Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - oliwers

Oldal: 123
Dátum: 2009.12.25. 23:02:28
56 - 46 szintű ütőképes karaktereket keresünk a K&V AKADÉMIÁBA a Rubinok csúcs-szövetségébe, gyémántok ellen kihegyezve.....a szövetség a csúcsokat ostromolja taktikában, fejlődésben!!
Referencia 2x megvertük a RSZNYT-t!!!

Ne AKÁRKI jelentkezzen......nézz magadba!!!

Ha tudsz Keményen csúcs gyémántok ellen állni jelentkezz az EGYETEMRE!!!
Bocs megoldódott...
Dátum: 2009.11.01. 14:38:40
Kismajom??

Hol voltál bolhapöcs amikor én már szövetséget alakítottam.....és ma is a legjobb 10 ben van.....szánalmas kis Nyúlfarok...tedd már magad helyre....és Tiszrteld az Alapítókat....vannak szférák ahova aolyan mint Te soha se fog eljutni...és ez a Halhatatlanok Csarnoka.....
Dátum: 2009.11.01. 14:26:41
Na ne röhögtess.......nyuszi.....huss a helyedre...volt alkalmad háborúzni egyetlenegy csatában se vettél részt...akkor halgass.....én ott voltam amikor kellett!!!
Dátum: 2009.11.01. 14:23:03
Igen jólesett a 2 nyert háború a Nyuszik ellen és mellé a nyúlpörkölt......gondolom hogy kissé keserű a szájíze a Nagy Legjobb Háborús Szövetségnek....mikor nem is veretlen és nem is 1-szer...

Vegyétek már le a Szövetségi lapról a nevetséges kérkedéseteket....100 ból egysze (vagy kétszer?)
Dátum: 2009.11.01. 13:38:23
Neked ez nem volt rendes háború????


Mi a rendes háború? ...az amikor a nyulak viszik a puskát...ez sose volt.... alkalmatok volt 2x ezután Tőletek a kesztyűt nem vesszük fel.....

Mi már bizonyítottunk...mi nem vagyunk a legjobb háborús szövetség és nem kérkedünk ezzel mint Ti.......békés kis Akadémia vagyunk NAGY TUDÁSSAL...amit be is bizonyítottunk......ezután már érdektelen a háború Veletek.....nem fogjuk a kesztyűt felvenni.....cél volt hogy megmutassuk....hogy az első háború nem volt véletlen, hanem kidolgozott stratégia..mint ez a háború is.......ezzel Veletek vége.....nem érdekeltek bennünket......más az Akadémia célkitűzése...és ebben a háború nincs benne.....

THX VÉGE a tárgyalásnak...még egyszer köszönöm a helytállásotokat!!
Dátum: 2009.11.01. 12:09:40
Vígasztalni fog a katakombában az emlékezés a fincsi nyúlpörköltre... ja és az is amikor repetát szedtünk....
Most már telítődtünk nyúlpörköltből....

De:
Létezik még...hogy most se érted????

A valóság fájni tud.....hallottál már Ghandi-ról ???
(Indiában élt...wikipedia..)
Dátum: 2009.11.01. 11:26:42
Azért a tánchoz is ketten kellenek.....most már mindig az lesz amit MI akarunk....
Van egy régi közmondás......akarni meg sz...i az 2 dolg....
Dátum: 2009.11.01. 10:51:34
Veletek már nincs újra és újra...a pótvizsgán is elbuktatok.....vége....az Akadémia többet Veletek nem visel háborút, Veletek nem foglalkozik háborús szinten......mint a Tyranttal sem.....vége slussz!
Mi epikosozunk inkább és beszélgetünk....
Köszönjük egyben a helytállásotokat......
Dátum: 2009.09.30. 09:17:33
A K&V Akadémia továbbviszi a híres Káosz és Vér tradícióját.

Újjászületett:

Skandar Graun, (K&V alapító)
Devil Gomez,
Dr Jekyll a legendás harcosok.....

K&V Akadémia békés szövetség.....háborúkkal nem foglalkozik...de aki megtámadja az megemlegeti!!!

A fő profilunk az Epikus Harcok !!!

Magas taktikai érzékkel rendelkezünk.....
Dátum: 2009.06.24. 11:17:26
Gau....hidd el lehet ezt lazán is csinálni........azért is jöttem visza....pihenj...menj le katakombába egy jó időre...ősszel hiányozni fogunk!!! Aztán majd lesz valahogy......(pedig most azért nagyon kemény vagy)!!
Dátum: 2009.06.22. 18:04:02
Nádja !!

Akkor most pontos időpontot adj meg itt hogy mindenki tudjon róla!!!

a szöveget a Fórumunkra is feltesszük.....mikor hány óra felé....telefon (ezt PM-men nekem)

Alig várom hogy lássm a VETERÁN K&V-seket !!!

Skandar Graun - lics
****************
Dátum: 2009.06.16. 18:38:03
OK Nadja majd megnézem a közlekedést Székesfehérvár felé.....és szólok mivel és hogyan érkezem!!!

Szellemhadsereg tagjait kimondottan elvárom a találkozóra Nádjánál!!!

Skandar Graun - lics
Dátum: 2009.06.15. 22:16:07
Zacc.......a Szellemhadsereg összeállt:

A szellemhadsereg eddigi tagjai:
**************************

Mr. Hyde
Skandar Graun Re
Devil Soul

A testőrök is 4-en voltak......hiányzik d'Artagnan!!!
Dátum: 2009.06.15. 19:51:24
OK ott leszek!!!! Akkor a pontos dátumot és hogy mikorra legyek Fehérváron? Ez a nagy kérdés most....

Zacc a Szellemhadsereg VÁR RÁD!!!

"Szellem Veteránok" a Hősök Csarnokából újra hadrendbe álltak!!!!!
Dátum: 2009.06.12. 18:41:11
Nádja.....nekem nincs autóm.....adj lécci egy GPS címet .

Én Pestig vonattal megyek.....vagy mit ajánlasz hogyan lehet vonat + busz eljutni hozzátok?
Dátum: 2009.06.12. 01:13:06
Opps!!

Most néztem meg a képeket........hát ÍGÉREM találkoznui fogok Veletek.....ezt volt a vágyam egy ilyen sörözés...szerintem abszolút oda passzaoltam volna én is.......remélem Nádjanal találkozhatunk...a képek erőt adtak hogy Nadjánál a BULIN ott legyek!!!

SZUPER-ak Vagytok a képeken.......ÍGÉREM még borozgatunk együtt!!

Cuder jó volt látni Benneteket!!!


Skandar Greaun Re - lics
Dátum: 2009.06.12. 01:07:03
Néztem.....és tényleg úgy néztem hogy Profi vagy ...teccik a lap....Nekem a vágyam ha felkerülök Pestre (június 17-én lesz a vagyonmegosztási tárgyalásom - fogjátok a csipiszt!!)...de Budán akarok venni valamit......ha tudtok valami normális lakást legalább 2 szobával szóljatok!! Készpénzzel fizetek!


Nagyon szeretnék Embereken segíteni ha felmegyek pestre......eddig műszaki irányultságú voltam...de MOST Embereken akark segíteni ...ez a tervem...vagy állatkertben elhelyezkedni ...I love Budapest!!!!

Mondent a Magyarságért!!!! Én is Így gondolkozom!!

Skandar - lics
Dátum: 2009.06.12. 00:48:40
Zacc!!

De igen túl sok volt a bor de próba szerencse....legaább most fogok építeni míg a bónuszokat el nem érem akkor meg tarolni fogok....
Prém semmi...csak tapasztalati taktika...aztán meglátjuk?
De nagyon lazán akarom csinálni...csakis a társaságért!!!
Még akarok Veled sörözni ( de én borozgatok inkább!! )

Amúgy csináltatok képet:? irígylem a sörözésteket...dfe útban vagyik Pest ( Buda ) felé------és akkor ott vok ahol kell!!

Skandar

Hopp te webet szerkesztesz?? Fiam profi ebben beszélj Vele és hivatkozz rám!! (Css, Flash.meg minden hasonló)

E-mailje: rastagekko@gmail.com
Dátum: 2009.06.11. 23:21:20
Nem igaz nem bírtam ki újra játszom......Skandar Graun Re ...név alatt!!
Rettentően hiányoztatok és mivel Ti söröztetek és én ma Tai Chiztam és 20 lityi borral tértem haza....iszogattam én is és úgy dönröttem hogy felvételemet kérem a K&V-be , mint amatőr......nem vállalok semmit...csak építek....aztán majd meglátjuk...olyanok vagytok nekem mint egy Család...tehát Skandar Graun Reloaded!!!
Oldal: 123