Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Valmont

Oldal: 1234
Dátum: 2010.02.13. 15:40:07
Azt most kaptam(gondolom,hogy elég új kérdés)

Mekkora a Vörös tenger sótartalma ?
2.7 %
0.4 %
0.9 %
4.1 %


Úgy tudom a tengervizek sótartalma változó mélységtől,földrajzi helytől,stb....
Dátum: 2010.01.27. 21:21:30
Kinek a műve: Nekem lámpást adott kezembe az Úr Pesten.
Hernádi Gyula
Faludy György
Juhász Gyula
Dallos Sándor

Ha valóban írt Hernádi Gyula ilyen címen regényt akkor már legalább kettő helyes válasz van(a Jancsó film)
Légyszi javítsátok,illetve pontosítsátok !
Dátum: 2010.01.24. 20:48:34
Norbor,
én már vagy a negyedik vagy ötödik alkalommal voltam így.
Ne strapáld magad !
A kvízadminok egy része pancser és nem érti a csízióját egy kvíz vetélkedőnek;vagy én vagyok peches és fogom ki mindig ugyanazt a barmot
Dátum: 2010.01.21. 23:18:00
Ja és egy ötlet:
Lehetne mindkét háborús rendszernek külön-külön,más-más ,új erőforrása,ami nem Le,nem cSP,nem PP de erőforrás,amit a karakter vagy a szövetség(épület) fejlesztésére lehetne használni.
Természetesen a két erőforrás egymástól eltérő irányú de egyenlő mértékű legyen.
Dátum: 2010.01.21. 23:10:38
Kedves Szandra sok kettessel a neved mögött !
Gondolod,hogy csak a szintjén erős,pók karakter gazdája fektetett sok időt a VU-ba?Ha a válaszod igen,és másodszori átgondolás után is igen akkor ne is olvasd tovább légyszíves.



Ha most ezt olvasod akkor a válaszod :nem volt,mint nekem is.A nemleges válaszunk önmaga kiköveteli a következő kérdés is:
-Vajon ezek a "szinthuszárok " azért fektettek időt,energiát,pénzt ,hogy az általuk alapított,felépített szövetséget "legyőzze" egy-két -szerintem a valódi rivalizálást vállalni nem merészelő-pók,akiket ha ha a játék lehetőséget adna egy harci körben földbe gyalulnának?. . .margóra azok 60-75 szintűek ,akik azt hiszik,hogy legyőzték az Azúrt,az ELite-t vagy a TÖ-t ,azokat most rázom fel:nem az Azúrt győztétek le,hanem 1-2 gyenge tagját !
Nem értem miért nem élhet a fa mindkét ága ?Csak a részleteket kell jól kidolgozni.Jó a vegyes/kettős háborús rendszer koncepciója.Most meg lehet mutatni mekkora tökük van a kicsi,háborús szövetségeknek,sőt le is győzhetik a saját maguk terepén a nagy behemótokat.De azért a behemót is odacsaphat egy-egy atomot-természetesen kizárólag miután a kicsi felpiszkálta ! Mindenki a saját szemétdombján a király-nyilvánvalóan.

Hogy miért jó a kettős/vegyes háborús rendszer azt már TLO leírta,hogy miket lehetne rajta alakítani arra is olvastunk jó ötleteket.Még egyet nagy problémát nem tudok:hogyan lehetne kevésbé (vagy teljesen manuálisan) automatikusan lejátszani az újfajta háborút?Na erre szeretnék ötleteket !
Dátum: 2010.01.03. 20:11:58
Ez butaság Mortimer!
Megkapom csak nem abban a 4napban ,amíg háborúzunk,hanem utána,hiszen a CSP gyűlik,aztán majd levadászom,amikor nincs háború.
Dátum: 2010.01.03. 20:08:08
Monkey ,ennél beszédesebb nevet még Anton Pavlovics sem találhatott volna Neked.
Dátum: 2009.12.26. 20:41:38
Mi a címe Lola első nagylemezének?
Hallja meg a világ!
Titokban álmodoztunk
Élj a mának!
Álomtánc

Ki a f@xom az a Lola ?
Dátum: 2009.12.24. 23:45:09
Ja és nem pontozlak le,az csak a lükéknek jár !
Dátum: 2009.12.24. 23:42:31
Demage !
Kampányolunk,kampányolunk !De ,mint az életben általában ,a főnök itt sem hallja-még jó,hogy ismeri saját játékát :sicc-amit mondanak Neki.
Ne vetítsd ránk a a haragod a rendszer hibája miatt !
Az én véleményem és válaszom:Igen,az életben sem az a döntő,hogy mennyi időt töltesz valamivel,hanem,hogy milyen hatékonyan.Az idővel semmiféle összefüggésben nincs a minőség.Ebben a játékban minden gond nélkül meg lehet keseríteni mások játékát(hál istennek én még lelkes vagyok) .Egy játéknak nem ez a célja !
Dátum: 2009.10.27. 12:49:46
Winnie !
Azért vannak meggyőződve mert biztosak benne,hogy jó.Ennyi.Se több,se kevesebb.
Egyetértek Szolarisszal-én is hasonló okból nem írok már kérdéseket- ,nagyon sok a rossz kvízkérdés,egyszerűen nem is értem meg,hogyan mehetett át a kiválló kvízadminok ,kiválló szűrőjén.
Nem az baj,hogy valaki rosszat ír(gondolom sok itt a gyermekkorú),hanem,hogy átengedik.
Jó javaslat,hogy elsőkörben próbálják meg kijavítani.
Az meg,hogy egy-egy, már jónak ítélt kérdésedben cserélgesd az alanyt és/vagy a válaszokat eléggé sablonossá változtatná a kérdéseket(én nem csak 10%ért csinálom ,hanem mert régen érdekesek voltak,szórakoztatóak voltak).
Dátum: 2009.09.09. 15:14:25
Melyik nem az U.S.A. tagállama?

Pitcairn sz.
Hawaii
Johnston-atoll
Midway

Midway,Johnston-atol NEM államok ,HANEM KÜLBIRTOKOK !!!
Légyszives töröljétek!
AZ meg DUPLA PLUSZ KÖCSÖGSÉG ,HOGY MINDEZT A 40 HELYES KVÍZVÁLASZBA DOBJA A GÉP"véletlenül" !!!!
Dátum: 2009.09.07. 21:57:31
Damage,
az első javaslatod tetszett .Elküldenéd Miki bának,hátha kicsírázik a fejéban azoknak a gondolata ami nekünk már térdig kalászos búzatábla .
szerintem nem Morroc a feszültség keltő .Provokatív" kérdésekre"reagált.
Dátum: 2009.09.07. 21:46:21
Kedves kapsz !
1.A Ronin NEM kétpolúsú szövetség a te definiciód szerint,mert senki nem visszafogottan fejlődik.Ezzel -mivel van egy példa ,amire nem illik a szabály-az elméleted megdőlt.Ez nem jó vagy rossz tény,csak tény.
2.Butchman rosszul fogalmazott:nem az dönti el,hogy mennyire érzed a problémát,hogy ol áll a szövetséged a toplistán hanem,hogy az epikus ölés listájában hol áll.Ugyanis Miklós főmágus oldalbarúgta az epikus vonalat és az átesett a ló túloldalára azóta áll fent az gond,hogy 4-5 szint differencia 2-3 k sebzés differenciát jelent.
3.NEM AKARUNK TÁPOT !Tőlem még az is elfogadható,hogy a javaslatainknak(kapuőrők,sebzés átadás,gyógyítás,segítőkéz,epikus szolgák,stb...) ne legyen KP vonzata

Remélem ezzel már ezek a válaszok Számodra is hasznosak és elgondolkodsz ,hátha nem is olyan önzőek a más véleményen lévők ,csak szeretnék visszahozni a játékélményt
Üdv,
Valmont / Ronin
Dátum: 2009.08.24. 00:02:11
Winnie,
a kevés,több,sok számnevek egy adott halmazban nem abszolút,hanem éppen ellenkezőleg relatív fogalmak.
Szóval ha például 35 emberből(ez az első oldal toplistán) 10 töröl az semmiképpen sem kevés;sőt lehet valaki szemének éppen nagyon sok !- a többivel nincs vitám.
Idézet: Szabinho - 2009.07.20. 14:53:08

-Magas szinten 4-5k sebzéssel indul a csata távolságiból, mely eldönti a csatát, mivel a harcosok nem találnak be...


Miről beszélsz?4-5K...hol? a legtöbb sebzést, ha jól tudom, v1-n tartja Camelus, 3000valamennyivel. de szóljatok ha tévedek...


Szab,Szabi !Te miről beszélsz?

1. Nasdfil Sortenil5793
2. Ariel 4431
3. Endyr 4356
4. Barrique 3866
5. Jaffar 3845
6. Megtévedt Próféta 3790
7. Lord of destiny 3605
8. Asmodeus Mortimer 3600
9. Dark Mongoose 3588
10. Xinx 3488

Többet nincs kedvem másolni
Dátum: 2009.08.20. 00:38:50
dézet: Valmont - 2009.08.13. 06:58:34
Mi vagy Ki a G3 ?

a helyes válasz a:a világ 3 legjobb gitárosa.

Légyszives töröljétek mert ez elég szubjetíktív.
...és Hendrix nem szerepelt a legjobb 3 közt
A G3 a wiki szerint:
A G3 egy 1996-óta általában minden évben megrendezett koncertsorozat, melyen a világ legjobb gitárosai közül hárman vesznek részt, változó felállásokban. Az egyetlen állandó tag az alapító Joe Satriani, de gyakori társa a csak „a zene doktora”-ként ismert Steve Vai gitárvirtuóz is.
Lásd a teljes cikket itt

Éppen ezért szubjektí ,sőt helytelen a helyesnek kikiáltott válasz,mert nem a világ 3 legjobb gitárosa,hanem a világl egjobbjai(5,10,20....?)közül a 3
Dátum: 2009.08.13. 06:58:34
Mi vagy Ki a G3 ?

a helyes válasz a:a világ 3 legjobb gitárosa.

Légyszives töröljétek mert ez elég szubjetíktív.
...és Hendrix nem szerepelt a legjobb 3 közt
Dátum: 2009.08.13. 06:52:08
Vegyes hangrendű szavaknál elvileg lehet -nek és -nak is a rag,bár kétségtelen,hogy gyakoribb az utolsó mágánhangzóhoz igazítani.
Dátum: 2009.08.07. 00:19:22
Nem szabad mérlegre tenni az anyagi szegénységet és gyermek okozta örömöt.Meg hát úgyis a második győz,de ez mindig utólag derül ki
Oldal: 1234