Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - SuperEgo23

Dátum: 2011.02.17. 20:36:22
akkor ki is lopta kitől vizsgáljuk csak meg! ez így nem jó csak annyit hogy :

ZENÉT a NÉPNEK!!!
Dátum: 2011.02.17. 19:14:16
adatbázis kapcsolódási hiba! -.- '
2011. március 25.

A csoport:
Németország - Kazahsztán 4-0
Ausztria - Belgium 2:1

C csoport:
Szerbia - Észak-Írország 1-0
Szlovénia - Olaszország 1-1

D csoport:
Luxemburg - Franciaország 0:3

E csoport:
Magyarország - Hollandia 2-1

I csoport:
Spanyolország - Csehország 3:1

2011. március 26.


B csoport:
Írország - Makedónia 1-0
Örményország - Oroszország 1-2
Andorra - Szlovákia 0-3

D csoport:
Bosznia Hercegovina - Románia 2-2
Albánia - Fehéroroszország 0-0

F csoport:
Izrael - Lettország 1-0
Grúzia - Horvátország 1-3
Málta - Görögország 0-2

G csoport:
Bulgária - Svájc 1-2
Wales - Anglia 0-4

H csoport:
Norvégia - Dánia 1-1
Ciprus - Izland 0-0
Dátum: 2011.02.17. 17:45:56
Idézet: Teking - 2011.02.17. 17:39:28
újabb gyöngyszemek

Mi a kurta baing?
emlős
hal
hüllő
madár

nincs gondom pont ezzel a kérdéssel, de tudom, ha mosanában hülye nevű állat kerül sorra, az tuti, hogy hal. horgászok ismét nekiálltak kérdést írni?



én ma 5 félével találkoztam és kicsit uncsi pláne hogy mindegyiknél még a lehetséges válaszok is ugyanazok! Azt akkor már mondanom sem kell, hogy ezt egy személy írta, és amint elfogadták neki kb. írhatta a következő, szenzációs halfajtáját.. + nem kicsit specc , szerintem! Bár hasonló módon mint te, sejtettem a dolgokat!
Dátum: 2011.02.17. 17:11:29
Sziasztok ! máshova nem írom de ide bejegyzem : akit érdekel majd a játék dobhatna rám itt egy üzenetet! Jó lenne ha össze lehetne verbuválni egy ütőképes szövit! Ott már Beta sok úgyis előnybe vannak.. vmivel. Na egyszer s mindenkor határozott jellemek írjanak, amennyiben érdekel valakit. Részleteket még én sem tudok szövetségekkel kapcsolatba.

Üdv.: Álom

mód.: kötelező jellegű vidámság, jókedv!!
Dátum: 2011.02.17. 13:10:51
V5 hamarosan kész a legnagyobb

2kicsi 50-50% tau csapdával úgyhogy mi V5 kipipáljuk
Dátum: 2011.02.17. 12:06:56
én V6 on és V8 on már leütöttem őket! jó hülyének lenni? jó hát!
köszönöm időközben nekem is beugrott ez a tény de még reggel 6körül elküldtem és nemsokára el is fogadták egyik szemem a másik

esetleg majd javítják 2010 re avagy törlik bár akkor mind a kettő


mód.: bár nem tudom hogy milyen idő közönként méri ezt? nem negyed évente? mert akkor már nemsokára aktuális lesz. Ha évente akkor ....
semmi gond én haza és múlt szerető ember vagyok így a Hucul igenis MAGYAR! ollé
Dátum: 2011.02.17. 08:37:41
Hát azt 2009 es Roba dolgot még most is egy élmény elolvasni tényleg volt ilyen kis gyűszű gyerek?
Hucul= egy nép csoport Ukrajna nyugati részén értsd Kárpátalja ettől függetlenül lehet ez a probléma mert eredete nem 100% ig biztos de ide teszik!
követtem a vajon elfogadják... topic szerint utasítások a következő eredmény született :

Esemény
Ma, 05:52 A feltett kvízkérdésed "Rossz kérdés" értékelést kapott!
Indoklás: Kérdésedet az értékelők szerint rosszul / nem értelmezhetően tetted fel.

Itt a javasolt:

Melyik az itt felsorolt magyar származású lófajták közül a kivétel, egy mára már kihalt lengyel fajta?

Tarpán
Nóniusz
Gidrán
Hucul

megjegyzés: a kivétel szóval lehet a gond?

eredeti(kérdés a lényeg):

Az itt felsorolt nevek mindegyike egy lófajtát takar. Melyik közülük, amelyik nem magyar származású, hanem egy lengyel kipusztult lófajta?
A: Furioso-North Star
B: Nóniusz
C: Lipicai
D: Tarpán

gondolom akkor most elveszítettem egy feltevés jogát?!
Dátum: 2011.02.17. 06:06:01
Sziasztok! Jó reggelt! Ma akkor hadd nyissam meg én a sort! Nagyon sok érdekes dologgal találkoztam...


Mi a Fiastyúk csillagkép egyik közismert neve?

Ptolemy
Crab Nebula
Plejádok*
De Mairan's

megjegyzés: nekem inkább a Fiastyúk a közismertebb neve

2: olyan sok hal fajjal ismerkedtem meg kb.:5-6 biztos szerepelt, ami valószínűleg egy embertől származik. Remélem többel nem kell megismerkedjek..Az elsőt nem tudtam, a második ismeretlen már gyanús volt, míg a többire már gondolkozás nélkül tudtam a választ
Igen elfogadom válaszod. Köszönöm nektek a segítséget!
Sziasztok ! Aranyosak vagytok köszönöm! A javaslataitok szerint javítom az alábbi módon:


1:Az alább felsorolt országok közül melyikben a legnagyobb az egy főre jutó bruttó hazai össztermék 2011-ben?
A: Magyar Köztársaság
B: Amerikai Egyesült Államok*
C: Chilei Köztársaság--Kanada
D: Kongói Demokratikus Köztársaság

megjegyzés: Lehet, hogy így egyszerűek a válaszok. Amennyiben nehezebb lenne, úgy gondolom mindjárt spec. is lenne a kérdés. Minden esetre: írtam egy + lehetőséget írjátok meg légy szíves akkor melyikkel lenne jobb.

2:
Idézet: Lanmandragoran - 2011.02.16. 16:56:02
Ööö, a lipicai sem magyar származású. Ahogy a neve is mutatja, Lipicáról származik, ami egy szlovén település.


Teljesen igazad van! Mikor kitenyésztették még Magyar Föld volt Trieszt közelében!Nem beszélve arról hogy az akkori Magyar király hozta létre az iskolát is. Innentől kezdve lehet róla szó párbajt vívni, hogy megállja a helyét avagy sem. Nem fogok inkább teszek be egy másikat!

Melyik az itt felsorolt magyar származású lófajták közül a kivétel, egy mára már kihalt lengyel fajta?
A: Tarpán*
B: Nóniusz
C: Hucul
D: Gidrán

megjegyés: cirip: Én szeretem a több mondatos kérdéseket. Azért elvettem az ötleted.

A 3.ra nem érkezett hozzá szólás így azt egyenlőre nem bántom! Még egyszer köszönöm nektek!
Dátum: 2011.02.16. 12:20:21
Látom gyakori a vonós hangszereléses zenék! Majdnem mind végig hallgattam: gyönyörűek mind természetesen mindegyik saját maga műfajában!

Egyet én is ide tennék: ha már violin őt nem hagynám ki a sorból és nevezem is bár nem tudom mire

Vanessa Mae : Fantasy on a theme from Caravans

egy kis lágy zene, jajj de jó is ez Relax fiatalok Relax
Dátum: 2011.02.16. 11:05:21
csatlakozom! Darah tőlem is egy 10 faintos meglátás
Sziasztok! Ha megtennétek hogy "kiértékeltek" :

1:Az alábbi felsorolt országok közül melyikben a legnagyobb az egy főre jutó GDP(egy főre jutó bruttó hazai össztermék)?
A: Magyarország
B: United States of America*
C: Chille
D: Kongói Demokratikus Köztársaság

2:Honnan származik a Shagya-arab tenyésztésű ló?
A: Magyarország*
B: India
C: Pakisztán
D: Szlovákia

3: Az itt felsorolt nevek mindegyike egy lófajtát takar. Melyik közülük, amelyik nem magyar származású hanem, egy lengyel kipusztult lófajta?
A: Furioso-North Star
B: Nóniusz
C: Lipicai
D: Tarpán*


Egyenlőre így ennyi. Igyekeztem szépen fogalmazni lehet hogy a lovasok spec lesz de szeretném ha jók lennének. Nem magam miatt, hanem mert kevés lovas kérdés van szerintem! Legalábbis még nem találkoztam velük A GDP meg megint lehet spec... ezért várnám majd válaszotok előre is köszönöm!
Dátum: 2011.02.16. 10:09:14
Idézet: SZaB78 - 2011.02.16. 09:59:05
Hangyaűzés nincs, maximum elpusztítani tudod. A sütőport kristálycukorral(porcukor) keverve lehet a leghatásosabban használni. A sütőportól a szervezetében gáz fejlődik ezért pusztul el, a cukor pedig csalogató anyagként szolgál. Szerintem jó kérdés lenne csak át kellene fogalmazni és a kristálycukrot kivenni a válaszok közül.



Egy másik topicban pont ezt a kérdést vetettem fel! Igazad van nekem sem fekszik egy kicsit magyartalan! 2: mint mondottam igen csak táj jellegű a dolog :ecettel, forró vízzel stb. minden ami marja a hangyákat ezer+ezer dolog "hangya űző" ezen jókat mosolyogtam

mód : nem azt mondom ám hogy nem jó mert a válaszok közül tényleg sütőpor + a csali
Dátum: 2011.02.16. 09:04:06
-.- no de fiatalok ez ilyen egyszerű? valaki üssön agyon -.- még soha nem jártam ebben a menüpontban köszönöm Helion


Már csak az AH t nem értem akkor hogy jött ide de ez már nem is probléma KÖSZÖNÖM!!