Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Vbbali

Oldal: 1
Dátum: 2015.04.02. 10:36:38
Miért nem látom SZB-ban az újonnan felvett tagot, aki még nem töltötte fel a lélekkutat. Tud ütni és számolja-e a rendszer az ütését, vagy nem számol vele semmit?
Dátum: 2014.09.01. 17:30:03
Nem emlékszem mi volt, de most hogyan tovább? Hogy választják ki a második forduló csoportjait?
Dátum: 2014.05.09. 19:28:04
De legalább a sz.r az meleg és nem vagyunk benne egyedül, hanem rohadt sokan benne fekszünk.
Dátum: 2014.05.09. 18:47:32
Szerintem az is probléma, hogy mindenki ugyanazt az eventet csinálja, nincs a térkép és a háború világokra felosztva. Én sokkal jobban örülnék, ha minden világon külön folyna a háború. Az összefogás is könnyebb lenne.
Én is már hiszek benne gyémántként, hogy elérjük a térképen a nulla terület birtoklását és a teljes gyémánt horda visszaminősül fosztogató martalócnak.
Az is fura egyébként, hogy senkinek nincs annyi esze, hogy a meglévő területeket legalább levédjük pontokat szerezve, nem pedig egy területet beáldozunk, hátha sikerül talán szerezni egy másikat. Én ezt látom csúfos kudarcuk alapjának és hogy az összes világ egy eventben játszik.
(A nincs annyi esze kijelentést, akinek nem inge nem veszi magára)
Dátum: 2013.11.19. 13:23:05
Én sem akarok választani mindent növeljen vagy nincs választás és hagyjuk ki a mágiát és az egészséget is
Dátum: 2012.07.18. 00:17:36
Köszi a választ
Dátum: 2012.07.17. 07:13:03
Egy egyszerű kérdés: Kincseskamra elérte a 16. szintet, visszahívhatunk epikust. Ahhoz hogy ez megtörténjen meg kell előbb ölnünk az aktuális epikust, hogy utána visszahívhassunk a kincseskamrámnál egyet?
Dátum: 2012.07.12. 22:59:21
Ha az energiahasznosítást AF szakik hatására feltoltam 60-ra, majd átfordítottam visszafogottra ami így szintén 60 lett, de törlődtek az AF-ek. Mi történik ha újra visszafordítom és VF-ből csinálok EH-t. Megmarad a 60, és fejleszthetem AF szakikkal, vagy visszaesik 50-re és fejleszthetem AF-fel, vagy 60. lesz de az AF szakikkal már nem tudom feljebb tolni?
Dátum: 2012.06.27. 12:22:22
Azt hiszem ideje megjelennünk itt is!

DARK HOLLOW CLAN - V2

Üdv Végzetúr/nő

Untassalak miért minket válasz vagy hogy micsoda csúcs szövetség leszünk?
Erre se időm se kedvem és mindannyian tudjuk hogy a top szöviknek akkora az előnyük hogy senki nem fogja őket utolérni
De tény:
2012.01.04 az alapításunk dátuma
Mára a lélekkútunk 600k Lé fölötti
Taglétszámban a 10. helyen állunk és egy tag kivételével mindenki aktív
Szövetség adatai, követelmények: nézd meg a tagtoborzásnál, adatlapon vagy írj nekem (Erethil) szívesen válaszolok.
Ui: És ne felejtsd el nem leszünk mi a legerősebb szövi, de vannak bajnokaink és már toplista 3. oldalán vagyunk
Dark Hollow Clan
Oldal: 1