Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Hun314

Oldal: 1
Dátum: 2014.04.02. 14:41:33
Mi történt a kufárok csatájával,mért nem megy?Nálam azt írja ki nincsen ilyen csata
Dátum: 2011.03.30. 22:02:40
Jaj, kicsit ismételtem az utolsó mondatokban. Mindegy, viszont erről volt egy jó kis riport is a tvben:
http://www.youtube.com/watch?v=TOrfBx09PjQ
Dátum: 2011.03.30. 21:52:20
Gondolom, első körben lemegy egy ellenőrzés, hogy valami szerepel-e az adatbázisban. Valószínűleg fel van indexelve. Gondolom, hogy a kérdés szavaira, és a helyes válaszra keres. Az adatbázisban keresés, egyikre sem adott találatot. Nem dühöngeni akartam, bár kicsit bosszantó (nagyon), ha kitalál az ember valami frankó kérdést, és nem érti az elutasítást. Azt meg pláne, hogy ha rákeresek az adatbázisban és nincs, akkor miért kapom azt a választ, hogy van? Próbálok olyan kérdéseket kitalálni, amik nem könnyűek, de műveltségi kérdések, és ha valakinek bejön, még ha nem is tudja a választ, érdeklődésből utánanéz. A pomológia egy csodaszép művészet, csak néhányan próbálják újra felkutatni ezt az elfeledett tudományt, ami amúgy nagyon is aktuális. Ezek az emberek névtelen hősök! Mindenhonnan folyik a bio, a tecsóban meg van 3 fajta alma, az is spanyol. Alig 100 éve csak almából több mint 560 fajta volt! Magyarország volt egész európa gyömülcsöskertje. Én is csak most tudtam ezt meg, és szerintem sokat érdekel a téma. 100 éve nagyságrenddel volt kifinomultabb és egészségesebb az étkezés, és szerintem sokakat érdekel ez a téma.
Azt gondolom, hogy a kviz egy jó felület arra, hogy megosszuk ezeket az érdekes dolgokat, és akit érdekel az utánanéz.
Dátum: 2011.03.30. 20:52:58
Mivel foglalkozik a pomológus?

A kérdés már szerepel az adatbázisban.
kvízadatbázisban erre és a helyes válaszra semmilyen eredmény nincs.
Egy mára szinte elfeledett tudomány, a gyümölcsös kert tervezés tudománya. Mostanában azért kezd
újra felelevenedni. Ez nem speciális érdeklődést igénylő kérdés!
Mivel foglalkozik a fizikus, a vegyész, az antropológus, urológus, stb. típusú. Csak kevesen tudják.
Az adatbázisban meg végképp nincs. Amúgy adatbázisokat tervezek, főleg webkiszolgálásra, engem elevenen megnyúznának ekkor ha ennyire szar jönne ki a kezem alól.
Mi a Kínai Köztársaság fővárosa?
erre azt a választ kaptam, hogy a kérdés nem megengedett szót tartalmaz.
Ez most akkor politikai állásfoglalás is egyben? Merhogy a Kínai népköztársaság nem ismeri el tajvant???
Oldal: 1