Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - SuperEgo23

Dátum: 2011.02.07. 20:11:58
nem majd később mindig mindig több szintet támadhatsz lejjebb
Dátum: 2011.02.07. 18:08:13
Urmos már megválaszolták neked ! 40. szinttől kalandokhoz használhatod
Dátum: 2011.02.07. 17:57:20
köszönöm Becksim közbe kaptam egy táblázatot elég "gyalázatos" Le mennyiséggel 5. szinten köze nincs még 10k hez sem illetve a csp meg pp nem pénzbe kerül így a hasonlatot megköszönöm de elfogadni nem tudom illetve jobban mondva elfogadom csak egyetérteni nem értek egyet

mód: neked is Craslorg köszi
Dátum: 2011.02.07. 17:41:45
Sziasztok lélekkút sütögetéssel kapcsolatban lenne kérdésem V3on most indultam nem rég van egy 5.szintű karim na mármost a kapott Le függ a karakter szinttől? alapesetben azt gondolnám biztos nem fogok mondjuk30k LE t kapni 5 szinten DE

azt nmeg nem tartanám fairnek ha mégis függ tőle hisz az őskő mindenkinek ugyanannyiba kerül szinttől függetlenül valaki kisegítene információval addig nem akarok ez ügyben lépni:)

mód: egyáltalán mikor jön ez a lehetőség mert most nézem hogy nincs is ilyenem még
Dátum: 2011.02.06. 19:50:08
Birka ebben a pillanatban éledtek pár
perce még 15 öst ütöttem
Dátum: 2011.02.06. 19:43:11
Szerinted mikor lesz megint Landragor esemény azon legalább sokat lehetett szakítani"


ezt egyik szövi kollega kérdezte tőlem megígértem megfórumozom hátha valaki tud róla
Sandro Botticelli egyik leghíresebb festménye : Venus születése (1484-1486).Honnan lép partra a festmény szerint maga a szépség?

kagylóhéjból
a habokból
tutajról
Zeusz kezéből

helyesírás hiba és a hibákat aláhúzza a googlim is de itt nem tette valszeg valahol nem kell szünet a kérdésben segítséget köszönöm vagy a pont után kell egy ?!
Dátum: 2011.02.06. 18:18:00
egy vélemény : még csak ízlelgetem a játékot féléve vok aktív így nem akarok nagy szamárságot írni: építésre jött több panasz v5 ön nagyon gyatra az építése a csapdéknak ez fix de teszem azt nem lehetett volna valamilyen szövi szintű díjazást kitalálni építésre ? ha lenne valami pl a szövi minden tagja fél év +10% Le vagy hasonló akkor aszövetségen belül is noszogatnák az emberek egymást így több lenne az építés is ? nem? csak egy röpke gondolat nem kontárkodok bele
igen ez van ... akkor mér nem lehet olyat csinálni hogy egy topicban az értékelők által megjelölt kategóriákat felsorolnák amiket már biztos nem veszz be a gyomruk így azon az ember nem is gondolkozna pl : ok filmek kilőve akkor irodalom egy nagy része kilőve ételek kilőve ...vhogy így gondolnám
Gondoltam hogy személyessé válhat a kvízfeltevés akárki akármit mond 15 percen belül 3 kérdésem dobták vissza hogy már szerepelt....

pl ez az utsó :
Az alábbi neves személyek közül születését tekintve ki nem köthető Tolna megyéhez?
A:Wosinsky Mór
B:Babits Mihály
C:Garay János
D:Ady Endre*

szerintem nem szerepel vk001 sehol nem dobja ki adatbázisban hasonló nincs.... a hol született Ady Endre az vhogy nem erre a kérdésemre következtethető logika....pedig igyekeztem szépen kerekíteni a mondat szerkezetet
1:Melyik kereszt nem hasonlít a hagyományos keresztre?
A: Szent Brigitta keresztje
B: Lázár-kereszt
C: Szent János-Kereszt*
D: Golgota keresztje

2:Melyik NEM alkimista jel?
A: Tömény párlat
B: Tanácskozás*
C: Lombik
D: Méz

3:Az alábbi felsorolt,neves magyar emberek közül ki köthető Szekszárd városához (eszperantó nyelv úttörője hazánkban)?
A: Liszt Ferenc
B: Lengyel Pál*
C: Kossuth Lajos
D: Petőfi Sándor

4:Az alábbi neves személyek közül születését tekintve ki nem köthető Tolna megyéhez?
A:Wosinsky Mór
B:Babits Mihály
C:Garay János
D:Ady Endre*


Na kb így ennyi ma nem sokszor írok igérem:P ezt megköszönném ha egy két vélemény elhangzana:)
Hová épültek a Meteóra-kolostorok(Görögország 14. század)?

síkságokra
erdős területekre
mocsaras területekre
sziklacsúcsokra


helyírási hiba van benne hova kellene szóköz ? vagy kötőjel? köszönöm

mód* :közbe tanulok ám látom hogy a zárójel elé kell szünet csak kicsit kapkodok nem lehet vhogy törölni egy hozzászólást hogy feleslegessen ne rontsam a Topicot?
Dátum: 2011.02.05. 18:56:20
hóóó ezt elszórtam és én vettem észre nem keresztnevébe kérem javítsák !!! hát a vezetéknevébe !!! hülye vok bocs





mód*: olyan gyorsak voltak kedves ítélkezők már javítva is van ez tök szuper és köszönöm:)
Dátum: 2011.02.05. 18:44:09
megvan a 3. is köszi aki segített( Craslorg Semelyik..)


Melyik kémiai elem neve illeszthető be Petőfi Sándor egyik legjobb barátja keresztnevébe (János)?

Ag
Au
Fe
Br

A kérdésre eddig 1 jó és 0 rossz válasz érkezett.
Kérdésed kiértékelésre került.

Milyen színű Bartók Béla hercegének a szakálla?

vörös
kék
fekete
fehér

A kérdésre eddig 1 jó és 0 rossz válasz érkezett.
Mi a karma leegyszerűsítve?

Ok-okozati összefüggés
Misztikus gondolat a lélekről
Anyagi valóság egyszerű síkja
Teremtett lények alapelve

A kérdésre eddig 1 jó és 0 rossz válasz érkezett.


Akinek nem teccenek nyugudtan tudják hogy nálam lehet reklamálni
Dátum: 2011.02.05. 18:37:03
köszi Craslorg Ego az kell különben simán eltaposnak arra voltam kiváncsi csak hogy a karakterem mondjuk folyamat küldi a kvízkérdést mennyire unhatják meg a dolgot és esetleg unszimpátia miatt benyomják a rossz kérdést:)
Dátum: 2011.02.05. 17:44:01
most elfogadták két kérdésem 1 órán belül illik pihentetni őket ? akarom kérdezni mennyire lehet személyes az értékelés?





mód :elfogadták
Köszönöm az értékelést és semmi harag én egy jó kvíz rendszerre törekszem legalábbis ami a kérdezés oldalát érinti ezeket mind megfogadom és ahol lehet szuperálni a dolgon meg is teszem:)
Craslorg télleg köszi a filozófiait töröltem mert gyanús hogy elutasítják hisz a filozófia nem egy mindennapi tudományág így lexikális lenne szerintem

próbálok legalább 10 kérdést összegyűjteni és akkor nem kell 3asával ideírogatnom és nem kell annyiszor zaklatnom mindenkit * mód.

1:Empedoklész szerint melyik két elem mozgatja az elemeket?
A: Szerelem és gyűlölet
B: Szeretet és szerelem
C: Szeretet és a viszály*
D: Viszály és gyűlölet

2:Mi a logika és a retorika eszköze?
A: az ész
B: a nyelv*
C: a gondolat
D: az érvek

3:Ki volt Platón mestere?
A: Szókratész*
B: Arisztotelész
C: Thálesz
D: Herakleitosz

4: Mi volt a KISZ?
A: Ifjúsági mozgalom
B: Forgalmi rendszabályzat
C: Ifjúsági párt
D: tehetségkutató verseny

5:A felsorolt madarak közűl melyik tartozkódik legtöbbet nálunk?
A: Gém
B: Sirály*
C: Gólya
D: Veréb

6:Hol alakult ki a tangó?
A: Japánban
B: Afrikában
C: Dél-Amerikába*
D: Angliában

7:Milye az angolkeringő a bécsi keringőnek?
A: elődje
B: utódja*
C: kiegészítője
D: teljesen ellentéte

8:Melyek a standard táncok?
A: rock &roll,rumba,mambó
B: salsa,jive,paso double
C: szamba,tangó,jégtánc
D: tangó,angolkeringő,bécsi keringő*

9:Mitől milánói a milánói makaróni?
A: darált hústól
B: sonkától, gombától*
C: paradicsomszósztól
D: fokhagymától

10:
Mi a karma leegyszerűsítve?
A: Ok-okozati összefüggés*
B: Misztikus gondolat a lélekről
C: Anyagi valóság egyszerű síkja
D: Teremtett lények alapelve




egyenlőre ennyi mert megutálsz/tok holnap majd a többit ezt még lécci lécci természetesen nem tagadom segítségek tömkelegét vettem kezembe összeállításnál de saját gondolataim 80% ban benne vannak!


mód.: közben látom többen válaszoltak így módosítom köszönöm nektek is és elnézést kérek a sok kérdésért

ja és azt is köszi hogy példákkal szemléltettek szűröm a tanulságokat:)
nem tudom Filozófia van és nincsenek hozzá kérdések igazából na mind1 nem tudom mennyi kérdést ildomos itt megkérdezzek tőletek de egy jó párra szükségem lenne szóljatok hasok vagyok íme megint 3:

1: Milyen eredetű szó a konzervatív szó?
-latin*
-görög
-ógörög
-héber

2: Mi a jelentése a golgotha szónak?
-koponyahegy*
-halálhegy
-vesztőhegy
-feltámadáshegy

3:Mit jelent az iszlám szó?

- belenyugvás,odaadás*
- minden feltétel nélküli követés
-lélekmadár
-az ember szellemi hasonmása

mód.: 3. kérdésem szerepel az adtbázis szerint engedelmességet jelent akkor most melyik is a jó?
köszönöm Craslorg és ha nem baj ma többször jövök még fontos hogy javuljon a Kvíz minőség és ha egy kicsit is hozzájárulok annak őrülök( csapattársaknak is segítek) teszem hozzá egyre ritkábban találkozom agyament kérdésekkel:)