Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Drizztian

Oldal: 12
Dátum: 2017.09.19. 10:22:13
Minden relatív. Mi a jó mi a rossz? Ha én mondom,hogy jó akkor elfogult vagyok. Mindig az számít, hogy a játékostársak mit mondanak.
Dátum: 2017.09.11. 12:05:42
Drizztian V2.
Dátum: 2016.02.17. 19:58:36
Egy kis segítség a kereséshez. Páros szinteken 31, páratlan szinteken 30 pont szerezhető. Legalább a szintet be tudod lőni, hol maradt el valami. Ha nincs meg akkor gondolom nem vettél meg valamit.
Dátum: 2016.02.17. 19:33:00
Na igen, de én voltam figyelmetlen csak magamat okolhatom.
Dátum: 2016.02.17. 19:27:55
Azt ajánlom nézz körül a felsőbb szinteken, mert én is ebbe a hibába estem. Délre végeztem 456 pont jött össze. Hátradőltem és este vettem észre, hogy valaki csinált 457-et. Na körbenéztem és találtam egy kérdőjelet az egyik szinten,amit nem csináltam meg.
Dátum: 2016.02.17. 12:31:38
Akkor nem mondom.
Dátum: 2016.02.17. 12:28:24
15 szintes a történet.
Dátum: 2014.01.13. 11:00:40
Szerettem volna komolyra venni ezt az eventet és kihívás elé állítani az eddigi győztest. Az előző BU-kat minden esetben munka után tudtam elkezdeni. Mára én is szabadságot vettem ki. Készültem,terveztem. A változtatásokkal gyakorlatilag elveszett a kihívás, elveszett az izgalom és kidobtam egy nap szabadságot. Kizárt, hogy éjfélkor fent legyek azért, hogy azt várjam remegve mennyivel csökkennek a horrorisztikus számok és azt várjam milyen gyorsan használhatom el a szinte kötelezően elhasználandó újabb dekrétumot. Aki ismer tudja, hogy nem szoktam reklamálni, hanem a változásokat szó nélkül elviselem és alkalmazkodok hozzájuk. De muszáj megemlítenem,hogy ekkora pofon/csalódás még nem ért a játékban. Tudom nem az egyén számít, hanem a többségi közösségi érdek. Ha a többség elégedett, akkor a személyes játékom tönkre vágása elenyésző veszteség a tömeg igény mellett. De vajon a többség elégedett-e a változtatásokkal?Eddig ilyen hozzászólást nem olvastam. Végigcsinálom az eventet, de újabb csepp a tengerben és újabb lökés ért az abbahagyás irányába. Ne haragudjatok a kifakadásomért, de rettentő mód sajnálom az elvesztegetett szabadságomat.
Dátum: 2013.11.07. 12:19:27
Sajnos ezt meg kell erősítenem. Bár a csaták felét nem buktam, de 30 pp-s beállítással volt olyan nap, hogy a 65 győztes mellé 20-25 vesztes jutott. Nem szoktam kritizálni sem reklamálni. Csak játszom azokkal a feltételekkel,amelyek adottak, de ezen event alatt párszor elszállt az agyam.
Dátum: 2012.10.15. 10:50:52
Lélekkút katalizátor esett, de nincs meg sehol...
Dátum: 2012.09.27. 10:23:19
Azért egy ultrának örültem volna.....
Dátum: 2012.06.25. 15:37:24
Az aukción megnyert tételemet várom izgatottan......
Dátum: 2011.12.30. 18:38:45
Ez már olyan mint egy rossz magnószalag, ami elakadt...........
Dátum: 2011.10.22. 09:08:04
Velem történt egy érdekesség........nem vettem át a jutalmamat. Gondoltam majd később. Most meg már nem lehetséges. Nem kezdtünk új küldetést azóta......van valakinek valami ötlete?Köszönöm előre is.
Dátum: 2009.12.17. 13:39:20
Mivel nem vagyok portyázós karakter, ezért ezen lépésre igazán nincsen szükség. Mire jöttök újra, addigra leküzdöm a szimpátiámat és újra "ellenséggé" válok. Addig maradok tiszteletreméltó "barátotok".
Dátum: 2009.12.17. 08:21:59
Köszönet a kedves szavakért Azért örülünk, hogy vége.Mindent összevetve nem is volt ez olyan rossz, bár továbbra sem vagyok háború párti, de attól még jó kis muri volt ez a háború veletek. Legközelebb még jobbak leszünk és elkapjuk a kis Nyuszik grabancát.
Amúgy meg részemről nem volt ellenség senki egy pillanatig sem és ezek után nem is lesz. Nagy a szátok, szeretitek a nyilvánosságot és a felhajtást, de azért jó kis csapat vagytok. Na a nyalizásból ennyi elég is, azért mindennek van határa nehogy már itt túlzásokba essek. Jöttök Ti még felénk háborúzni, ha túlzott jó kapcsolat alakul ki, akkor még a végén lelkiismereti okokból nem foglak tudni bántani benneteket.
Dátum: 2009.12.14. 21:36:02
Nem állítottam semmi ilyesmit, hogy büszke lennék bármire is.....Védekezünk, ahogy tudunk, katakombával, segítséggel, kilépésekkel, ellentámadásokkal. Úgy gondolom, hogy kissé cinkes, amikor a támadó fél nem tud kivel támadni.Most még 2 hétig nézzük egymást mert senki sem tud támadni senkit? Ha PC-t használunk az a baj, ha katakombákba bújunk az a baj, ha óránként benézek hozzátok az a baj...Mit tegyek, hogy a kedvetekre tegyek?
Dátum: 2009.12.14. 20:59:36
Tiszteletreméltó Damage!! Az Ősmágia tornya módszere, már régen nem ez, amit állítottál. Az utóbbi időben más utat követtünk. Kitartottunk, ameddig lehet és előnyös megállapodások után kapituláltunk, több hónapnyi extra békékért cserébe. Való igaz.Ti voltatok a kivételek az esetek nagy részében.Ellenetek nem vettük fel a kesztyűt, eddig. Nem véletlen, hogy most minden követ és erőforrást megmozgatunk, azért hogy megnehezítsük a dolgotokat. Ha azt nézzük, hogy a 10 tagotokból 5 katakombákban van és 42:44 az állás jelenleg, akkor talán nem is tesszük a dolgunkat olyan rosszul. Nem sírunk, nem rinyálunk, hanem a magunk módján küzdünk.

Ha véget ér a háború és megkerestek minket egy tisztességes levéllel, akkor azonnal kiírjuk az oldalunkra, azt hogy támogatjuk a kezdeményezéseteket.
Amúgy meg a háború alatt egy korrekt és tisztességes csapatot ismertem meg bennetek Nagyon remélem, hogy az eredménytől függetlenül kölcsönös tisztelettel fejezzük be a háborút és remélem azt is, hogy a nevem bekerül majd a Nyuszik nagyra becsült és tisztelt ellenfeleinek a titkos könyvébe.
Dátum: 2009.12.14. 15:44:56
Az Ősmágia tornya alapból egyetért a kezdeményezéssel, de mivel erről tudomást azután szereztünk, miután hadat üzentek nekünk a támogatásunk a témában még függőben van. A móddal nem értünk egyet, ahogy ez tálalva van. Gyakorlatilag ez nyílt zsarolás, amelyet semmilyen formában soha, sehol nem tudunk támogatni. Egy sima és egyszerű levélben kérve korrektebb és tisztességesebb lett volna a javaslat tálalása. A háborúskodás ellen semmi kifogásom sincsen, a játék része. Viszont azért hadat üzenni, mert 24 órán belül nem írtuk ki a Nyuszik által kért szöveget, amiről nem is tudtunk, hát finoman fogalmazva sem tartom tisztességesnek.
Dátum: 2009.10.30. 09:59:12
Csatlakoznék az elöttem szólóhoz.Pont ugyanez a problémám........A kvízre válaszoltam és ennyi. Se kudarc, se siker....
Oldal: 12