Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Alinka

Oldal: 12
Dátum: 2016.01.10. 12:48:18
Sziasztok.

Van egy Végzetúrnő, aki nagyságrendekkel gyengébb nálam, mégis, ahányszor megtámadom, mindig legyőz.

"Ellenfeled egy gyors mozdulattal megadja neked a kegyelemdöfést.
A csatában összesen 13186 sebzést okoztál, és 1140 sebzést kaptál.
Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 0 lélekenergiát."

Sohasem értettem, miért... Talán olyan brutál magas a Kivégzés szakija?
Köszönöm a választ.
Dátum: 2015.05.09. 19:45:39
Én nem tudom, mi lehet, de másfél napja egyetlen szürke mytokronitot nem találtam. Elment már vagy 100 vadászatom Hogy lesz így meg ma a 3 db.
Dátum: 2015.03.31. 00:46:59
Sziasztok.
V3 és V6 karakteremnél is nullázódott, a Nézd meg a toplistában a helyezésedet 5 egymást követő napon (V3) és Nézd meg egy épület statjait a szövidben, illetve Lady Arielt 5 egymást követő napon. (V6)
Emiatt bukni fogom mind2 helyen a Templomot, mert már nincs idő újra kezdeni!
Biztosan nem lett elfelejtve, mert tegnap is, mint mindig ilyenkor, a biztonság kedvéért inkább naponta többször is megnézem őket.
Dátum: 2014.12.05. 12:34:42
Helló.
Azt szeretném kérdezni, mit jelent a zárójelben szereplő szám?
Tulajdonságösszeg: 2452 (2837)
V6-os karimon megegyezik a 2 szám.
Köszönöm a választ.
Dátum: 2014.11.15. 13:32:27
Köszönöm, bár nem pontosan erre gondoltam.
Azért érdeklődöm a tapasztalatokról, mert pár hozzászólással feljebb olvastam, h mióta valaki kiváltotta a Szkarabeuszt, egy korsója sem esett, illetve valaki 60 vadászat után szintén egyetértett a gyér korsópotyogással...
Szóval, mi a helyzet? Megjavult már az algoritmus?
Dátum: 2014.11.15. 12:41:19
Helló.
Még jutalomválasztás előtt állok: Fétis vagy Szkarabeusz?
Mi a tapasztalat a Szkarabeusszal? Érdemes választani? Több korsó esett vele mint nélküle??
Köszi a választ.
Dátum: 2014.11.09. 00:07:52
Ismét 16-on áll a vadászós TP-számlálója Sörfesztiválon. (V3) A V6-on megállt 96 TP-nél a 160-ból, még éjfél előtt.
Dátum: 2014.11.08. 09:49:18
Zsákmányoljanak tőled legalább 100 LE-t úgy, hogy te támadsz!
Küldetés állapota: Még nem teljesítetted a küldetést.

Ma, 09:43 Alinka Rumli A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 24 lélekenergiát.

Ma, 09:42 Alinka Laborpatkány A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 98 lélekenergiát.

Nem számolódott el, és így nem teljesült a küldetés!
Dátum: 2014.11.08. 01:14:41
Csatlakozom:
Tapasztalt vadász
Szerezz 1456 TP-t vadászat során.
Számláló: 16

Szóval, nálam is...
Dátum: 2014.09.19. 08:30:12
Idézet: Fsanyi82 - 2014.09.19. 02:33:36
A pipának ott kell lennie , -másképp a mostani helyzet fog ismétlődni

Eddig valószínűleg ha kézzel vetted át. Belefert a szintlepeshez szükséges tp be

Szerintem pipáld ki
Idézet: Gwindor - 2014.09.19. 05:40:36
Pont azért lett így megoldva, hogy aki nem akarja (LE/TP miatt) annak ne adja oda a rendszer automatikusan.
Sanyi jól mondja, legyen kipipálva és a megváltoztat gombbal kell "jóváhagynod"
Ha ez meg van akkor ha kész a feladatsor szintlépésnél minden jutalmat megkapsz.


Hát akkor pipálok.
Egyébként meg már kitaláltam, hogy lesz meg a szükséges TP! Nem szoktam sokáig búslakodni... Mégeccer köszi
Dátum: 2014.09.19. 02:14:01
Idézet: Fsanyi82 - 2014.09.19. 01:30:58
Valószínűleg nincsen kipipálva az,hogy szint lépésnél átveszem az át nem vett jutalmakat.
A kapott tp-vel ami a 2 zsákban volt pont szintet léptél.


Igen, valóban nincs kipipálva... Csakhogy a pontos szöveg így szól: "Ha szintet lépek, automatikusan átveszem az át nem vett jutalmakat." A lényeg itt az automatikusan. Vagyis értelmezésem szerint, ha elfelejteném átvenni, akkor is megkapom szintlépésnél. De én kézzel akartam átvenni a jutikat. Egyébként emlékezetem szerint automatán meg a Fő jutalmat nem adta meg. De erre most nem esküszöm meg... De mondom a 85-ős szint előtt nem volt ilyen gondom, ha szintet léptem átvétel közben, akkor sem.
A választ köszi, főleg ilyen későn. És ha van még tippetek, mi lehet...
Dátum: 2014.09.19. 01:07:24
Szeretném megkérdezni, mi a csoda van a Feladatokkal...?!
Egyszerre szerettem volna átvenni a jutalmakat, hogy a Végzet Templomában könnyebben összegyűjthessem egyetlen nap alatt az 5610 TP-t.
Eddig ez lehetséges volt, mindig is így csináltam, de most kettő zsákot engedett átvenni, a többire meg azt írta ki: "Ezt a jutalmat nem veheted át!" És amikor naívan frissítettem egyet, új Feladatokat adott. Rengeteg TP-t és LÉ-t és egyebeket vesztettem, mert sem a kicsi, sem a Fő jutalma(ka)t nem kaptam meg!
Az az igazság, már a múltkori szintlépésemnél is így jártam, de nem foglalkoztam vele, mert nagyon kapkodtam akkor, és azt hittem, én toltam el valamit.
A V3-on vagyok Varázsló, most lettem 86-os szintű.
Szóval, mi a helyzet? Mit csináltam rosszul? És ha nem nálam van a gebasz, lécci írjátok jóvá, ami járt volna. Köszi.
Tudjátok, szeretem ezt a játékot, költök is rá , ahogy tehetem, de most nagyon kedveszegett lettem.
Dátum: 2013.11.05. 09:32:05
Igen, én is így jártam: elpocsékoltam egy portyázás italát, mert nem kaptam már eseménypontot. Persze, lehet mondani, hogy minek ittam előre a medve bőrére, de sehol nem láttam leírva, hogy esemény vége előtt fél órával, már nem lehet eseménypontot gyűjteni...
Csalódott vagyok.
Dátum: 2013.10.17. 12:35:51
12:34 van. Most megint 1 pp-t kér. Köszi. Bár érteni most sem értem, honnan indul az új számolás.
Dátum: 2013.10.17. 10:10:41
Sziasztok.
Nem értem, miért kér tőlem 2 pp-t. Ma 00:12 órakor vívtam az első csatám a térképen, és 00:41-kor, a 19. csatánál már 2 pp-t vont le.
Azt hittem tévedtem, és nem éjféltől éjfélig számít az első 50 csata, ezért vártam ma 10:03 percig, de most is 2 pp-t kér. Mit csinálok rosszul?
Köszönöm a segítséget.
Ahogy tovább filózom, arra gondolok,lehet, hogy 10:00-tól 10:00-ig ketyeg a nap mégis... Sajnos, a tegnapi csatáimat már kitöröltem, mert az éjféligre voksoltam, és könnyedén akartam nyilvántartani, épp hol tartok... Szóval help, pls
Dátum: 2013.07.23. 12:43:10
Köszi, én is úgy értelmeztem, hogy az érték megmarad, de inkább megkérdeztem. Még csak 54-es vagyok.
Dátum: 2013.07.23. 12:03:41
Sziasztok.
V3 világon varázsló vagyok. (jé, ez alliterál ) Visszafogott Fejlődésem 35.
Ha térkifordító itallal Energia Hasznosításra váltok, akkor ugye lenullázódik. De ha visszaváltok, akkor újra 35 lesz? Vagy megint kezdhetem nulláról felnyomni?
És ha elfelejtem, akkor nulla lesz vagy örökre búcsúzunk egymástól?

A Wikiben semmit sem találtam ezekről... Köszi a választ.
Dátum: 2013.01.01. 12:02:41
Sziasztok.
Nézzétek már meg légy szíves, hogy az utóbbi kb. másfél napban feltett kérdéseim mindegyike valóban szerepel az adatbázisban? Zsinórban már a hetedik(!) "A feltett kvízkérdésed "Rossz kérdés" értékelést kapott!
Indoklás: Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban." értékelést kapom, és ez hihetetlenül frusztráló számomra. Nem lehet esetleg megoldani, hogy ezt már a kérdés elküldése előtt jelezze a rendszer és ne szórja tele a postámat rossz kérdés! levelekkel, mer nagyon vacak érzés
Köszönöm, hogy foglalkoztok vele. BUÉK!
Dátum: 2012.12.03. 13:15:06
10-es szintű vagyok, 2 év után tértem vissza a játékba.
Kérdésem, hányas szinten és milyen szakértelemmel, eszközökkel kell ahhoz rendelkeznem, hogy sebgyógyítással gyógyítsam az állatomat? Most csak felvidítani tudom. És ha van már egy beidomított állatom, akkor a templomkristállyal való kiképzéshez be kell fognom egy újat?
Köszönöm a válaszokat.
Dátum: 2010.11.09. 11:37:15
Köszi. Kijavítom.
Nem a helyes választ akartam a nagybetűs kezdéssel sugallni, ez eszembe se jutott. Sőt az se, h ilyenre gondolhat bárki is. Egyszerű véletlen, vagyis inkább figyelmetlenség volt. Más szempontból többször is átrágtam, pontosan azért, nehogy hibás legyen, de én béna csak a tartalmi és nyelvtani helyességet néztem.
Oldal: 12