Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - SuperEgo23

Dátum: 2011.12.27. 19:57:26
Akkor sikerekben gazdag új évet! Én személy szerint sajnálom, de hogy jó szájízzel teszed meg így korrekt a dolog és egy utsó 10 es.
Dátum: 2011.12.27. 19:44:45
Miért Dozer? Tudom ez hülye kérdés, de nem úgy nézett ki, hogy menni készülsz.
Dátum: 2011.12.27. 19:40:07
Wtf?
Dátum: 2011.12.27. 18:11:07
Mód.: Töröltem, valami seggfej leszavazta .(elmentettem és befejezem)
Dátum: 2011.12.27. 16:27:31
Helló, hogy néha témához passzolóan is szóljak, kérdezzek. MEkkora munka lenne azt megvalósítani, hogy pl félévenként egy giga háborút bevezetni amolyan event feelinggel? Mire is gondolok:

Szerverenként nézni egy össz Tö-t és egy Szö-t. Ezt negyedelve megszabni az egy hordánkénti maximum Tö/Szö mennyiséget. Kiküszöbölve azt, hogy 10 ultra erős ezt kiadja, feltételnek egy minim taglétszámot adni(ezt is nyomon lehet követni "viszonylag" ). Ha minden igaz elvileg így 8 nyolc csoportot (2 minden hordából) kapva, lehetne rendezni egy giga partyt, minden épület bónuszt mellőzve.
1. fontos momentum: Az esemény 2 hétig tartva napi váltásban portya-kihívásban bontakozna ki.
2. fontos momentum: jelenlegi hordád lyenkor mindegy lenne oda csatlakozol ahol szimpi.

Rengeteg taktika, új élmények, háború frissítés szinte minden játékélményt növelne egy ilyen kidolgozott esemény. A jutalomnak meg csak a képzelet szabhatna határt, no meg Miklósék.

mód.
Dátum: 2011.12.26. 23:47:11
Netbank nálam ugyanazt jelenti mint a Paypal, egyszer csak csődöt mond... Vagy majd valaki kiegészíti a pénzetekből a havi fixét. Bár ne adja ég.

No befejeztem, most több mint 1 éve vagyok egy-két dolog már fix az agyban, valakinek el kell akkor is mondani, hogy ez így nem jó, különben mindenki megnyugszik és akkor 10 ember szájízének teszik a dolgokat a helyére. 1000 Ft-ért le vagy ejtve ennyi. Nem teszek ilyen fejet: , mert a bal szeme csipás, ha rá zoomoltok.
Dátum: 2011.12.26. 22:48:59
No majd, holnap meghívom a Voda központot emelt díjnál mi a szokásos osztozkodás..

Egyébként meg ha mi "sms-ezők" ennyire haszontalan pénzt adunk a Behonak... akkor le kell tiltani ezt a formációt, viszont ha bent van akkor ugyan annyi jog van arra... mármint az egyenlő bánás módra, még ha ténylegesen is úgy van ahogy mondjátok, az nem a szolgáltatást igénybe vevő problémája, hogy az elköltött pénzén ki, hogy osztozik. Az már sokkal inkább, hogy az amiért ugyanannyit fizetett mint más azért karcsúsított dolgot kapna. Avagy jelen helyzetben kivitelezhetetlen arany cuccot szerezni, mert a nagyobb sms amit létre kéne hozni nem éri meg...
S tudjátok mi a vicc, azért kardoskodok, hogy több pénzt költhessek, csak ne kelljen bankba, postára menni. Paypalt meg hagyjuk.
Dátum: 2011.12.26. 19:57:55
Dátum: 2011.12.26. 19:52:59
Biztos?

5000= 350*14.2~ft.---> banki, és akkor teljesen Behoé a nyereség, amit szintén kétlek.
940 =30*(31.3~/2) azaz 15.5 ft cirka ami a Beho nyeresége smsnél, legalábbis ahogy mondtad kb. a fele alapon.

Igazából ez csak rugalmasság kérdése Cras, neked nem fogok számokat vázolni
Dátum: 2011.12.26. 17:38:54
hogy mennyivel olcsóbb mint az sms.



Hát ehhez képest mégis le van tojva azoknak a feje most is akik ezt a formát részesítik előnybe...


No vajon kinek fáj az igazság megint? Jújj...
Dátum: 2011.12.26. 14:25:32
Köszönjük az infót!


(MÉG jó, hogy nem hagytam magam rábeszélni, Crasnak) Igen is követeljük ezennel az sms mód jobbá tételét, most karácsonykor azonnal! Sose nem értem mi az oka, hogy ha 1000 pénzt le tud venni akkor 5000 miért nem?
Biri nem hinném, hogy a naivságod vagy bárki naivságát önmaga számlájára kéne írnia, sajnos bármilyen rossz szájízzel is és bármennyire nem tetsző módon, voltak a történelmünkbe olyan emberek akik látták a probléma forrását csak rosszul próbálták kezelni. Ez amit mondok sajnos mind a mai napig ellenszenves, pedig ennek az elutasítása csak egy képzeletbeli fal mögé bújás.
No, de mindegy 24 évesen nincs akkora tapasztalatom, mint azoknak akik írnak ide hatalmas számokat, meg képzeletbeli lehetőségeket... A lényeg eddig csak Jobbikos voltam, most sokkal rosszabb... Életem megpróbálom ezentúl így élni: http://youtu.be/zkrV7d__ryI


Alendaar: Felpontoztalak, mert az ilyen kijelentések nem túl népszerűek, még Vu-ban is ismerek aki politikailag elkötelezett...
Dátum: 2011.12.26. 13:06:32
És mellesleg a vesztesek igazából nem pofáznak vissza, mert akkor még a túlélők is meghalnak(IRL).


Igen csak Vu-ban kb 1000 nem pofázol vissza, egyszer azért megteheted.


Zsanklod: Maradjunk annyiban, módosítóm ama hszem, akkor feldúlt voltam, most meg Karácsony van. Ettől még unfair a dolog, v2 ön mi is háborús szövi vagyunk, de csak mikor jól esik, nem, ha kell-ha nem.
Dátum: 2011.12.25. 11:21:33
A havi egy csak kicsit bántó, erre kaptattok is figyelmeztetést, hogy lefogunk menni alfába, legalább egy döntetlenért, ami sokkal inkább izgító és vérlázító, hogy erre a reakció 3 napra rá egy újabb háború. Igazából nem is fair a dolog, mert kevesen vagytok így még pc- t se tudunk érdemlegesen rátok zúdítani, még ha a gyengék fegyvere is. Nem kell aggódni van rá módszer, hogy elmenjen a kedvetek tőlünk. Nem magam miatt, mert v5 öt csak a társaság miatt nem dobtam még, de hogy másokat sem hagytok fejlődni akik igazából csak kedvtelésből csinálnák, az már abszurd.
Dátum: 2011.12.25. 11:06:48
Szia-szia!

Nézd meg előbb miről beszélsz, békecsarnoka 5. szint felépítve.

Tehát nem is értem, hogy támadhadtattok meg.
Dátum: 2011.12.24. 15:28:55
Dátum: 2011.12.24. 12:13:19
Kristály Szövetség szövetség egy 10. szintű pusztító csapást küldött rátok! Ma, 12:00


Nekik nem szólt senki?
Dátum: 2011.12.24. 11:00:57
Karácsonynak éjszakáján, nagy a nyüzsgés Martalócfalván.
Sütés, főzés egy-két rablás, jöhet sör, bor ...acsarkodás.
Acsarkodás? Nem, hisz ünnep lévén, minden Martalóc békés.
Ismernek Ők sok bor nótát, elhúzzák hát:

Folyton torkos drótos tót kosropogóst kóstol, potyog most sok olcsó gomb oly komor gyomortól.
Ódon hordóból csobogó jó bort mohón kortyol, no most gondoskodjon doktor módos koporsóról!

Egy szónak is száz a vége, Martalóc szív tiszta vére, mindenkinek érdemére, egymásunk védelmére, S természetesen a Martalóc becsület..... erre mindenki nagyon vigyázzon!
Kedves társak mindenkinek BÉKÉS, BOLDOG ÜNNEPEKET KÍVÁNOK!!!


By v2 Martalócok
Dátum: 2011.12.22. 18:08:58
Dátum: 2011.12.20. 22:13:07
Akármelyik szánalmas k.ki degradálja lefelé hszeimet, nem igaz, hogy nem képes felfogni avval sündisznó agyával, hogy frusztrál az a tudat, hogy van egy karim akinek 28. a Le diffje 22. a küldi pörgetése(nálam nagyobb szintűek előznek meg) és nem képes bajnokit nyerni.S itt egyfolytába megy a mellveregetés, mert csak a szuperhősök...Én úgy érzem, hogy nekem is van egy hasonló csak valahol mégsem. Azt tudom, hogy most miért nem. Ám elötte és utána se fog bajnokit, csak a miértjét nem tudom. Havelock segít köszönöm neki.