Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Csanadi

Oldal: 1
Dátum: 2012.05.05. 12:14:45
áldoz fell 11990 lélekenergiát fel is áldoztam és nem adta meg jó én befejeztem templomos ökörséget nem pocsékolom a LE-t 11990 be adtam a semmiért menjen a piba
Dátum: 2012.04.29. 08:25:28
Sziasztok szerintem nem nehéz 30-as szintig felmenni csak türelem kel hozzá míg a csp vissza tölt 400 vagy maximumra onnantól lehet vadászni csak viszont örült módjára kel a tulajdonságokat nyomni. és ezért nem tud a játékos se építeni se szakértelmet nyomni na meg a többi LE-s szívós játékra se nagyon tud működni szerintem jó ötlet végzet templom csak láttam olyan feladatokat benne amihez őskő kell.
Végezetül felteszem kérdésem hogy lehet áldozz fel 9990 Lélekenergiát ? Hova kel azt be adni ?
Dátum: 2011.12.24. 11:39:15
S marad az Erő Szövetség tagokat keres a világ3 részen 4 fő. Feltétel viszonylag légy aktív szint követelmény nincs, jelentkezel és nem veszlek be rögtön akkor nem vagyok játékba várj míg be veszlek, ha bevettelek belépésedkor feltétlen ad át legalább egy szavazatodat hogy lélekútból tudjak építeni. Ja és 1. belépésedkor a lélekkúttat fel kel töltened.
Oldal: 1