Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Sulooman

Oldal: 1
Dátum: 2009.03.22. 12:53:06
Igazad van Oldman a "guglival"
nem is azzal van gond. mert ha nagyon spec vagy nem tudom akkor guglizok én is.
az előző komment igazából csak egy kitörés volt, mert nem ez az első ilyen eset.
ami azért zavar mert olyan kérdéseket teszek fel melyek nem annyira mély értelműek.

ezt is azért bátorkodtam feltenni mert éppen a kérdés megírása előtt kaptam egy hasonlót. az meg hogy éppen magyar az 1üttes vagy sem az már megint más, ugyanis én -például- nem hallgatok aurorat, ezért kigugliztam. így nem értettem h akkor az én kérdésemet miért nem lehetne kiguglizni ha esetleg nem tudja XY rá a választ.


A lehetőségek a kérdésre pedig ezek lettek volna:
Indie Rock *
Rap
Jazz
House
Dátum: 2009.03.22. 12:25:53
Annyira, de annyira elegem van a sok idiótából!
Felteszek egy kérdést mely szerint: "Milyen zenei ágat képvisel a The Strokes nevű zenekar?"
Ám a kérdés megírása előtt kaptam egy ugyan ilyet csak az AURÓRA 1üttesel kapcsolatban és innen jött az ötlet. Mire értékelésnek kapom h : csak egy spec érdeklődésű kör tudja ezt megválaszolni. (ez már a második)
Hát AN@#..!°%ÁDAT!!!

persze megértem ha tényleg spec a kérdésem, de akkor az ehhez hasonló kédéseket se fogadják el. PL: mikor nyitott meg a Burdzs al-Arab, mennyi 5+5, és a leggusztustalanabb kérdés amit elfogadtak: a "Szeretnél kapni az ehhez a kérdésedhez kapcsolódó vadászatodra +10%-ot?"
Annyira, de annyira...

(Bocsi ha túl hosszú lett, és az esetleges helyesírási hibákért. Nagyon feldühödtem ezen...)
Oldal: 1