Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - SuperEgo23

Dátum: 2011.12.29. 16:44:18
Dátum: 2011.12.29. 16:42:11
Dátum: 2011.12.29. 16:36:48
Dátum: 2011.12.29. 15:20:38
Nem tudom egyedi e az eset, de mióta új fazont adtak a youtubnak egyszerűen élvezhetetlen. Nem beszélve arról, hogy ha elindítom, egyszerűen a Vus lapok is befagynak, nyomok egy újra töltést és mindaddig nem fejezi be míg egy másik lapon ugyanezt meg nem csinálom. Van valakinek infója?
Dátum: 2011.12.29. 13:04:54
Biri maxos Eh ra reagálnék : 160 felett volt az bőven legalábbis V2 ön.


Egyébként meg megyek leportyázok még 250 ppt egy rahedli küldit benyalok(remélem az a sok alkímos kreaff műkszik is) és holnap vagy holnap után váltok 30 ppre (érdekes módon a csp állandó 800 at mutat kivéve mikor dolgozok az AH-ban--ki érti ezt ? )
Dátum: 2011.12.29. 11:55:12
A feltett kvízkérdésed "Rossz kérdés" értékelést kapott!
Indoklás: Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Ez van mikor reklamálok De azért köszi
Valami amiről nem tudok? Napi 1 lett a limit az elfogadandó kérdéseknél? A 2. kérdésem még mindig nem lett kiértékelve, pl 22 kor már ne értékeljenek, de 17kor még jó lett volna.
Dátum: 2011.12.28. 20:14:13
Mód.: 3 db relik gazdára lelt.

Mód.: Valaki erre is ráizgult ReiszMátyás
Maradjunk annyiban, hogy a Miklós Rnd neked még jobban kedvez, Nekem katalizátorból van 10, de a feltámasztásra 2 hónapot vártam míg lett 2 belőle


Mód.:
Dátum: 2011.12.28. 17:29:21
Dátum: 2011.12.28. 17:18:53
Kár, valahol pedig rémlett itt fórumon, hogy hozzászólt.
Alkotmány módosítás----> Nagy buli 13 millióért

S mind eközben újabb leminősítés Budapest mint befektetés....


Hihetetlen pofátlanságok, van ennek vége?
Dátum: 2011.12.28. 15:36:05
winnie elolvastam, együtt érzek utólag is veled.
Dátum: 2011.12.28. 13:37:09
Melyik kifejezés nem kapcsolódik egyik egyházi szertartáshoz sem?

a: kántor
b: kántus
c: porkoláb*
d: ministráns


2:
Melyik esemény íródott az Újszövetség részben?

a: Lukács evangéliuma.*
b: Náhum próféta könyve.
c: Jeremiás siralmai.
d: Teremtés könyve.

Mód.: közben elfogadták már.
Thx.
1.: Naprendszerünk nagybolygóinak nevei mikor vannak helyes sorrendben írva, ha a sorrend következő: 2.;4.;6.;8.;1.;3.;5.;7.;9.?

A: Vénusz; Mars; Szaturnusz; Neptunusz; Merkúr; Föld; Jupiter; Uránusz; Plútó
B: Föld; Mars; Szaturnusz; Vénusz; Jupiter; Uránusz; Neptunusz; Merkúr; Plútó
C: Vénusz; Mars; Szaturnusz; Neptunusz; Merkúr; Uránusz; Plútó; Föld; Jupiter
D: Szaturnusz; Vénusz; Jupiter; Uránusz; Neptunusz; Föld; Mars; Merkúr; Plútó

2.:Melyik királynő nem Angliában élt/uralkodott?
A: Medici Katalin
B: Aragóniai Katalin
C: Howard Katalin
D: Parr Katalin
bocs muszáj OFF-oljak egy fejet.
Dátum: 2011.12.27. 20:08:52
Helló, hogy néha témához passzolóan is szóljak, kérdezzek. MEkkora munka lenne azt megvalósítani, hogy pl félévenként egy giga háborút bevezetni amolyan event feelinggel? Mire is gondolok:

Szerverenként nézni egy össz Tö-t és egy Szö-t. Ezt negyedelve megszabni az egy hordánkénti maximum Tö/Szö mennyiséget. Kiküszöbölve azt, hogy 10 ultra erős ezt kiadja, feltételnek egy minim taglétszámot adni(ezt is nyomon lehet követni "viszonylag" ). Ha minden igaz elvileg így 8 nyolc csoportot (2 minden hordából) kapva, lehetne rendezni egy giga partyt, minden épület bónuszt mellőzve.
1. fontos momentum: Az esemény 2 hétig tartva napi váltásban portya-kihívásban bontakozna ki.
2. fontos momentum: jelenlegi hordád ilyenkor mindegy lenne oda csatlakozol ahol szimpi.

Rengeteg taktika, új élmények, háború frissítés szinte minden játékélményt növelne egy ilyen kidolgozott esemény. A jutalomnak meg csak a képzelet szabhatna határt, no meg Miklósék.


Én ezt komolyan gondoltam, mivel nem érkezett reakció az általában arra utal, hogy hülyeség, de remek színesítés lehetne a térkép helyett pl. Szerintem kivitelezhető is. Amiért a Vut úgy mond nem lehet abbahagyni vagyis más mind a többi, hogy a monotonitás megszakítható új dolgokkal.(A kihívásnak is remek színfoltja lenne végre) No szóval igazából reakció jó lett volna.