Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Merlin6508

Oldal: 1
Dátum: 2011.03.10. 18:46:51
Valóban semmi hátrányom nem származik?Akkor gondolkodj.Napi szinten kb 60k lélekenergiát szedek össze amit ő is megkap és ebből is tudja fejleszteni a karakterét.És ez a megoldás neki jobb mint a VF szakértelem fejlesztése.Ha egyszer vérszemet kap akkor minden nap befog nézni és egyre erősebb lesz az általam szerzett lélekenergiából.Csak ennyi a hátrányom.
Dátum: 2011.03.09. 12:24:59
Az én felvetésem az hogy a kínzókamrába való cipelést valamilyen feltételhez kellene kötni.Pl kivégzés után lehet csak az ellenfelet bevinni.Azért mert valaki olyan szövetségben van ahol felépítették a kínzókamrát és portyázik beviszi ellenfelét a kínzóba szinte mindig,ez számára se jó.Ezzel a másik játékos kedvét veszi el a játéktól pedig nem ez a célja ő is csak játszani akar a maga stílusában.Tapasztalatom szerint a játékosok többsége 14-22 óra között ér rá a játékkal foglalkozni,ha kínzóba vagyok akkor nálam a játék azonnal offba kerül aznapra.Én kivételes eset vagyok mert simán feljöhetek éjfél után így csak zavar a dolog de a játékosok többsége ezt nem hiszem hogy megtudja tenni.

A programba már megvan a rutin ami figyeli a kivégzést és a kínzókamra telítettségét így "csak" a két rutint kellene összekapcsolni egy hivatkozással a megfelelő ponton szerintem.

Remélem használható ötlete adtam.
Dátum: 2010.12.18. 13:16:18
Egy halk kérdés.A feltett kvíz kérdéseket mi alapján döntik el hogy jó/rossz?Mert én már mindent kaptam rá csak azt nem hogy elfogadták.Létező jó kérdésekre helyes válasz.
Belga hátinyúl (helyesírási hiba)
Laktacid:helyes válasz oxigén nélküli tejsav képződés (nem igényel speciális tudást)
Csak olyanok amit elfogadtak jó kérdésként.Kicsit kezdik elvenni a kedvem a játéktól.Remélem a játék üzemeltetői is olvassák a fórumot.
Oldal: 1