Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - SuperEgo23

Dátum: 2011.07.03. 09:45:18
Sziasztok!

Egy kérdés illetve ötletelés miatt jöttem.

Annak ellenére, hogy sok napi aktív tag van, köztük én is, nagyon szerencsétlennek tartom a hétközi bajnokit, sokan vagyunk munkába akik játszanak. Így nem mindenkinek kiszámítható a hétközbeni események. Egy szónak is száz a vége nagyon jó lenne ha vasárnapra fixen átkerülne eseményként, avagy hétfőre vasárnap estig való nevezéssel. Tudom nem nagy jelentőségű sokaknak, de nagyon jó lenne.
Dátum: 2011.07.02. 22:46:25
Ezt nem gondolod komolyan, hogy egy JÁTÉKBAN bármi is kötelezhető lehet?

Az más, hogy vannak szabályok és valaki vagy alkalmazkodik vagy pedig elöttem említett módon eltávolítják.
Szerintem, ha szépen és nem kérdőre vonóan, szólsz, akkor admin fogja venni a fáradtságot és javítja helyetted miután elfogadja.
Dátum: 2011.06.30. 15:28:52
Köszi!
Dátum: 2011.06.30. 14:54:09
Sziasztok! Kérdésem a következő:

Mi teszi lehetővé a 60 as szívósság tt-zését? Most vettem észre, rányomtam tt-t és +5 öt hozzáadott. Esetleg a fertőzés ki 0-zása? Egyébként mit érek avval a +5 el? Gondolom semmit, de akkor miért turbózható? Légy szíves csak olyan reagáljon akinek nem megerőltető az esetleges oktalanságom, előre is köszi!
Dátum: 2011.06.27. 13:29:08
Bocs közben töröltem, de ezt tudom is amit mondasz ebben az esetben relikviáról volt szó, vagy ennél is ugyanez a helyzet? El kell döntenem melyik 20 reliket akarom megtartani? Ez már nem olyan egyszerű dolog.
Dátum: 2011.06.27. 13:17:06
Tennék még fel ezer kérdést, de lehet külön oktató program kellene inkább.

Mód.: annyira nem fontos.. Majd kialakul
Dátum: 2011.06.27. 11:32:31
Egész jó, valamelyik farmosba már láttam. ÉS hívjuk valamilyen pubnak itathatjuk is mindjárt magunkat( extra pontok gyűjtésével Vu találkozón leiható kuponok.
Várj Cras! Lehet belefutottál a tekervényembe te is. Ezért szerettem volna a kérdésen finomítani. Ugyanis a tógát viselték a Földközi- tenger keleti partvidékén is, tehát nem az a jó megoldás, hanem a panamai kunák népcsoport.
Dátum: 2011.06.27. 11:08:00
Hát az remek, essen mindjárt 8 katalizátor esszencia és akkor nincs okom panaszra.
Dátum: 2011.06.27. 10:59:37
Rendben, köszi. Elvileg 3db 140 feletti állat vár a további sorsára, ezek akkor elég jó eséllyel indulnak majd. Mára megszűntem itt a kérdésekkel.

Kieg.: Yaksee, most nézem AF ügyileg jól áll a kari , még 2 szint és maxos amit említettél.
Dátum: 2011.06.27. 10:49:40
Szuper, értem. Így már világos, hogy ez sincs ingyen. A katalizátor esszencia találásának legjobb útja? Van ilyen egyáltalán? Hisz kell egy csomó ha végig akar menni valaki azon a létrán ami a wikin fel van sorolva.
Dátum: 2011.06.27. 10:35:00
Annyit kisibilizáltam, hogy egy adott csoportból kell 5 különböző esszencia meg egy katalizátor. Remélem jól látom helyzetet. Az ultrakat.-hoz kell 2 tehát akkor 3?
Dátum: 2011.06.27. 10:26:47
Köszönöm!

Lenne még egy kérdés, mert Wikit nem biztos, hogy jól értelmezem.


Mega esszencia létrehozásához minimum 3db katalizátor esszencia kell?A 3. kat.essz. mindegy, hogy melyik esszenciával párosítom?

mód.* Egyáltalán a két katalizátor esszenciára miért is nem enged kattintani? Talán más folyamata van ennek?

Ha esetleg nem itt kellene feltennem ezeket a kérdéseket akkor hol?
Dátum: 2011.06.27. 09:39:27
Kérdésem a következő: Mennyi kereskedelem szintet lehet összeszedni úgy mindenestől?

170-alap
180-fek.piac.
200- AF kuf.b.
230- event során kivert ékszer.

Jól gondolom? vagy van még valami?
Cras ez már nem az.

Melyik "népviseleti ruha" nem ugyanazon földrészen (volt) használatos?

1:A szári. (dravida hagyomány)
2:A kimonó. (japán hagyomány)
3:A tóga. (ókori római-görög hagyomány)
4:A mola. (kunák hagyomány)

Szerintem a téma maga jó, a kérdésben kellene nekem egy kicsit segíteni, ha megtennétek.


Mód.: javítás
Dátum: 2011.06.26. 20:42:51
Akkor ez a nyaklánc mintha nem is lenne? Ezt jó lett volna tudni. Hype a kövi sorok nem neked mennek.

Látjátok és itt kezdődik a parasztság simán lenyomtátok azt a hsz-em, mintha nekem k.rvára kéne ezt tudnom. Ezért nem lesz ebből a ....... játékból soha semmi, mert ha valaki nem tud valamit, ti nagyokos ......... mindjárt fel vagytok háborodva, hogy nézd máá a bunkója még ezt sem tudja... na kösz szépen ---
Dátum: 2011.06.26. 20:41:24
Razz os vegyes bejött. A Holdemesre meg be sem engedett.
Dátum: 2011.06.26. 18:32:33
Sziasztok!

Van egy ilyen +15% ot adó láncom a győztes portyánál, az előbb támadtam vele, nekem csak sima Eh-t adott. Tehát ezt számolja és nem írja ki?
Dátum: 2011.06.26. 12:25:21
Egyik kollégámnak őskövei nem jöttek át V4re, előzőn ezt az opciót választotta.