Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - SuperEgo23

Dátum: 2011.10.01. 08:59:50
A kalandos még 100. szintű tagokkal sem kutya füle.. Jó pár napja gyűrik a fiúk lányok nálunk.
Dátum: 2011.10.01. 08:50:17
Az utoljára leölt entitás szintjétől függően választhatsz, tehát le kell ölnöd.
Dátum: 2011.09.27. 19:14:21
Ment a 10 es, végre valami változatos dolog.
Dátum: 2011.09.27. 18:15:12
Miért ha 5-6 óra változtat valamin is? Az, hogy nem tetszik, azt eltudom fogadni. Érvelni nem fogok többet mellette, viszont jó eséllyel kiegyensúlyozhatta volna az ellentétet azok között akik külön véleményen vannak a karakter tul módosítással kapcsolatban.
Dátum: 2011.09.27. 17:59:56
Hát nem is tudom, mégegyszer felvetem, bár előzöleg nem kapott túl jó esélyeket az állatos elméletem. Meg persze nehéz beprogramozni....Nekem lehet, mert én nem vagyok programozó. Változatosságról beszéltek, holott olyan kézenfekvő számomra, hogy az állatokban mennyi manipulációs lehetőség van. Gondoljuk csak át. Benevezel valamikor egyik ilyen viadalra. A rendszerbe kijelölsz 4 állatot(avagy amennyit hordázás szaki enged). Ezt a 4 állatot viszont nem egy viadalra jelölöd hanem 3 ilyen eseményre kell kiválaszd. ( Megfontoltság már itt elkezdődik). Hű de jó te lettél a bajnok, állataid kapnak plecsnit+kicsi pluszt és mindjárt ki is rínak a tömegből. DEJÓ! Ám következő viadalra teszem azt már csak -50%, -60% os elnyelést biztosítanak avagy a sebzésüket ugyan ilyen arányban módositani.. Hopp máris történt valami. (Lássuk be csatákat lehet velük bukni avagy nyerni).

Ám még kis fűszernek bedobnék egy olyan opciót, kimondottan a másodlagos szakival kapcsolatban, hogy fixen a körönként bevitt találatnak pl.: a 70 %át az állat is bekapja.

Nehéz leprogizni? Lehet, ám ne elégedjünk már meg mindig mindennel, igenis gondolom én +2-3 óra munka színesebbé tehetné a játékot. Ám ez csak egy merengés, mert ugye kari központúság... Áhoj!!
Dátum: 2011.09.25. 12:22:56


Ezek alapján én biztosan csak a relikviákra fogok hajtani legközelebb.


Hiába, v2 ön én ezt próbáltam 1.5 szintnyi Tp árán vertem ki az utsó reliket. Kaptam mindenre 7 tul növekedést és be kell fogjam számat.
Dátum: 2011.09.25. 07:38:01
Mikortól gyártják az új (MK5) Suzuki Swift-et?
2010
2008
2011
2009


Ezt ne rég engedhették be... én még tudok sok-sok autó típust kérdezni, akkor most lesz cirka 150 helyes kvízem?
Dátum: 2011.09.24. 19:56:59
No újra számoltál?
Dátum: 2011.09.24. 14:05:43
Bár az első gondolatom az volt, hogy kapva az alkalmon felvetem annak a lehetőségét, hogy az állatok is szerephez jussanak legyenek állatviadalok is. Ám rövid megfontolás után(pedig lenne rá ötletem) inkább elvetettem mondván úgyse kapna teret a karakter központúság miatt. Ám eredeti gondolatomból annyit szívesen látnék ez a típusú bajnoki alatt, hogy a harcba vitt állatkák is kapjanak a nyertesnél vagy akár első 3 helyezetnél egy plecsnit, mondjuk valami + tullal. Miért lenne baj ha nem egyformák lennének végre az állatok is? Teszem azt +5 kritik ütés avagy +5 valamilyen szakijára. Vélemények?
Dátum: 2011.09.24. 12:08:56
Így van szuper ötlet és a 2 hét is remek sokkal élénkebbé teszi a játékot
Dátum: 2011.09.24. 08:28:11
V3 on elégedett vagyok eventtel 100 csata után mindenre 34 et kaptam, de Ariellel egyet értek jobban szerettem volna én elosztani, mert mindent mágiába tettem volna, hogy a többi ne dráguljon speckó gyűrű nélkül.
Dátum: 2011.09.21. 19:03:35
Nem nagyon akarják Mikiék a felfele ütés előnyösebbé tételét megcsinálni, de átmenetileg miért nem lehet egy gyors progival megcsinálni, hogy legalább egy nyamvadt alkím cuccot dobjon vagy akármi mást? Nagyon elkeserítő ez:

Te nyerted a csatát.
A jutalmad 2586 (-131) lélekenergia és 52 TP.

Ok, hogy nem kötelező ütni, de nem szeretném napi 3* ugyanazokat ütni, mert nincs több ellenfél.
Dátum: 2011.09.18. 20:18:11
Oks, de az első fele akkor is hibádzik és így csak 9* tudtam támadni.

óóó Bcs baszky benéztem 3 at portyáztam elötte nem 2őt. Bocs az izgitásért!
Dátum: 2011.09.18. 19:50:57
Meglett a fáradhatatlan medál és mégis 2 portya után -10%os lettem.
mód: sőt olyan jól sikerült ez a medál, hogy már nem -90% nál tilt le, hanem már -80% nál nem enged kihívásozni.
Dátum: 2011.09.18. 18:51:08
30 csata alatt 2 relik, 2 alkím cucc, és még térkapus cucc is esett holott térkapban még sosem nyertem, jajj tegnap vadásztam le 400 cspt, ha ezt tudom..
Ok akkor minimum 5 milla magyar drukk a finn- svédre, hogy döntetlen legyen csak nehogy a hollandok tréfálkozzanak velünk mert elálmosodnak vagy valami hasonló...
* Hollandia a 2011. szeptember 6-i állás szerint ugyan nem nyerte meg a csoportot, de az utolsó helyezett elleni eredményeit nem számolva is 18 pontja van. A másik nyolc csoportban egyetlen második helyezett csapat sem tud már 18 pontot szerezni, csak legfeljebb 17-et. Az A-csoportban Törökország 17-et, a B-ben Oroszország 14-et, a C-ben Szerbia 14-et, a D-ben Franciaország 17-et vagy Bosznia-Hercegovina 16-ot, (mert hátra van egy Franciaország–Bosznia-Hercegovina mérkőzés is). Az F-csoportban Horvátország, vagy Görögország 16-ot (mert hátra van egy Görögország–Horvátország mérkőzés is), a G-ben Anglia vagy Montenegró 17-et, a H-ban Portugália vagy Dánia 17-et (mert hátra van egy Dánia–Portugália mérkőzés is), és az I-ben Csehország 16-ot. Mindezek figyelembevételével Hollandia vagy csoportelsőként, vagy legjobb csoportmásodikként kijutott az Európa-bajnokságra.


Jól értelmezem, hogy e szerint, ha égiek velünk vannak akkor legjobb csoport másodikként pót selejtező nélkül is ott lennénk az Eb-n? Nagyon frankó lenne azt hiszem utolsó körben 5milla magyar a finneknek fog drukkolni mikor is a svédek ellen partyznak.
Dátum: 2011.09.18. 16:07:00
Hát fiatalok, neki álltam V3 on eventezni az a 38. szintű vfes, szakizós karimmal és egyik szemem sír a másik nevet.

Sírás: Irdatlan nagy különbségek vannak a karik esélyeit tekintve.

38-as kari:Tulajdonságösszeg: 387
Szakértelemösszeg: 564
+1 állattal simán, de olyan simán verem a sárkányt, hogy sokszor 19 eket kapok tőle pedig mint látható a tulom nem jó abból is 147 a szerencse, 91 a mágia. Én nem is gondoltam és ezért nem is próbáltam.

86 os félbrutál kari: Jellemzőit nem írom, de nem rosszak.
5-6 ezreket sebződök sokszor 3-4 állattal is. A tp t nem írom, mert ez amúgy is Eh kari.


Örülök, mert ez ha mindenkinél így van a kicsiknek őrült nagy táp ezáltal rájuk is gondoltak a tervezésnél.
Dátum: 2011.09.18. 12:33:30
Szerintem voltak itt jó ötletek a szerencsekerekest meglehetne oldani "kristálypalota" szinten mondjuk egy kis hazardírozással megspékelve.
Nézd Cras én téged faintos embernek "ismertelek" meg, már amennyre gépen keresztü meglehet valakit ismerni. Nem zsidóztam, max céloztam, legközelebb gondosabb leszek és azt a közel 100 ezres kisebbségi tartományt fogom felhozni példának akik szabadon élhetnek, kurva futtatás, drog, és miegymás adás vétele mellett. Mert úgye a rend őrei azért vannak, hogy legyenek, s közben ezek az emberek által képviselt maffia súlyos milliárdokat emésztenek el. Tehát elnézést mindenkitől, akkor most arra kérnék mindenkit szem ellenzőt fel, mert innen vissza út nincs! S hogy mi lesz Magyarországgal húsz év múlva? Inkább úgy mondanám hogy 40év múlva a magyart is csak tájszólásként fogják kezelni. Remélem én már nem élem ezt meg, de azt is remélem, hogy előtte azért a lehetőségekhez mérten elmondhattam a véleményem és ennek hangsúlyozására tett is bekövetkezett.