Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Drizztian

Oldal: 12
Dátum: 2009.09.26. 09:27:07
Nyilvánvaló, hogy erre a felvetésre nincsen recept, sem tuti info. Minden szövetségnek egyéni stílusától és tagjainak az aktivitásától függően kell kialakítania a stratégiáját az ilyen helyzetekre.
Minden háború más és más és nem mindig ugyanaz a megoldás. Ötvözni kell a diplomáciát a kitartással és az előzőekben méltatott szervezettséggel. Van amikor azonnal kapitulálni kell van, amikor ki kell tartani, ilyenkor alkalmazni kell mindent amit lehet, láthatatlanságot, katakombákat, kilépést és közben egyezkedni kell a diplomatának, minél hosszabb békéért cserébe.
Vannak szövetségek, akik a LE-ért háborúznak, ezek ellen az a cél, hogy elérje a kisebb szövetség azt, hogy ne érje meg háborúzni. Viszont vannak szövetségek, akik a háború öröméért szállnak harcba, itt semmit se ér egy PC. Ilyenkor a tiszteletet kell kiharcolni és szívósan védekezni.Általában van hosszú távú eredménye a dolognak. Még egyszer mondom, nincs tuti recept. Meg kell találni a helyes utat, ami nem mindig könnyű. Sokat nem segítettem tudom jól , de ez a véleményem.
Az eredményen nem változtat, vitázni nincsen kedvem, véleményeteket tiszteletben tartom.Meggyőződésem, hogy jó a kérdés simán belefér a többi közé.Köszönet a véleményekért én több kérdést nem teszek fel.
Egy kicsit had vitatkozzam veletek....Egyikötök azt mondja, hogy primitiv kérdés(Kissolyom) a másikotok azt mondja hogy mélyre süllyedtem(D4vid). A kérdésre 15 en válaszoltak abból 6 an rossz választ adtak. Akkor mégsem lehet annyira egyszerü a kérdés!!! Sopkan kihagyják az á-t az ABC-ből és a 4 et irják be válasznak, lehet D4vid se tudja a magyar ABC-t?Ha meg igen akkor nem értem a reakciót kifejthetnéd bővebben. Ennél jóval primitiv kérdésekre kell válaszolnunk napo mint nap pl:10-2, meg ehhez hasonlók.
Ezt a kérdést tettem fel.Rossz értékelést kapott vajon miért???( a jó válasz az "5")

Hányadik betű a magyar ABC-ben a "cs"?

4
5
6
7

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Nem akarunk mindenáron kárt okozni. Egyszerűen csak arra törekszünk, hogy senkinek se érje meg minket megtámadni.Ezért nem ütöttünk még senkire sem kétszer.
A Citadellarács a farmok bebiztosításáról szól semmi másról.A könnyű LE szerzés megtartásáról. Természetesen ezzel semmi gond sincsen. A játéknak van egy célja mindenki számára.Akik elől vannak annak egy kicsit más mint, akik hátul vannak. Én nem ítélem el a Rács tagjait. A szándékukat értem és nem látok kivetnivalót benne.De remélem Ők is elfogadják azt a tényt, hogy azért mert én novemberben kezdtem a játékot, ezáltal esélyem sincsen egyszintűre kerülni az élen járókkal, attól még nem szándékozom nekik termelni a LE-t. Jelenleg a Citadella az egyetlen fegyver, ami talán egy kicsit elrettentő lehet a nagyobb szövetségek ellen. Mi így játszunk, így védekezünk.Más szövetségek másképpen. Ez egy játék, ami taktikákról, szövetségekről, stratégiákról szól, de a lényege az az hogy élvezzük amit csinálunk.
Kovannak igaza van, mert amikor támadtak, akkor még 4 es volt a citadellánk. Korrektek voltunk és csak egyszer csaptunk így 165 plusz LE-vel zártak. Legközelebb figyelmesebbek leszünk. Kérem szíves elnézéseteket ezért a mulasztásért.
Dátum: 2009.01.28. 11:46:43
Az építéssel kapcsolatosan lenne kérdésem. Az építés szakértelemmel növelt építés hogyan alakítja a szerencsét?Beleszámít a szakértelem vagy nem? Továbbá a Citadella semlegesítés fejleszti-e a szerencsét?Előre is köszönöm a választ.
Az engem érintő(Nagy László) választ köszönöm. Figyelmesebb leszek legközelebb.
Ezt a kérdést tettem fel és rossz értékelést kapott, számomra érthetetlen módon.Kitől lehet választ kapni a miértre?

Melyik klubcsapatban kézilabdázik Nagy László?

Barcelona
Szeged
Veszprém
Ciudad Real

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésem a következő lenne. Rossz kérdés értékelést kapott az alábbi kérdésem és nem igazán értem miért???
Melyik egy film címe?

Én a robot
Te a robot
Ő a robot
Mi a robot

A film címe "Én a robot "sztem nem rossz a kérdés , de gondolom kaphatok választ miért értékeltétek hibásnak.
Oldal: 12