:37
Köszi Birka leírásod, hasznos infókért novemberben tuti ott leszek. Ja meg azért, hogy ha lesz foci megmutathassam, hogy csinálják vidéken a tökmag rágcsálást.
Dátum: 2011.06.18. 19:07:06
A "mende-mondás" 3 tengerpart miatt jöttem. Ezt ilyen formában admin drága illet volna nem elfogadni, egyik oldal sem bizonyított tény. Azt a demagóg dumát mi szerint automatice kitaláció az egész még az én tanáraim is szerették hangoztatni. 14. -15. században két lehetséges időpont is volt amikor ez a kérdés nagyon is igaz lehetett. Nagy Lajos és III. Ulászlóra gondolnék.

egyébként kutatásom alatt találtam egy számomra tetszetős infót mi szerint Magyarországnak jelenleg is van tengerpartja, ezt ide másolom, mert nagyon elmés szerintem:

Hadd vigyek egy kis aktuális könnyedséget e témába egy hozzászólás erejéig, mindazonáltal megmaradva a történelmi és földrajzi hűség keretein belül. Nos, talán nem mindenki előtt ismeretes, hogy jelenleg Magyarország partjait igenis mossa tenger. Természetesen, bár kedvelem a Balatont, nem a magyar tengerre gondolok. Viszont tudtommal hazánk helsinkii nagykövetsége (vagy a nagyköveti rezidencia, nem tudom biztosan) tengerparti telken fekszik, és így a nemzetközi jog értelmében az a néhány tucat méteres sáv magyar tengerpartnak számít. Tehát a Finn-öböl egy része igenis magyar tengerpart.

Lényeg: mende-monda nekem nem fekszi gyomrom, nem tudom ki hogy áll evvel a kérdéssel?!
Dátum: 2011.06.17. 21:05:26
V3 on beindult a szekér mér 150 db ot találtam, ha kell valakinek szóljon aki meg nem hiszi el az meg ne pontozzon le mindjárt jó?
Dátum: 2011.06.17. 15:37:19
A szint különbség mennyi + % ot ad a 15 alacsony épre? Mert 702/ 2924 el nem tudok támadni egy 4 szinttel alacsonyabbat ami 24% már.
Bocs ezt nem gondoltam, de nem mintha utána nem lehetne annyira belenyúlni a kariba, hogy kikapcsolni Vf-jét és menne tovább rendesen. Az meg, hogy közel erős lesz majd mint az elejének a vége az meg nem baj pont ez benne a lényeg.
Dátum: 2011.06.17. 13:12:34
Egyébként v5 ön is hasonló a helyzet, ott még gondolkodtam, hogy a gyorsításokat kiváltom őskőre és kapok 400 csp-t +-ba de ez nem ér ennyit, inkább majd másik event alkalmával..

jav.
Dátum: 2011.06.17. 12:54:06
Azt hiszem tökéletesen látod a helyzetet.
Dátum: 2011.06.17. 12:53:15
Ezt nem is néztem azt hittem, hogy 2 hetes, de azért mindenhol levonhatsz egy 20-30% ot aki csak regelt alapon ... nekem is van olyan amit regeltem de nem nagyon izgat ott, így utólag.
Dátum: 2011.06.17. 12:43:43
Ugyanez vadászatnál.... immár 120 ból egy


mód.: vicc mert már 2
Dátum: 2011.06.17. 11:23:51
V3 on bár nincs fél %-os pálcám, de szakival 100 vadászat alatt 1 db térkép azt nevezem pedig csak a 2. csapatban vagyok.... Gratula!


mód.: én is Ericath nál vagyok.
Dátum: 2011.06.16. 17:43:04
Nem kötözködésből, de szerintem ezért:

Idézet: Semelyik - 2011.06.15. 16:25:37
Nem érted, miért pontozták le a hozzászólásod?
Itt megtudhatod!
Okosat mondtál és értékelték?
Itt kiujjonghatod magad!

Szakavatott rutinos kommentelők és megannyi bölcs jós és médium lesi ez irányú kérdésed vagy észrevételed, és ad feleletet a megválaszolhatatlanra ebben a cinizmustól sem mentes topikkísérletben.

Imádnak? Gyere!
Közellenség vagy? Gyere!
Változó a megítélésed? Gyere!



Semelyik 1. hsz-e.
Szia, érdekes téma és nem mondom, hogy teljesen érdektelen hisz mindenki "jövőjében" szerepet játszik legalábbis környezet kímélés szempontjából. Ám ha nem is lenne érdektelen, tökéletes példája a lexikális tudásnak, így esélytelen bárhonnan kérdezel egy ilyen témát, még akkor is, ha guglizol, mert a kvíz nem gugli verseny, attól függetlenül, hogy én minden ilyen esetben használom, mert én szeretem az érdekes dolgokat.


mód.: Fordítsd meg a kérdést!

Melyik az a fém amelyik egyedülálló módon, a valaha termelt mennyiséget nézve, mind a mai napig 75%-ban még körforgásban van.

Vagy valami hasonló.
Dátum: 2011.06.16. 16:38:36
óó Ez nekem lett létrehozva... Köszi Semelyik!

Azt észrevettem, hogy közellenség lehet aki ide ír.

Figyeld csak 4.62 indítás estére lesz ez 2.28 is. Kezdem megszokni és kimondottan élvezni a közellenség szerepét, amit részben Ego nevem váltott ki. Egyébként is az értelmes krémje, úgyis szóba áll velem aki meg csak pontozni tud, kommentelni nem az újságot is csak a képek miatt vesz meg.,....


mód.: Természetesen aki eddig ideírt annak dobtam egy 10 est.
Az 5. világ is eléri lassan azt a szintet amit 4. en el lehet érni, így jó lenne, ha következőn már oda is átlehetne vinni, megint megvárjuk amíg egy V4 en erős kari v5 ön is harmat gyenge lesz? Akkor nem értem mi az értelme ennek a jutalomnak..
Nem biztos, hogy az én véleményemre vagy kíváncsi, de engedd meg, hogy reagáljak.

Röviden: Én csak a móddal nem értek egyet, ahogy csinálják. Szépen eljátssza a színpadi szerepét mindegyik kormány, majd mikor nyereg a helyén jöhetnek a szemtelenebbnél szemtelenebb bejelentések...elítélendő és akasztani való emberek. számomra ez nem kérdés.

Miért írtam, hogy csak az eljárással nem értek egyet? Tudniillik öregedő állam révén már jó pár évvel ezelőtt kérdés volt miként tartható fenn ez a rengeteg nyugdíjas ilyen kevés fiatallal és még kevesebb munkalehetőséggel. Ezen mindenképp változtatni kell, még ha nem is ilyen módszerekkel. Szakmai részébe nem mennék bele az nem asztalom. ami rendkívül dühít, hogy ezt nem meri egyik sem felvállalni már a ciklus elején.
Dátum: 2011.06.13. 15:24:57
Hát ez nagyon nagy kár attól függetlenül, hogy nincs kihatással játékra, a szórakoztatásra , kvízre biztos jó hatással lehetne, sőt az is tuti,hogy egyéb használhatósága is lenne.
1 kérdésedre válasz : A hangmagasságba és a gyorsaságába nyúltak bele.

2: Attól függetlenül, hogy én is eltudnék képzelni egy Chillei himnusz félét, még elismerem, hogy nagyjaink így találták ki és senkinek semmi joga ezt megváltoztatni.


mód: Pláne nem egy politikusnak legyen az akárki, ha csak nem Erkel, Bartók avagy Liszt magasságokban jár.

mód2: Amikor 1805-ben Napóleon Bécs városához érkezett, a legenda szerint megkérdezte tanácsadóját, hogy mit tegyen a magyarokkal? Ő ezt válaszolta:Felség! A magyarok felnéznek nagyjaikra, és büszkék a múltjukra. Vedd el e nép múltját, és azt teszel velük, amit akarsz!� Szomorúan láthatjuk, hogy ezt a politikát következetesen alkalmazták és alkalmazzák ma is a magyarsággal szemben. Ez történt a Habsburg-korban, a II. világháború utáni diktatúrában és sajnos napjainkban is. (Gondoljunk csak a Szent Koronát ért támadásokra.)


Ez az ami jelen nap is minket kísér és amit sokan elfelejtenek...
Nee máá mintha jós lennék...

Orbán és miniszterének kezébe bekerült a karmesteri pálca amit előző hsz-be írtam pedig akkor még nem sejtettem, hogy a HIMNUSZ-hoz is hozzá mernek nyúlni....