Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kalimdor92

Oldal: 1
Dátum: 2008.11.22. 15:36:03
Sziasztok!


-Lenne egy olyan gondom hogy miután megléptem a 7. szintet, nem kapok kvízkérdéseket vadászat során
-Azt nagyon jól tudom hogy ha elindítok PL: egy 20alkalmas vadászatot,válaszolok a kérdésekre --> és megszakítom a varázslatot, akkor a következő vadászatok során már nem ad kvízkérdéseket mert átszámolja a játék.

-Nálam viszont itt a probléma hogy 1 darab vadászatot se utasítottam vissza eddig és már ezóta egy darab kvízkérdést sem kapok.
-Köszönöm a segítséget előre is
Dátum: 2008.10.29. 12:02:32
Sziasztok


-Egy olyan kérdést kaptam kvíz során, hogy:

-Melyik anyag képes szublimálni az alábbiak közül: Jód,Vas,Bróm,Kén.

-Hát én bejelöltem a Vasat A jó megoldás a Jód volt. Ezek után felmentem a wikipédiára ahol ezt találtam:

A szublimáció olyan halmazállapot-változás, amikor a szilárd halmazállapotú anyag gázzá fejlődik melegítés hatására anélkül, hogy közben folyékony állapotot venne fel.

Tipikus példa a jód vagy a kámfor szublimációja, de lényegében minden szilárd anyag szublimál, ezért érezzük az illatát.


-Nagyon jol tudom hogy tipikus példa a Jód, de itt azt irja hogy minden szilárd anyag szublimál lényegébe, és szerintem a Vas is szilárd anyag.

-Elnézést hogy ha hülyeséget mondtam Általánosba mindig 5ös voltam Kémiábol Középiskolába csak 4-es
Oldal: 1