Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - GodWhiz

Oldal: 1
Dátum: 2010.11.17. 13:03:04
Melyik mitológia főistene Odin?

Germán
Kelta
Angolszász
Skandináv *

Először is a Germán és a Skandináv nagyonsokban hasonlít egymásra többek között az isteneik ugyanazok. tehát a germán is helyes válasz. Ezen is túl ez ugyan nem hiba de a Kelta és az angolszász mitlógia is szinte ugyanaz.
Dátum: 2010.11.09. 07:38:07
Hány ország hivatalos nyelve a svéd?
1
2*
3
4
De a jó válasz nem a kettő hanem a négy vagy három attólfügg, mert ugyebár ottvan Svéd és Finn ország mer Åland ami egy autonóm ország svéd és finn ország között ezzel így 3 és még hivatalosan az európai uniónak is vannak hivatalos nyelvei amelyek az összes tagállam nyelvei. De erre azt mondom kibeleveszi ki nem de még így is 3 nem 2 a helyes válasz!
Dátum: 2010.11.06. 14:28:05
Hányszoros olimpiai bajnok a magyar vízilabda válogatott?
egyszeres
kétszeres
háromszoros
négyszeres

Azokat akz okokat hogy miért pontatlan és nem jó (férfi vagy női,mettől-meddig, és a négy hogy lehet jó válasz) már nem részletezem, mert látom már elegen megtették helyettem egy fél éve csak azt nem értem hogy nem került még ki a rendszerből. És valaki nem tudja hogy miért nem lehet megtalálni a kvíz adatbázisban mert ott meg sehogysem találom. De ma kikaptam és sehogy sem jött ki a négy mert semmiben nem voltunk csak négyszer akármik.
Oldal: 1