Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - SuperEgo23

Szerintem, nem sokat kell hozzáfűzni a dolgokhoz. Ha hagyták volna amit nem hagytak annak idején, inkább mindenféle hazugságokat kitalálva megállították a folyamatokat(direkt nem dátumozok). Tehát, ha nem lennénk fene nagy büszkénk emberi mivoltunk jogosultságára a Földön akkor már rég kijárt volna egy ritkitás az emberi fajra. A természet is megoldja ezt a problémát a maga módján: hierarchiát felállítva, akár gyengéket szelektálva. Nem beszélve a legszebb zöldségekről, gyümölcsökről amik a ritkitásnak köszönhetően lesznek azok amik: primőr áruk! Ellehet gondolkozni mit értünk el avval a szuper emberbarát ideológiával amit 2. v.háborúban is szépen elferdítettek. A férgese ott van. Már nem látod, már gyökerestől sem tudod kipusztítani. S mint a jó parazita, ezt kihasználva többé nem lesz lét biztonsága senkinek. Ámen
Dátum: 2011.07.31. 20:46:14
JAh az más
Dátum: 2011.07.31. 19:48:15
Barriqve azért jó lenne tudni mi problémád volt?!
Dátum: 2011.07.31. 18:10:11
Köszi Nyílván, kicsit elszúrtam mert nem bírtam ki az elején, hogy ne portyázak így fejlesztettem mást is amit sajna már bánok, de max 4-5 szint amit buktam majd 1 évet pihizek közben állatokat nevelek vagy 4 et

mód.: Ja és kihívásozok mint állat, mert avval szépen meg lehet őket lódítani.
Pedig egyszerű:

Melyik szereplő nem ugyanazon opera ismert alakja?

Egyszerű és szerintem Cras is így gondolta.
Dátum: 2011.07.31. 17:14:39
Csak azért arra ügyelj, hogy maxos spektrálisod előbb meglegyen, meg a sajt. Sajttal sok pluszt tudsz szerezni én már 20 on valahol maxosan sajtoltam ami némely esetben 4.5k- 5k et ért.
Dátum: 2011.07.31. 16:58:38
33.-34. szintre sikerült maxolnom V3 on a Le szerző, sajtoló szakikat. + 4.5 millás kutat betöltenem, ami nem biztos hogy jó mert lehet, hogy így buktam 4-5 szintet. Ám a másik oldalon meg majdnem maxos kennelt nyertem ami szintén nem elhanyagolható, nem beszélve a palota miatt kapott 10 sz.pont vezetőkészségről. Tehát utána visszanyerem azt a pár szintet avval, hogy szana széjjel fejlesztem 100. szint fölé állataim.
Az alábbi, operákból ismert szereplők közül ki a kakukktojás a darab szereplői szerint?



Szerintem a kakukktojás nem megengedett szó, hagyd ki belőle
Dátum: 2011.07.31. 13:40:13
Ott van kezdetnek a mentor, volt már sokszor szó róla, hogy tapasztaltabb játékosok mentorálhatnának kezdőket, elsikkadt.


Szuper, de miért is sikkadt el? Gondolom érdektelenség miatt. Félre ne értsd én nem Neked akartam egrecíroztatást tartani. Csak mindenki utána gondol, a Vu jövője, ha van ilyen, mind az utánpótláson múlik és nem azon, hogy valaki 3 éve játszik. Szerintem a maga nemébe ez a játék kiváló. Csak épp a Mágia mesterei fontosabb holott 2 hét után simán eluntam. Pl.: ott a segítőt alig lehet elzavarni és azt hiszem bármikor előhívható. Minden esetre , lehet ebből a játékból még sok mindent kihozni, de majd nem csak alapjaiban megváltozott felfogással.
Dátum: 2011.07.31. 12:33:25
Igen, én már nem kardoskodom magam miatt, hisz kaptam egy nagy karit, amivel kezdem ízlelgetni a magas szintű játékot. Lényegében Pannának céloztam, mivel ez az elunja töröl dolog egyszerű, mit számít egy két játékos. Amennyiben bele gondolok szerintem nincs is olyan a Vu-ban aki egy hónap elcseszett játék után ne indítana, indított volna másik karit és itt a régiekre is gondolok. Miért? Azért, mert nagyon kevés a kezdeti infó. Fórumról viszonylag kevés segítséget kap a delikvens, teszem hozzá nem is innen kell kapja. A kezdeti random olyan iszonyú magas, hogy szerintem már ott rostálódik a játékosok zöme. Utána jön az, hogy egyáltalán nem tudják mi az, hogy Pók karik, és ellenük milyen lehetséges védekezés van. Ami nagyon nagy hiba és sokszor felmerül bennem, miért a rossz van büntetve és miért nem csak a jó jutalmazva?! (Pl.: utsó eventnél a büntetés az meg volt csak épp a jó volt elfelejtve, természetesen ez mind idézőben). De nem akarok mindenre példát kiragadni, ha valaki sok topicot végig olvas rá kell, hogy jöjjön mindig is az a vége, ha nem tetszik TÖRÖLJ.
Dátum: 2011.07.31. 11:48:17
Azért annyiban Klarinét javára tenném voksom, hogy sajna sokszor azt látom vannak akik régóta űzik, játékot, bejött nekik sokat hallatják itt fórumon magukat. Ami nem baj! Ami a baj, hogy mivel nekik jó ezért képtelenek beismerni, hogy igenis változás kell. Változás kell abban a szemléletben, hogy a kezdők, akik most találkoznak a játékkal, akik 1 éve játsszák azoknak igenis szüksége lenne a JÁTÉKÉLMÉNYRE. Az nem élmény ha napi szinten rommá vernek, az sem élmény, hogy ha nem tud valamit ami egyértelmű számodra rögtön lehurrogod/játok. Sajna valamilyen szinten megvan a klikkesedés, el kellene fogadni, hogy igen is jönnek újak, igen is több infóra lenne szükségük, igen is változtatni kell kiegyensúlyozottá tenni a vadászatot, az aktívitás az csak némi előnyt jelentsen, ne fényéveket, hisz a játék állítólag napi 5 perces. Nagyon sok olyan dolog ami lehet apróság, de összevéve kritikussá teszi a játékot. Ami a legrosszabb páran jónak látják így ahogy van és mivel ők ezt fórumon hangoztatják ahova nem jön fel a játékosok fele sem, így ez elfogadottá válik, pedig nem az!
Dátum: 2011.07.31. 08:03:25
Én sem halottam, de tényleg van ilyen:

http://kozmondasokszolasok.hu/kozmondas-szolas/nem-mindig-az-arat-aki-vet
Majd 3 év múlva te magad fogsz reklamálni, hogy ki az a hülye aki ilyen kérdést beengedett, mert dunsztod nem lesz arról, hogy melyik nap. Ja és nem is fog érdekelni. Tehát találj ki valami mást ami nem az időre kérdezz rá.
Dátum: 2011.07.30. 20:21:15
Ok, hogy a vezetőség nyaral, de azért a végzetes Urak és Hölgyek is kaphatnának utazási csekket. Tudom is hova: MM-en van egy szép tó, igaz van benne egy sárkány teknős, de a szerencsések visszajöhetnek 3 hetes pihi után.
Dátum: 2011.07.30. 17:41:39
Magnifikátor és V3 , de nincs meg a szint *2, ezért kérdeztem, hogy 37. avagy 38. szinten tudom használni, jelenleg 35. vagyok.



Cras:

Valószínűleg azért jár rád vissza, mert sok lélekenergiát visz tőled. Vigyázz az LE-dre és le fog rólad szokni!



Azért nem minden esetben szokik le, v3 ,össz. 3k bukott Le és nap mint nap jön a 0 Le-ért, de amíg napi egyszer jön elnézem neki...
Dátum: 2011.07.30. 09:23:01
Sajnos nem, mert ki van írva, hogy nem használhatom .


Bomabe köszi!


Egy jó hír: ÖRültem neki, hogy mikor befejeztem a kút töltést, mind a 900 kincspontot megkaptam, egyáltalán nem számítottam rá, hogy jegyzi a rendszer ezt az építést is. Pozitívum!
Amennyiben kifér a kérdésed, szerintem szuper! Számomra egy utána járást is megér!
Dátum: 2011.07.26. 05:06:42
Sziasztok!

75. szintű gyűrűt, 37. avagy 38. szintű karival tudok majd használni?
Dátum: 2011.07.24. 16:03:46
Az írásod végét lereagálva: Teljesen egyetértek és erre mondtam egyszer, hogy új szerver kell ahova már a teljesen átgondolt, tök jó, reális dolgok kerülnének be. Bármilyen fejlesztés avagy nerfelés a zajló világokon valakinek hátrány valakinek előny, de soha semmi nem lesz jó 90%osan se! Tehát egy új szerver a megoldás ahol mindenki 1. szinttől a leges legjobb dolgokat kaphatja, teljesen korrekt viszonyok között.

mód.: Természetes, hogy ez így meg nem elképzelhető, tudom, de ez az egy módja, hogy minden újjítás elfogadható lenne a többségnek.
Dátum: 2011.07.24. 11:54:28
Lehet, de abban azért bízom, hogy nemsokára kész a kúttöltésem neki állok a magasabb szakiknak és REMÉLEM, hogy a 60-70-80 as szöket azért nagyobb arányban verem... 10-8* --ez azért vicc..