Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ragoon

Oldal: 1
Dátum: 2011.03.15. 11:11:43
Felfejlesztettem a Térképkeresésé szakértelmemet. Mire sikerült, lemaradtam a versenyről. Egyébként meg semmi másra nem lehet használni ezt a szakértelmet. Vanennek valami értelme? Másik kérdés: Hol tudom megnézni, mennyi lélekenergiát szeretzem a Kínzókamrába hurcolt ellenféltől a nap folyamán?
Dátum: 2011.02.28. 21:13:55
Szerintem hiba van a küldetésekbenn, mégpedig éppen azt kelle teljesítenem, hogy "Keresd fel a horadaparancsnokodat!" Körülbelül már vagy hússzor felkerestem, mióta megkaptam a küldetéset. A legutóbb:

...Egyszer valakinek már véglegesen meg kellene semmisítenie ezt a szörnyeteget. Majd egy óráig botorkálsz a csatatéren, de a császár testét nem találod. Pedig van egy díszes hordszék, amelyet tucatnyi orgling szolga cipelt, ha valahol, a császárnak ennek közelében kell lennie.
A csatateret végül elhagyod, és felkeresed a hordaparancsnokod.
Magirox szomorúan hallgatja a beszámolód, és azonnal kiküld egy csapatot a holtak elföldelésére és a csatlósok elégetésére.
- Ismét rossz hírt hoztál, Ragoon! ...

... és a küldetés még mindig nem teljesítettként jelentkezik!!!
Dátum: 2010.12.28. 12:06:33
"Hogy íjrák helyesen?"

Ez milyen kérdés már?
Dátum: 2010.12.28. 11:55:11
Érdekes helyesírási anomáliák vannak. Nekem bezzeg visszadobtátok, amikor helyesírási hiba volt benne, ez meg érdekes módon átment a rostán:

Hogy íjrák helyesen?
Oldal: 1