Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - SuperEgo23

Dátum: 2012.09.07. 15:24:25
Én most vagyok túl a Vu kívüli állapoton és jelentem van élet! Sajnálattal látom ennyi jó karakter távozott! Hál égnek mindennapjaimba nem fér bele Vu, de talán nem volt butaság kicsit rátok nézni fórumon! Valaki aki olvassa az leírná nekem privátban kb. mit takarnak azok a megnövekedett őskő igények? --Pár szóban. Köszönöm és Üdv: minden ismerős névnek!
Dátum: 2012.04.01. 16:12:52
Az a baj, hogy amit felsoroltál az mind a 2 userscript és már leírták, hogy nem ez a probléma.
Dátum: 2012.04.01. 16:09:39
Egy kicsit megrökönyödtem mikor láttam egyik online game lapon mint játékosnév a következőt: "magyarcigany" méghozzá ki nem találjátok szlovák nemzetiségű volt. Na már most ezt csak így lehet egy "interkontinentális" játékban? Hmm. érdekes dolgok vannak support részről, no mind1 csak érdekességként vázoltam. Természetesen hű maradtam magamhoz minnyá anyáztam, de ez van.
Dátum: 2012.04.01. 01:37:31
Vársz egy évet és akkor ismét idejössz megkérdezed, hogy hogyan majd ismét vársz egy évet és így tovább és így tovább...

Viszont azt a tetemes 3k Let tényleg nem írta nekem jóvá...
Dátum: 2012.03.31. 10:42:21
Sziasztok! A lassú idő nevű AF képességnek nem lehetne valami komolyabb funkciót adni mint 2* 5mp? nem tök mind 1 lenne hogy akár 10*5 mp lenne a legmagasabb? elég tetemes összegbe kerül és elég satnya az a 10mp.
Azt hiszem el lehet fogadni az ő álláspontját is, szerinted Cras bácsi mi utal az ellenkezőjére mármint, hogy nincs eladva az ország nekik ? S nem a világ jövője volt a kérdés csak Magyarországé. Nem bántásként, de kb. sejtem a hsz-eidből az álláspontod ebben a kérdés témakörben, s neked sajna lesz hely az ő világukban is. Túl rózsa színű vagy, s hangsúlyozom: nem reális.
Most földet ásott vagy körbe hajózta a Földet?
Dátum: 2012.03.04. 19:08:48
Én win7 es vagyok. Igazából én akartam neki már javított segítséget adni amit a 3. szomszéd szúrt el(falun ez már csak ilyen). Azóta még egyszer telepítettük és most jó neki, de azért köszi Cras.
Dátum: 2012.03.04. 11:29:56
sziasztok! Segítsetek légy szíves! Szomszédom tegnap újra telepített win xp profot. Viszont a flash playert nem lehet telepíteni mert valami indító pontot nem talál(kernel32) dll vagy mi fene. Mit lehet tenni ez ügyben? Ez már nekem kínai, köszönöm előre is.
Dátum: 2012.03.03. 22:29:15
ötlet: Minimalizálni azaz maximalizálni pl 3 őskőre az állat felszerelések őskő igényét, sokkal több folyna be a Behonak, ha megérné váltogatni a 4 "fő" állaton a cuccost (Le szívó, tám, elnyelő vonalon)

Ne mondjátok, hogy nem, de nem is érdekel vagy mégis?
Dátum: 2012.02.25. 13:25:00
Még 1.5 hét után is ugyan arról megy a hőzöngés, én spec tökéletesen eluntam, hogy Ehs arimnak keresztbe tettek és most avval is stagnálok. Őszintén nem értem, hogy ezt a lyuk problémát miért nem lehet az inaktív karik kristályos megindításával kijavítani amolyan V5 ös gyorsítással. Kiegészítve, hogy a le szívás minden esetben működjön kivétel a védekező nyert portyánál, így még talán Vfel is megéri portyázni sőt a felfele ütésnél lehetne javítani a Le mennyiséget úgy, hogy a Tp-hez nem nyúltak hozzá. Gondolom megint hülyeséget írok, mindegy nem gondoltam volna, hogy valaha is elunom a Vut. Sajnálom.
Dátum: 2012.02.19. 13:09:45
Sajnos egyre rosszabb irányba mennek ezek a fejlesztések, avagy magukat a jó ötleteket teszik olyan lehetetlen helyzetbe, hogy rosszul jönnek le. Egész hétvégén nem volt kedvem Vu-zni. Nem mintha én sokat számítanék, de nagyon elgondolkoztam, hogy hagyom a fenébe az egészet mind a 4 karival, pedig még mindig fenntartom, hogy a Vu az egyik legjobb vagyis lehetne a legjobb ilyen fajta játék.
Dátum: 2012.02.15. 19:32:13
Játszatok sokat...

Az akkor lényegtelen, hogy ennek az Afnek semmi kzöe nem kellene legyen a sisakhoz. S kurvára nem jó érzés mikor maxolja az ember Ehs AF szakikat, jobb Le-/Tp-ért és egy utána egy kasza suhintással keresztbe vágják.
Dátum: 2012.02.14. 19:59:09
thx.
Dátum: 2012.02.14. 19:51:14
Hajnali 3-ig lehet nevezni bajnokira?
Dátum: 2012.02.12. 22:08:44
Érdekes gondolat, viszont szöges ellentétben van a könnyen megvalósítható fogalmával.
Dátum: 2012.02.12. 22:06:08
Beszűkült mezőnyben válogatni?

Én még találok sűrűt, csak míg maxos Eh szakértelmekkel 9 szintre 160Le/tp s átlag volt, 3 szinttel most 120-130Le/tp maX. Olyan "jó" ez az af tapasztalat, hogy most 9 szintre lefele 800Le/15 tpt kapok, na ennél már tényleg jobb csak 3.szintre ütni.
Dátum: 2012.02.12. 16:15:21
Én a folytatásra gondoltam, a növelj 10 egészséget után. Könnyűek alatt mi értesz, csak hogy ne rossz irányba gondolkodjak?. Nekem így elsőre pont komplikáltak(EH vs VF) ugrottak be, de szívesen töröm könnyebbeken is. Van most egy pár új erőforrás amire szinte nincs s küldi. Sisakok, Af pontok, de akár lélekgyémántokra, állatokra( tul pontokra), A növelj a vpden vagy a nyerj 3 meccset egy bajnokin, stb... No, ha kifejted milyen irányba lehet esély nagyon szívesen töprengenék és kidolgoznék egy párat.
Dátum: 2012.02.12. 15:11:03
Szia mindenki! Most, hogy v4re vetemedtem, elő jöttek ugye a küldi csinálások. Legyetek szívesek véleményt alkotni arról, hogy mi lenne, ha ki lenne bővítve ez a küldi sor? Végül is mindenki szidja a döntetlen-est (ami tény, hogy genyó), ám ezek adnak, mármint a küldetések, zamatot a játéknak, szerintem. Biztos lehetne új küldiket kitalálni amivel mindenki ismét bíbelődhetne. Viszont csak úgy érdemes, ha tényleg zöld utat kapna Miklósék részéről. Amennyiben nem jó gondolat fejtsétek ki légy szíves, hogy miért nem.
Dátum: 2012.02.10. 18:28:50
Nem érted a lényeget, eddig próbálta az embör azokat kipécézni akik nem fejlesztettek ilyet, mivel aránylag normál Le/Tp arányt hoztak, de messze nem jót így se. Viszont evvel totál kifejleszti aki él és mozog így sokkal több Tp szedődik be az Eh-soknak.

Coronita: Nem tudod meg magyarázni az agytrösztöknek úgy sem, a válaszuk a következő: Nem tilos szintet lépni---> ja ez a bajnoki

akkor ez: egy kis Tp, sz@rd má le!

vagy ez: mee erős vagy legyél fosssssccch