Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - SuperEgo23

Dátum: 2011.09.17. 18:50:24
Kb a 4. unoka testvérek.
Érdekes dolgokat írtok, mindig is bank ellenes voltam ám így visszagondolva, közel sem csak az ő hibájuk, sajnos tényleg "birka" nép lett (és talán volt is) a magyar. Van egy rész akinek kényelmes így ahogy van és van a többség aki nap mint nap csak a sok sz@rral találkozik, nap mint nap az alázásokat kapja és mégis jó neki/nekem/nekünk így ahogy van. Ahelyett, hogy szinte mindent hátra hagyva kizavarnánk a sok tetvet a kormányhivatalokból, pénzügyi intézetekből stb. De nem! Az az igazság mindenki bele van törődve és rohadtul nem érdekli a szomszéd problémája sem. Sajnos lassan kiöregszem a fiatalságból, pedig most még érzek annyi erőt hogy egy ország mellé álljak és verjem a tamtamot. Ám ez is rizikós és nem azért mert már bármikor belelőhetnek a tömegbe úgy mint a közel keleten, igen ott a kampós orrúaknál, hanem azért rizikós , mert akkor én már futball huligán vagyok. Persze, ha milliárdjaim lennének békésebb úton is rendezhetném az állam adósságot, ez igaz. Miért nem (volt) elég nekünk a Szigetvár és vidéke tak.szöv., a Pilisvörösvár és vidéke tak.szöv., stb.? Azért , mert nem a gyurcsány ferenc, hanem az összes ratyi eladott minket. 0% hirdetések, kik azok a majmok aki bedőltek ennek? Mit adtak ingyen valaha is? Amennyiben nem tűnt volna fel, tőlünk csak elvettek. Én nem a sorsom miatt sírok, hál égnek elég talpra esett vagyok és mindig megtaláltam a nekem való munkákat még ha nem is irodában dolgoztam. Ám visszakanyarodva, nem a bankokat kell hibáztatni. Nem nem védelemre céloztam irányukba. Sokkal inkább arra, hogy nem vádaskodni kell itt már, sokkal kézenfekvőbb lenne és célra vezetőbb, taxis-kamionos blokád, Malév-Bkv (meg Isten tudja milyen cégek) sztrájk. Mezőgazdasági felvonulás( no nem a 30 millás traktorral ami 300Lóerő és 20 ha földet művel, inkább a kisparaszti felvonulás és mindezt egy napra tervezni, tart ameddig tart alapon. Kirúgnának közel 300-400 ezer embert? Erősen kétlem. Lenne hatása? Biztos vagyok benne. (Közben természetesen akiknek jár egy kis lincselés beleférne)
Dátum: 2011.09.17. 18:15:51
Pap akarsz lenni? Akkor inkább tolvaj Marocchi + lopás szaki előnyük legyen, hátba szúrás a mesterségük stb.stb.
Dátum: 2011.09.17. 18:08:21
Értem, köszi! Csak azért piszkálja orromat mert pl. ugyanolyan fegyverrel 300 es erővel(+kritik) is lehet pl.: 900 at csapni ha jó a támadás, míg 450 es erővel sem sikerül sokkal többet(1400 volt max, de igen ritka), tehát ez azt jelenti, hogy egy lényegesen hosszabb periódusra elég egy erő szintet kifejleszteni, onnantól kezdve akár fél-1 évre is lehet hanyagolni, igaz?
Dátum: 2011.09.17. 17:36:14
Van rá elmélet, hogy mekkora támadás különbség hozza ki a maximális sebzést természetesen kritikussal, de én most konkrétan arra vagyok kiváncsi, mi az a megfelelő pont amikor a cuccal együtt 450 es erőm a maximálisat adja. Remélem értitek a kérdésemet és köszi előre is a segítséget.
Yes Sir! Egyébként azért nem olyan ismeretlen:

Bonbon: Valami Amerika
A.D.: Álmaimban Amerika
H.S.S.: Dél-Amerika
Melyik kontinens "kötheti össze" eme együtteseket: Heaven Street Seven, Bonbon, A.D. Stúdió?

1: Amerika
2: Európa
3: Ázsia
4: Afrika

LEhet? Lehet, hogy nem?
A lélekszívást miért nem lehet kalandokra kiterjeszteni? A 30 Le/tp mellé elférne és akkor még kedv is lenne hozzá, ám erőforrásokból fogytán vagyok, így kénytelen vagyok ez az ismételhetőt csinálni, de nem is ez a lényeg, hanem a mondandóm első része.
Dátum: 2011.09.13. 20:01:52
Igen Eh-ból. Annyit módosítanék, hogy nem az zavar, hogy nem szívtam, hanem, hogy még ő szívja le az amúgy se derék Let amit kaptam érte. Tipikusan azok közé sorolom magam akik nem jó szívvel támadják egész nap a kisebbeket, de míg 8 szinttel lejjebb fix 140Le/tp mellé szívok még 2000Let addig saját szintemre ütve még meg is aláznak ilyennel? Akkor miért nem lehet azt csinálni inkább, hogy felfele ütve minden esetben működjön a Le szívás még ha nincs is nála Le adósodjon el, ha nem tudja védeni magát...

Dátum: 2011.09.13. 19:43:37
Imént esemény :

Támadok 91% Le szívással, ellenek össz. Le szívás védelme 33%.

És az egészben remek, hogy 48% Le szívása az én 34% os Le szívás védelmemmel szemben olyan mértékben működött neki, hogy míg én a kritikes átlag 700 as sebzésemmel egy dekát nem szívtam addig az ő 200 as átlag sebzésével :

Te nyerted a csatát, jutalmad 2471 (-168) lélekenergia és 43 TP!

Tehát az amúgy is pocsék támadásom még pocsékabb egy apró hiba... esetleg egy természetes?! dolog miatt.
Dátum: 2011.09.11. 18:06:10
Szívesen, de van egy sanda gyanúm, hogy ezt amúgy is visszadobnák már szerepelttel. Légy kreatívabb, jó a földrajz téma, de az adatbázis sajna tele van ehhez hasonló kérdésekkel.
Dátum: 2011.09.11. 18:03:22
Na jó nem akartalak pont titeket bántani, próbáltam észrevétetni, hogy mi nincs rendben. Utolsó gondolatod köszönjük! Én meg szeretem látni mikor 19 aktív játékos komolyan összerázódik és senki nem búslakodik a játék valamelyik momentumán. Az első része lassan megvan, így nem engedhetem a másik részét, mármint a búslakodást. Hál égnek 2 világon is top 10 es szövibe vagyok, tudom milyen az érem másik oldala is és ezért tudok nyugodt szívvel kardoskodni a mi kisebb szövinkért is!
Dátum: 2011.09.11. 17:57:59
Vagy visszakapod javításra, vagy azonnal dobják vissza, vagy szerencséd van és olvassák üzenetedet és javítják.
Dátum: 2011.09.11. 17:14:13
valamint elkezdéskor és teljesítéskor is a kastély legalább 25 szintje aktív volt számukra."



Ez csak akkor volt aktív számukra, hogyha építési átlag fele ugye meg volt. És ez a küldetés felírat tűnik el nekik, hogyha közben kiesnek a pixisből.
Dátum: 2011.09.11. 16:52:02
Idézet: Birka - 2011.09.11. 16:40:55
Van egy bitang nagy lengéscsillapítás!
A szövi átlagtól a szövi átlag feléig van egy puffered...



Épp ezt szemléltettem Peterre hivatkozva, 1.5*es építése volt az építési átlag feléhez képest. Na ez fogyott el 1 hét alatt. Ugye nem azt akarjátok mondani, hogy folyamat építenie kellene, mellőzve a többi tulajdonságát?


mód.: pár perce: Ma, 17:04:02
Sziasztok!

Én igyekszem, de egyszerűen nem tudok ennyit építeni. Szívesen részt vennék a küldetésekben, de pl tegnap óta 400k-val nőtt az építési átlag és én ezzel nem tudom tartani a lépést. Szerintem egy ideig abba is hagyom az építést, mert gátol a fejlődésben.
Dátum: 2011.09.11. 16:35:24
A "hát a nagyok nem figyelnek a kicsik építésére, akkor az meg milyen szövetség?" kérdésre pedig pontosan az a válasz, hogy az egy ilyen szövetség. Sajnos. Attól még nem a kicsik a hibásak. A nagyokra szükség van az építés miatt, kirúgni nem optimális őket.


Itt is el van ásva valami és nagyot szóltál!

Eme üzenet a szövi főfalunkon olvasható:

-ÉPÍTÉSEK!

Október 20.-ig nincs kötelező építés, helyette van mindenki belátása szerint:
- szakirányos ill. tulajdonság irányos fejlődés.

Ami elvárt októberig:
- építés szakik tt-vel való maxolása mindenkinek
- kicsiknek ajánlott a Le szerző szakik először.

SAJÁT szerencse szint tartási Le-ből, Kútból, és a manából is!!!



Igen mi nagyobbak ilyen "sz.r" szövit csinálunk...

Nem, érzem én a lényeget, mi a francot reklamálok mikor megtehetnénk, hogy csak magasabb szintű karaktereket alkalmazzunk, mint általában a top 10 es szövik... Hát ebből nem kap senki, igenis jöhetnek a kicsik és "pofát" fogok nyitni értük!
Dátum: 2011.09.11. 14:48:19
De könnyen beszéltek a magaslóról... Nem pontozok le senkit csak vegyétek már figyelembe ott volt a szövitek szerver indításnál és ezáltal top szövibe vagytok persze, hogy nem hisztizik senki! Amennyiben figyelembe vennétek a tabella közepét is meglátnátok több olyan szövi is jön fel akik 20 feletti taglétszámmal rendelkeznek, nekik + erőfeszítés mármint a kisebb tagoknak benne minden nemű
olyan építés ami kényszerből születik, márpedig a tény az, hogy egyik pillanatban még küzdöttél, hogy aktív tagnak számíts, másikban meg leveszik a küldetés feliratot és ezt nem kell semmilyen bizonyítvánnyal magyarázni! Ez szemétség a javából, az átgondolatlanság a lesz.rom a kicsiket, nekem jó ...minta példája.
Dátum: 2011.09.11. 13:39:28
Rendben értem, de biztosan lehetett volna precízebben kitalálni mondjuk valamilyen időkorláttal vagy tudom is én. Csak ez így nem járja, hogy folyamat haza kell vágniuk a karijukat ahhoz hogy bármiért s partyban lehessenek holott egyszer már érezték a siker ízét mikor is velük együtt fejeztük be a kastél építését avval a hévvel, hogy nekik is előnyük lesz majd.
Dátum: 2011.09.11. 11:51:22
Egyébként is nagyon rossz példa olyan pók karikat felhozni akik 10Millás rabolt Level vannak a játékközben és talán vannak 10 en! Vannak olyan lassú ütemet választó karik akiknek nem pont top 3 as karijuk van, de mégis jobbak az átlagnál és mégsem tudnak ilyen rablást felmutatni ergo az építésük sem közelití meg Alucardék építését. (S mint kiderül azért nekik sem rózsás a helyzet. )

Többletépítés: Kardpeter talán a legsikeresebb karink. Bevállalta mikor húztuk a kastélyt, hogy ráhajt építésre energián felül. 1.5* szerese lett az építési átlagnak az építése. Mostanra 1hét alatt!!! 200k választja ismét el attól, hogy kiessen a pixisből!! Kész vicc, és akkor most mi álljunk le az építkezésekkel?? Másik vicc.
Dátum: 2011.09.11. 10:18:46
Látom nem érdemes bármit is mondanom az érdekükben. Azért annyi, hogy pl ő nem várja a sült galambot jelzem még egyszer, hogy 4szeres az építése. Azt meg, hogy menjen kisebb szövibe, kikérem szövi vezetőnként, hogy ez miatt menjenek máshova. Megint ott tartunk, hogy minden tökéletes csak a játékosoknak ne legyen semmiben sem igazuk