Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Pappzoltan09

Oldal: 1
Dátum: 2008.12.29. 15:28:35
Velem meg olyan történt h feltettem egy kérdést most valamelyik nap és megkaptam az le-t jó kiértékelésért, na de azóta is 0jó és 0 rossz válasz van aláírva, ráadásul ma nézem h eddig 9 jó 1 rossz válaszaim voltak ma meg már 7 jó és egy rossz, na akkor most mi van?
Remélem ebből nem lehet baj, arra gondolok h elveszik tőlem a kvízkérdés feltevés jogot, ha esetleg a végén már 3 jó és 4rossz lesz v valami!
Dátum: 2008.12.03. 19:15:55
De nem azt írták h most is úgy lesz mint az elsőnél hogy 8-9 től kezdődik? ha nem akkor sajna csak kövre tok nevezni:S
Dátum: 2008.12.03. 19:06:03
Az mért van h 8. szintű vagyok de nem jelent meg az egyéb ablakom alatt bajnoki viadal akkor h tudok jelentkezni?
Dátum: 2008.11.25. 22:06:32
Idézet: Marco - 2008.11.22. 22:12:02
Sziasztok, nekem az a problémám lenne, hogy van még 1 üres hely a szövetségben jelentkezett egy pár ember, akik közül egy valakit megszavaztunk, de ő időközben már egy másik szövetségbe lépett be. A további jelentkezők közül kiválasztottunk valakit akit megint megszavaztunk és már el is dőlt a szavazás de nincs bennt a szövetségben.
Ez hogyan lehet???


Ilyen nálunk is van meg olyan h világít a szavazataim fül de rámegyek nincs semmi és ma is írta vezetőnk h szavazzuk be a csávót aki jelentkezett, de nem volt ott senki?

Meg kérdésem lenne h ezekekl a panaszokkal foglalkozik valaki v csak írogatunk ide fölöslegesen?
Ha idő miatt nem értek rá akkor bocsi csak jó lenne valami jelzés h dolgozunk a problémákon v valami.....
Dátum: 2008.11.16. 15:57:22
Na én még elég új vagyok a hozzászólásokban és tényleg elég jól elkanyarodtatok a témától, de akkor már én is hozzáteszek valamit:
hogy azt nem értem, annyi olyan embert látok, találkozok, vagy pl itt is nagyon sok okos ember van, de mind hiába, mert egyikünk se tesz semmit, csak elvagyunk, nem értem h hova tűntek a régi nagy emberek vagy ők már nem léteznek mint pl. Kossuth(bár picit elvakította a forradalom győzelmének lehetősége, de amúgy nagy magyar volt) v. ott volt Széchenyi és most mink van?? Van egy idegbeteg emberünk, már elnézést és mindenki csak a másikat .......gatja és nem jutunk sehova........és sajnos sztem ez igy is lesz egy jó darabig mert ez még mindig kommunizmus csak azt mondják rá h demokrácia(pl most beakarják vezetni a médiarendőrséget, hát én azt hittem h sajtószabadság van de mind1)........

Sztem még jó pár évig ez fog menni amíg nem lesz generációváltás(ezt más országokban rég megtették h nem engedték a régi vezetőket hatalomhoz jutni, nálunk ezek mind elvtárs leszármazottak, pl Szlovákia, Szlovénia is ezért hagyott le minket, mi meg itt tartunk), csak az baj h mindenkit aki értelmes elüldöznek ezzel és tönkreteszik még jobban az országot!

Na és h a témánál maradjak mit mondtak az elején: h Magyarországot nem fogja érinteni a válság, hát erre mi történt most mi voltunk az elsők akik felvettünk hitelt az IMF-től ja és olyan címszóval h a bankokat megmentik, erre meg az történik h a bankok sorra bejelentik nincs szükségük a pénzre, hát akkor ez mire volt jó?!(..arra h teletömjék a zsebüket még jobban..)

Egy ilyen országban egy ekkora válság pedig veszélyes tud lenni, de én azért bízok abban h nem lesz akkora mint '29 után, mert akkor rossz világ lenne :S
Dátum: 2008.11.10. 20:16:59
Tisztelt Játékos Társak!

A Felvidék Harcosai felvételt hirdet, bátran jelentkezhet bárki aki jó társakat szeretne e játékban!
Jelentkezéshez keressetek engem a világ 2ben Illidan néven!

Üdv.
Oldal: 1