Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - SuperEgo23

Dátum: 2011.07.17. 12:35:28
Pók --- Portya kari aki nem vadászik csak levesz Le-vel ha nem vigyázol, utána meg az Istenért nem kopik le
Dátum: 2011.07.17. 11:58:05
Attól még 3 egymás után ugyanazt dobta tehát ezen része statisztikának nem változik.
Dátum: 2011.07.17. 09:56:48
Persze Cras, egyébként lehet nálam a hiba, mert nem 60-80 . szintű állatot kellett volna sajtolnom hanem simán elfogottat. Bosszantó a cirka 20 átok eltávolitás.
Dátum: 2011.07.17. 09:41:02
Ez már megint valami humbuk a sajtoláskor tuti nem egyformák a százalékok eszenciára a rohadt átokból szimplán 3 egymás után jött a gradulátummal.. Egyszer engednének egy hozzáértőt a progihoz, lehet, hogy csuda dolgok derülnének ki...
Dátum: 2011.07.17. 01:47:18
Ráérek olvasgatni:

Xantilleas nevű őrült legmágussal, lehet a játék alatt találkozni úgy komolyabban is vagy csak mellékszereplő? Vagy majd kijózanodik?
Dátum: 2011.07.16. 21:23:25
Szép volt, jó volt, de hanyagolható, szerintem egy vezér szállal kivezetni ezt a fajta eventet és egy másikat bééé vezetni. Bár a csalódottságom egy dolog miatt nem teljesedett ki, mégpedig pont jókor kellett cspt pazarolnom hisz kút töltés alatt vagyok. Minden más felfogás szerint jó lett volna a jobb jutalom, ha már energiát feccoltam bele. LAndragorosból is majd első neki futásom lesz, hát reménykedem....
Dátum: 2011.07.16. 21:13:08
Kösz Cras, vasárnap meg széjjel csapok köztetek!


mód.: Inkább elköltözök!

Dátum: 2011.07.14. 12:16:14
V3 on megoldható, hogy ne bronz cuccot kapjak ericathnál? Semmilyen tárgyam nincs, de nem vagyok kiváncsi +1% kedvezményre inkább akkor építenék... Kicsit csalódtam
Dátum: 2011.07.13. 14:57:14
Igen, de azért Jv-től meg kérdeztem meddig tiltották, mert neki egy deka üzenetet nem küldtek..
Dátum: 2011.07.13. 14:33:08
Megkeresett V5 ön és mondta, hogy miért, de megbánta amit írt egyik kollégánknak. Jó lenne, vissza engedni azt hiszem színes foltja a fórum életnek, a kérdéses kollégával meg elkerülik egymást majd.
Látom félre érthető voltam , nem támogatom ötletet mikor a " gyengébbekről" szól, de a vadászat segítő dolgokat igen, hogy mind 2 őt megérje csinálni.
Dátum: 2011.07.13. 14:17:15
Mi az, hogy tiltva lett Adzsi a fórumról??? NA most rohadt pipa lettem, ha nem teszem alulra a nevét meg sem tudom, hogy letiltottátok. Állítólag ráadásul a mellettem kiálló beszédei miatt. Mi ez?? Azonnal engedjétek vissza fórum életbe, nem tilthattok valakit csak úgy ki, pláne ha ő kommentjeit nézem semmi olyat nem írt benne amiért zárolni kellett volna!!


mód.: Már tudom mit követett el ADZSI , de úgy gondolom egy rossz döntés miatt mindjárt letiltani...
Prémmel, játékidővel kapcsolatban, nem kell messzire menni, gyors szerver mindent elárul, ha nem vagy prémes ill. napi 14 órát nem játszol akkor hamar a süllyesztőben vagy, itt nagyon gyorsan megmutatkozik az a különbség amiről az összes szerveren szó van. A másik az, hogy ugye mindig azon van a hangsúly (jogosan) miért kellene azokat jutalmazni akik nem aktívak annyira, mint más társaik?! Egyszerű vagy nem a meglátásom az, hogy ha már ekkora különbség van vadászat és portya közt bőven beleférne teszem azt minden elköltött 200 csp után(nem számoltam relatíve jó értéket) felajánlja a rendszer a +1 Tu pontot vagy akár más olyan Af lehetőséget ami közelebb hozná avval szemben aki csak portyázik. Evvel a megoldással nem lennének büntetve az aktívak, sőt remélhetőleg ösztönözne vadászatra. Akár úgyis meglehet oldani, ha valamelyik eventre bedobnának egy " A te hatalmad " regenerátor könyvet, azaz egy reliket ami szintén a vadászatot figyelné és ennek alapján adná a +-t. Úgy vélem portyások annyira nem reklamálhatnának, hisz van akkora előny a portyába, hogy ez a kis + Tö vagy egyéb AF némileg megérződjön. Sőt lássuk be aki komolyan műveli vadászatot a Le rablástól való félelem miatt jelentősen többet aktívkodhat mint portyás társak.

JA és V5 ös elcseszett karim, köszöni szépen, jól elvan a 0 alatt.
Dátum: 2011.07.12. 15:29:18
Most mondhatnám, hogy felőlem maradhatunk 10 en is Ericathnál.
Kiemelkedő teljesítményednek köszönhetően eggyel erősebb jutalmat fogsz kapni (ha a csapatod nem a legerősebb díjat nyeri)
Ericath, az elragadó eredményei
A térkép
Ericath, az elragadó
133 követő

Eddig összesen 5530 térképdarabot találtatok.
Te eddig 76 térképdarabot találtál.
Eddig 1473 eseménypontot gyűjtöttél
Dátum: 2011.07.12. 14:54:05
Mondjuk itt is megfigyelhető, hogy a jó nincs jutalmazva csak a rossz büntetve. Ha pl.: Kufár hölgy + 3 db térkép darabot adott volna végig hűséges urainak, hölgyeinek akkor némileg lehetett volna csökkenteni átlépegetések tömkelegét. ( Ha az utakon azt is jutalmaznák aki normálisan, másokra nem veszélyesen közlekedik és nem csak büntetnének akkor vezetési morál is javulna pl: egy 5000 ért).
Dátum: 2011.07.12. 14:47:16
Na jól van léptek ki tőlünk már is vezetünk V3 on Ericathtal. Utolsó nap lépjetek ne most!
Dátum: 2011.07.12. 14:03:56
Igen meg mindenhol akkor harangoznak mikor mise van, vagy nem? 9h, 10h, 11h, 12h, 17h meg harangoznak temetés időpontban is, meg lakodalomkor meg megemlékezéskor..... Még jó, hogy nem vok hiszek egy, de a volt kicsiny falumban templom mellett söröző volt, hogy mindenki eldönthesse hova akar menni.
Dátum: 2011.07.12. 13:02:39
Á mindig azt hiszitek csak magatok vagytok. Vannak újak is. V5 ön még tartalékolom, valószínű Xenóra
Dátum: 2011.07.12. 07:50:07
És avval miért nem kalkulál senki, hogy 400 csp-t lehet szerezni 100 őskőért? Ekkor már is nagyobb befektetésről beszélünk, mármint a gyorsitások kiváltásánál őskőre.