Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - SuperEgo23

Dátum: 2011.11.28. 16:44:34
93as szinten vagy az azt jelenti, hogy 7szint 100-ig (70 keri) 100felett már 20 asával ad egy szintet tehát 130= 6.5 szint Tehát evvel a felállással az esszencia elég ami mindentől független.
Dátum: 2011.11.27. 14:50:25
Kaland próbáknál kiegészít, ha van elég.


Mód.:

1. utóirat: Valaki szeret, még a válaszom is lehúzza.

2. utóirat: Én is szeretem őt, ezért a Mikulástól egy nagy kést kérek a hátába.

3. utóirat: Szeretem magam is, ezért, ha elérem a szenilis kort lelövetettem magam.
Dátum: 2011.11.27. 12:53:19
Remek vasárnap. MEg fordítom kér(d)ésem: Szótlanul kellene ezt az alkím randomot is tűrni? Látom megint nem tetszett pár embernek, de akkor erre a kérdésre legalább reagáljanak.


(Szövi társam folyamat megákat tud összerakni nekem meg eddig 3 ultra ami sikerült). Úgy gondolom a játék ezen részét nem feltétlenül kell ekkora randomnak kísérnie. Lassan visszaállok vfre így állat elejtésre is, ha ott sem fog változni a képlet írok Baraty- nak.
Dátum: 2011.11.26. 19:36:05
Baszky hülye-gyerek vérig sértettél, nem elég, hogy 2 hetente villan a traffipax, mert 63 al megyek falun belül, miközben is dolgozom ja és Vu-zok, erre még te is azt mondod, mert prémes vagyok, szart sem ér a munkám? Több esélyem nincs ezért napközbeni Vuzásról leszoktam.
Dátum: 2011.11.26. 19:19:06
Sziasztok! Nem lehetne valamit kezdeni evvel az alkím laboros dologgal? pl.: Eltudnám képzelni , hogy a 30 átok eltávolítást átválthassam egy olyanra ami még nincs az adott csoportban. Elegem van abból, hogy valaki már az 5. mega esszenciát megcsinálta én meg még egy ultra esszenciát sem tudok létrehozni a random miatt. Ha már megveszem a gradulátumot folyamatosan akkor az a minimum, hogy elvárhatom, hogy én is elő tudjak állítani mega esszenciát. Ez nem reklamáció ez elvárás azért cserébe hogy nem lottót veszek hanem gradulátumot! Köszönöm!

mód.: Nem leszavazni kell, kérdeztem mert idegesítő és nem én rajtam múló dologról van szó. Ám lehet jobban járok JV-től kérdezek.
Dátum: 2011.11.23. 19:21:06
Teljesen igazad van, még ha nem is tetszik sok embernek. (Bkv dettó innen lentről is finanszírozzuk a zsebből zsebbe menő pénzeket.)
Dátum: 2011.11.23. 18:22:43
Ugyan már fiúk-lányok ezért letiltani valakit?! Van nektek szívetek? Az amúgy sem népes Vu tábort megritkítanátok, ahelyett pl, hogy elvenni tőlük a galád módon megszerzett jutalmat+ pár száz csp bünti. Vagy akár következő eventről tiltani csak. Nem mindjárt kizárni....ez olyan magyaros.
Dátum: 2011.11.23. 17:24:36
Tilos és büntetni kell, ha valaki ezt szó nélkül kihasználja.



30 bot ütést neki!
Dátum: 2011.11.23. 17:21:33
Ez mind szép és relatíve jó, de azért a görögöknek szabad az adósságuk felét elengedni ami mondjuk fedezte volna a mi hitelünk egészét. S még arra sem kötelezik őket, hogy cserébe mondjuk Krétát "adják oda Európának"....(vagy nekem )
Dátum: 2011.11.22. 20:56:55
Persze Cras és fizessünk mindenért többet mert azt a rühes kenyeret autóval szállítják, a tejet autóval szállítják és így tovább, mert ugye azoknak sem olcsóbb és nem fogják kifizetni hanem majd szépen áremeléssel megoldják.. A cigarettán senki nem vitázik, de akkor tegyék már 1000 ftra, hogy el is gondolkodjanak az emberek ne csak 10ftjával emelgessék.
Dátum: 2011.11.22. 20:13:27
No csak nem lehet a másik fajta szívó kristályt választani. még jó hogy nem fárasztottam el magam.
Dátum: 2011.11.21. 18:45:55
Aham, köszi tehát Eh kattan utoljára.

mód.: Persze így logikus
Dátum: 2011.11.21. 18:35:48
Hogy lehetséges az, hogy valakitől 2* annyit tudok szívni mint az alap EH és Eh-n felül meg nem ad semmit?
Dátum: 2011.11.21. 17:28:52
Én is dohányzom, mindamellett leszoknék szívesen. A dohánytermék áremelése eddig sem arról szólt, hogy leszoktassuk a népet. Itt is előjön, hogy miért kerül 5000 ftba a leszoktató készlet... Az orvos receptre miért akkor ad ilyet mikor már túl van az ember egy tüdő embólián...
Dátum: 2011.11.20. 20:07:21
Ezt a bérkompenzációs dolgot nem nagyon értem, legalábbis nem tudom összerakni a képdarabokat.( Ez főleg annak tudható be, hogy megundorodtam mindenféle politikai és napi hír műsortól). Ám akármilyen emelés is lesz a jelenlegi helyzet leegyszerűsítve az, hogy bármilyen csökevényes emelést is eszközölnek, eltekintve minden jelenlegi adónemtől, az üzemanyag árakkal elérték azt a szintet amihez nem elég a minimálbéres fizu, ahhoz hogy a munkádba bejárj. (Lehet tömegközlekedéssel vagdalkozni, de Magyarország fele még faluban lakik ahol még mindig nem úgy mennek a buszok, vonatok, hogy az jó is legyen). NEkem ez a bérkompenzáció arra enged asszociálni , amit már régóta sejtek, azaz egy olyas fajta rendszert akarnak létrehozni amiben örülj ha hónap végéig nem haltál éhen, mert így következő hónapban is le tudjuk húzni rólad a bőrt, nem beszélve arról, hogy mi sokkal jobban örülünk, hogy havi megtakarításod nélkül értük el azt, hogy nem haltál éhen. Voilá kész a robotmunka.
Dátum: 2011.11.20. 19:50:20
Még csak hülyeségből se mondj ilyet!Térkép hajhászás, Zarknod előtt volt kicsit sok is volt belőle, most aztán már jöhetnek kufár hölgyek, de ízibe.
Dátum: 2011.11.20. 14:44:35
Egy "építő jellegű" hsz. : No Fear gratula! Miklósék: Nyomjatok egy gombot hadd jöjjön már a kufárok csatája!
Dátum: 2011.11.19. 17:35:55
Á arra már rég rájöttem, hogy nincs türelmem egy kis szintű karit felépíteni. Így nem is törlöm a v5 ös régi karit nevelgetem ott csak az állatokat. V2 faintos világ, legalábbis nekem tetszik.
Dátum: 2011.11.19. 16:06:31
4-ből minim 3 Vf es.
Dátum: 2011.11.19. 15:38:27
Az eventek soha nem fognak mindenkinek maradéktalanul megfelelni.



Téves, ha az event alatt nem működne sem az Eh, sem a Vf ideiglenesen akkor mindenkinek megfelelhetne és akkor lehetne az extra teljesítményeket magasabb szinten kezelni.