Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Veresi66

Oldal: 1
Dátum: 2012.02.17. 17:39:37
Csak egy kérdés?

Az direkt van, hogy a PC-t katakombából is lehet aktiválni, vagy egy hiba?

Mert, ha ezt lehet, akkor elég tetű módon lehet játszani. Az aktiváló szövi minden egyes tagja katában, és csak úgy küldik a PC-t, mint a huzat. Mivel semmiféle módon nem lehet büntetni a küldőt, így meglehetősen szívás.
Dátum: 2011.05.06. 09:20:34
Köszönöm a gyors választ.

Időközben Én is megtaláltam a vikin, csak alaposabban kellett volna keresnem.
Dátum: 2011.05.06. 09:12:26
Csak egy kérdésem lenne!

Az építés szakértelemmel betolt LE beleszámít-e a szerencsébe, vagy csak a valós LE?
Mert most azt tapasztaltam, hogy a fullos építés mellett, csak a betolt valós LE mennyiségnek megfelelő szerencse pont került fel. Így a 73as szerencsém mellé 581.430 LE építés társul! Ha viszont sz építésre használt LE-t nézem akkor már kb 100as szerencsével kellene rendelkezni.

Valaki fel tudna homályosítani, mert ez most Nekem meglehetősen sötét.
Köszönöm
Dátum: 2011.03.16. 19:10:10
Sajna ez nem segít!

3 különböző gépen próbáltam meg elindítani, nem megy!

Köszönöm az eddigi segítséget, úgy néz ki a mostani olimpiáról lemaradtam.
Dátum: 2011.03.16. 15:04:12
Érdekes!

Én elindítottam a kvízolimpiát, majd kaptam egy adatkapcsolati hibát fél perc várakozás után. Azóta ez az üzenet fogad:

Jelenleg zajlik a kvíz olimpia, és pénteken éjfélkor véget ér.


De sehol az a gomb amivel el lehetne indítani.
Tudtok erre valami gyógyírt?
Dátum: 2010.12.14. 14:59:33
Köszi!

Jól esett.
Dátum: 2010.12.14. 13:57:04
Köszi a válaszokat!

Úgy látszik meg van mire kell fejlesztenem.
Dátum: 2010.12.14. 13:46:50
Nem tudom jó helyen járok e ezzel a problémámmal.

Volt egy csatám. Aminek az eredményét ha megmagyarázná Valaki annak rettentően örülnék:

Idomított állatod, Ödön the Robber, egy 13. szintű goblin rabló is részt vesz a csatában. Gyűlölködve rántjátok elő fegyvereteket.
Mormolsz, kezedből kirepül egy villámcsapás. (-40 VP). 71 sebzést okoztál.

Lesújtasz az Enyészmesterrel. Eltaláltad, 77 sebzés! Ödön the Robber is ellenfeledre veti magát. 12 sebzést okozott.
Védekezőn felemeled fegyvered, de ekkor Dromewald egy alsó támadást indít. Talált, 28 ép-t sebződsz.

Egy gyors támadást intézel ellenfeled irányába. Dromewald 74 pontnyit sérült. Ödön the Robber az oldaladon harcol. Mellé!
Egy gyors csel után Dromewald a hasadat támadja. 30 életpontot vesztettél.

Lesújtasz az Enyészmesterrel. Eltaláltad, 32 sebzés! Ödön the Robber is támad. Célt téveszt.
Egy gyors csel után Dromewald a hasadat támadja. Ütése célt téveszt!

Ellenfeled egy gyors mozdulattal megadja neked a kegyelemdöfést.
A csatában összesen 266 sebzést okoztál, és 58 sebzést kaptál.
Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 0 lélekenergiát.


A csata végeztével még maradt 103 EP-m, így ki sem írta, hogy alacsony.

Köszi előre is a magyarázatot.
Köszönöm a válaszokat!

Sikerült 3x visszautasítást kapni így majd a következő 100as jó után tehetek fel kérdést.
Olyan kérdéseket próbáltam meg feltenni, ami a google első találatában benne van. De majd még próbálkozom. Hátha egyszer sikerül megoldanom ezt a küldetést.
Feltettem a következő kérdést:
Hogyan nevezik a kezdőrúgást az amerikai futballban?
Touchdown
Handoff
Kickoff
Free kick

Erre azt a választ kaptam, hogy "Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban." Én speciel akárhogyan keresem a kvízadatbázisban, nem találok ilyen kérdést!
Oldal: 1