Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - SuperEgo23

Dátum: 2011.01.13. 21:04:36
Sziasztok V4 el kapcs. kérdésem lenne: Epikusnál visszahívtunk egy db gyengébb szörnyet utána 170 óra kemény várakozás csak kicsit voltunk bosszúsak most leütöttük a "nagy szörnyet és ismét 170 óra és most nagyon mérgesek vagyunk .. egy visszahívásért ennyi büntetés??? ez kicsit unfair.. mitől van ez így?

segítséget köszönöm
Dátum: 2011.01.12. 11:16:15
Köszi Multi:)
Dátum: 2011.01.12. 10:07:07
Sziasztok V5 ről kérdeznék 5 szintá kinzó kamra van nálunk de az istenért nem enged 4nél többet hogy elvigyek amit kiír az ez: 4/5 és akárkit támadok nem viszi mitől függhet a dolog? Köszönöm
Dátum: 2011.01.03. 16:14:48
úgy látom kérdésem mélyebben gyökerezik mármint a problémája közben Baratyt is megkereste egy másik játékos ő szerinte is még furább a helyzet első tipp mágia elnyelő de V4en nincs az érintetteknek ilyesmi így senkisem tud semmit de ha itt vkinek vmi okosság eszébe jut szóljon!:)
Dátum: 2011.01.03. 15:03:46
Sziasztok V4 ről lenne szó teljes tanácstalanság van a varázslat elnyeléssel kapcsolatban!

A pl a következő kikémleltünk embereket és 170-180 vari elnyelésük van nekem egyik beszélgető partnerem is köztük van de ő sem érti hisz neki a karakterlapján töredékét azaz kb 70 et mutat. állatokat leszerelte neki csökkent 6 ot kémkedésnél is csökkent 6 ot de a cirka 100 különbség a két adat közt ott van nagyon jó lenne ha tudnátok segíteni ebben mitől lehet ez? állat nem indokolhatja esetleg valamelyik épület?

segítségetek előre is köszönöm:)
Dátum: 2011.01.03. 14:21:03
Idézet: Yaksee - 2011.01.03. 14:14:27
Van még Horvátország, Ukrajna és (ezt kipuskáztam ) Moldova. Az 10. Köszönjük...



??? Ukrajna ???áttelepültek? az tény és való hogy Horváto. meg Moldáviát kihagytam de nem találom térképen Ukrajna valahogy nem fér oda nincs egy normálisabb térkép róla?

jó mostmár látom és így viszont elég becsapós kérdés pedig imádom Földrajzot de ez megfogott:) bocs és elnézést:)
Dátum: 2011.01.03. 14:07:51
Hány országot érint a Duna ?
9
11
10*
8

na vicceljünk már gyors fejben is hét jött ki utána térképet nézve sem tíz ha tévedek bocs ha nem akkor gyors törlés és valszeg direkt rossz válasz

Németország, Ausztria, Magyarország, Szlovákia, Szerbia, Románia és azt hiszem Bulgária mivel határ folyó na már most ha azóta nem tett kitérőt akkor ez 7 db ország:)
óh köszi megér egy utána járást:) jó éjt mindenkinek
Köszönöm ismét:) Bár hozzá teszem tudatlanságom elterjed odáig hogy nem tudom Áron kivolt
Köszönöm:)

és akkor gondolod ez így már jobb?


Pieter Brueghel egyik legismertebb festménye: A betlehemi népszámlálás. Ki(k)nek az életében játszott szerepet ez a momentum?

1:Mária és József *
2:Sámson és Delila
3:Káin és Ábel
4:Mózes
Pieter Brueghel egyik legismertebb festménye: A betlehemi népszámlálás. Kiknek az életében játszott szerepet ez a momentum?

1:Mária és József (Jézus Krisztus szülei)*
2:Sámson és Delila
3:Bonnie és Clyde
4:Sodoma és Gomora porrá égése utáni császári rendelet


nem fogadták el helyesírási hiba címszóval általában ha javítom elfogadják valaki ha megtenné hogy segítene megkeresni a hibát megköszönném:)
Dátum: 2010.12.20. 10:54:07
Milyen állatoktól fél, aki ranidafóbiában szenved?

békáktól*
madaraktól
pókoktól
egerektől


a kérdés jó de nekem már a sok fóbiás kérdéstől van fóbiám nem hiszem hogy mindegyiket kéne tudni úgyhogy szerintem speciális esetleg ellen vélemény?
Dátum: 2010.12.18. 13:24:17
Idézet: Merlin6508 - 2010.12.18. 13:16:18
Egy halk kérdés.A feltett kvíz kérdéseket mi alapján döntik el hogy jó/rossz?Mert én már mindent kaptam rá csak azt nem hogy elfogadták.Létező jó kérdésekre helyes válasz.
Belga hátinyúl (helyesírási hiba)
Laktacid:helyes válasz oxigén nélküli tejsav képződés (nem igényel speciális tudást)
Csak olyanok amit elfogadtak jó kérdésként.Kicsit kezdik elvenni a kedvem a játéktól.Remélem a játék üzemeltetői is olvassák a fórumot.



rossz topicba írtál a miért nem fogadták el a kérdésem topicba írd be kérdéseid és valaki tuti elmondja hogy esetleg mi lehet a hiba. Mielőtt feltennél egy kvízkérdést menj a vajon elfogadják e a kérdésem topicba. meg nézegess szét úgy alapjában a fórumon Bocs Craslorg megelőzött
Dátum: 2010.12.18. 12:36:17
elnézést kérek akkor a Szegediektől akkor a Balatoniak nem normális brigád vagy csak az éttermek a Balatonnál:)
Dátum: 2010.12.18. 09:39:20
én is így gondolom bár a bajai 8 tojásos halászlé tészták azért nem szokták elrontani annyira mint egy krumpli:D
de köszi a megerősítést:)
Dátum: 2010.12.18. 09:00:50
Mi nem kell egy halászlébe?

1.: zeller*
2.: krumpli
3.: paprika
4.: hagyma

gyorsan javítani vagy törölni gasztrónómia megsértése legalábis mifelénk lehet hogy szegeden tesznek bele krumplit dehogy nálunk (Baja , Szekszárd) biztos hogy ÁTOK lenne krumplit beletenni az holt zicher!! és nem szeretném ha valaki azt mondaná hogy igenis kell bele mert nem kell!!!:D igazam van vagy igazam van? jó reggelt mindenkinek:)
Dátum: 2010.12.17. 14:51:35
az faxa brrrr tehát elég húzós
Dátum: 2010.12.17. 14:15:40
igen gyors szerver azt mondod akkor hogy lehet hogy többnek el kell érnie:(
Dátum: 2010.12.17. 13:38:46
aukcióra senkinek semmi tippje sincs?
Dátum: 2010.12.17. 11:57:02
sziasztok V4 en játszok és 60. szintű lettem az aukciós ház érdekelne nem jelent még meg ?! tud vki segíteni? köszönöm