Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Énekesvazul

Oldal: 1
Dátum: 2010.09.17. 17:58:37
A csatában összesen 28 sebzést okoztál, és 28 sebzést kaptál.
A csata eredménye döntetlen

Úgy érzem egy-két "póknak" nevezett játékstílust űző karakterre vethetted szemedet
Nézz utána, hogy mit csinálnak másként, mint a többiek (esetleg kérdezz tőlük, nem tudom mennyire jóindulatúak, de egy próbát megérhet), vagy ha konkrét, netán megalapozott gyanúd van, akkor vésd be ide, vagy küld el az adminoknak. Ezekkel a lépésekkel többre mész, de legalábbis érteni fogod a mikénteket.

És ha van benned némi mazochizmus, akkor ajánlom még a Toplista LE diffre szűkítését is (csak saját felelősségedre)
Dátum: 2010.08.18. 15:31:07
Nem akarom szétírni ezt a témát, de talán belefér még - kapcsolódik is némiképp.
Először is én egyáltalán nem a 2nem fejlesztenek/nem fejlődik sose semmi" csoportba tartozom, csak a programozó LE-jét máshová osztanám el, nem az avatár projektre.

Képesség fa
NEM egyedi képességekre gondolok, hanem taglétszám/aktivitás/erőforrás igényes fix képességekre, amit választhatóan fejleszthetne a szövetség. De nem is épületekre, már csak azért sem, mert ezek a képességek nem permanens hatásokat adhatnának, sőt egymást kizáróak lennének.
Hanem lehetőségeket teremtenének. Sőt, ad absurdum lehetne többrétegűen fejleszteni, lásd még a most is meglévő szövetség specializálódást, úgy mint pók szövetségek, magas szintű tagokból álló szövetségek, békés játékra törekvő képességek, epikus ölésre szakosodott szövetségek, háborús szövetségek, és így tovább.
A háborús szövetség kifejlesztené a "Felperzselt Föld" képességet, amivel mondjuk egyszerre 10 háborúja is lehetne, az epik szövetség meg a "Turbózott Kincseskamrát".
Ha bekerülne 15-20 képesség, akkor már bőven lennének érdekes kombók, aláírom, akár még az építkezések alternatívájaként is, bár én taglétszámos ösztönzést is tennék bele, hátha kicsit koncentrálódna a száz oldalnyi szövetség toplista.

Szövetségi tárgyak

Itt pont fordítva egyediségre és minimumra gondolok. Egy-egy patinás (régi, aktív, stb.) szövetség kapna egy-egy valamit, játékszínesítő, kényelmi funkciós, poén tárgyal. Az épületek erre a fajta alap emberi közösségbe tartozás érzetre rájátszó élményre nem alkalmasak. Ellenben egy "Égig érő lila paszuly nyaklánccal", ami medálként viselve ad mondjuk +2-t a Mászásra, és csak nekünk tizennyolcunknak van ilyen, neked meg nem, bibi.

Manók

Jaja, Zarknod, én is arra gondoltam. Újrajátszva, akár kicsit megvariálva, annak is aki csak hallott róla. (Pl én)

KH kisebb szinteken

Pár új név (ónix, ametiszt, opál, akármi) és néhány új random név, aztán menjen. Tesztjelleggel is mehet, ha az alsóbb szintek (nem az ALSÓ, hanem a top alatti) szinteknek mégse jön be, akkor maradnak a katákban. Avatár projekt valami hasonló, de egészen más dologról szól. (alma-körte szindróma)

Szövetség vs. szövetség

Bent is van, meg nincs is. Pedig tökéletes alapokon fekszik, elég lenne apránként tuningolni, nem kell közmegegyezéses teljes változás. Csak az eddigi tapasztalatok alapján elkezdeni kozmetikázni.

Szövetség vs. borzalom

Chara-din invázió. Csak meg van még valahol a doksija Végzetúrra átszabni, betenni, netán nyitni általa egy ötödik hordát. Elsöprő siker lenne, a receptje klasszikusan tökéletes.

Kémgömb

Használati idő csökkentése.

Aréna

Szövetségek közti használat (nyilván valamilyen korlátokkal, hogy ne a szimuláció elől egye el a teret).

Akadémia

Igen is, nem is. Karakter specializálódós, egymást kizáró szakikra gondolok. Hordagyűlölet szerűen. Szintenként beugrik kettő, ebből egy választható. Extrém esetben Térkép eventesen, tehát soha nem lehet az egyik szakit használó csoport sokkal több tagú, mint a többi.
Pl, hasra ütve:

Druida hajlam - + 1 harcoló állat
Enyves kéz - effektívebb Lopás
Alku - magasabb Kereskedelemre lehetőség
Mázli - kihívásoknál ++ 1-2-3 próbára

Bajnoki

Fa struktúra, helyezések (díj se kell, csak a látvány), komment lehetőség (flame is ), nagyobb presztízs (esemény fül kb. a világ végén kidobolással egyenlő), sokszoros győztesekkel interjú (havi egy standard kérdéses mail váltás + egy topic nyitása bele kell férjen valakinek tán).

Aukció

+ 2 tárgy: komolytalanságokkal úriember nem vesződik.
gyorsítás: fogfájásra pálinka

Szintenkénti bontás kell, mert a baráti köröm 2025 előtt nem fog még csak licitálni sem, nemhogy nyerni valamit. Bár ez tényleg keveseket érdekelhet, gondolom, csak az új belépőknek fáj.


Elnézést a topic felborításáért.
Az ötleteim nagy része biztos extrém kategória, és pusztán az én fejemben néz ki jól és csillogóan, csak arra akartam felhívni a figyelmet, hogy ha a programozó kapacitása X óra, akkor azt nem feltétlenül egy Y nagyságú, monumentális és a játékot teljesen átíró dologra lehet ellőni, hanem lehet a már meglévő Z dolgot is pacsmagolni.
De hát ezért egy Isten áldása a fórum, én is játszhatok rajta think tanket.
Dátum: 2010.08.18. 13:23:37
Még érdekes is lenne ez az avatáros projekt, ha nem egy egészen más játék rajzolódna ki belőle, mint amit én elkezdtem. Értendő ez arra a 2-3 játékos által is feldobott ötletre is, amit ma végre volt időm átbogarászni.
Ha ez a Végzetúr 2.0 lenne, akkor sokkal többen kommentelnének, javasolnának, de így olyan bukéja van az egésznek, mintha a nekem tetszetős szöszi, kissé húsos és magas barátnőmet valaki átakarja varázsolni karcsúvá, feketévé és alacsonnyá. Biztos hozzászoknék idővel, de én nem azt a nőt választottam.

A játék testébe szervesebben illeszkedő fejlesztések felé menjen inkább a játék, azokból is van ippeg elég. Már csak itt a fórumon is.
Szövetség vs. szövetség háborúk
Szövetségek vs. valami borzalom küzdelmek (event)
Szövetségi tárgyak
Szövetségi képesség (amolyan KT képesség-fa)
Manók vs. karakterek (event)
KH kisebb szintekre is
Kémgömb/Aréna/Akadémia/Aukciós ház/Bajnoki viadal upgrade

Mármint én annak örülnék, ha e fajta dolgokba lennének befektetve az avatárokra szánt munkaórák. Aztán lehet, hogy az emberek inkább avatárkodnának, de nem látok tömeges lelkesedést.
Küldő:
Killer12
Üzenet címe:
(nincs cím)
Dátum:
Ma, 12:53:13
kerezsd fel a másik avataromat a neve damblüdor ok


Egyre veszélyesebb portyázni. Ilyen üzenetek érhetik az embert.
Dátum: 2010.08.07. 20:27:43
Hány éves vagy?
Nem szemétségből kérdezem, csak kíváncsi vagyok.
Idézet: Viszok009 - 2010.07.23. 12:59:30

Kikérem magamnak Zetsu a saját karim, őt csak körbeépítettem egy ismerőssel...


Így már mindjárt más
"2 nap mulvan Békéscsabán a center elött várlak"

Aranyos 8 éves, de vajon mire kell az a 2 nap neki?
Ott se az sajnos, próbáltam már. Ezt is csak kuriózumként írtam ide, hogy valakik már első szinten sem bíznak semmit a véletlenre.
Csak merő szeszélyből nézegettem a legalsó szinteket és szemet szúrtak ezek a srácok.
A jó öreg láthatatlanban támadtatjuk magunkat saját karakterrel taktika első szintű képviselői:

Amihoro
Csabuci
Zetsumei
Ibolyka
Lajli

Csak érdekességképpen.
Oldal: 1