Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Swastika

Oldal: 123
Dátum: 2017.01.16. 10:49:06
Igen komoly!
Dátum: 2017.01.15. 12:59:11
V1 Rahowa 137. szintű végzetúr eladó!
Dátum: 2016.09.10. 13:48:41
Jó lenne ha lehetne csp-ből is harcolni, nem csak pp-ből!
Dátum: 2013.12.10. 16:26:10
Nem sok egy évben a 2 Bolygó Ura event? Szerintem a Landragor legyen 2-szer!
Kicsit alpári voltam az biztos, de csak azért mert órákon keresztül figyeltem egy személyt, és végre sikerült nagyobb LE-hez jutni, utána meg vissza veszik, ezért dühöngtem. Egyébként a feleségemnek is Swastika a neve! Nem akarok senkivel sem vitatkozni, és rosszban lenni, de ha az ember fizet egy játékért, elvárja azt, hogy ilyeneket azért tudjanak orvosolni! Ne mennyen a levesbe minden. Témát lezártam! További szép estét!
Dátum: 2013.08.24. 20:05:24
És aki ma egyáltalán nem játszott az is kap kompenzációt? Mert ha igen az gyönyörű, semmit nem veszített, de kapja a vigaszdíjat! Akkor ez így igazságos?
Ha az IQ-mat nevem alapján állapítod meg, akkor szánalmas vagy. Prisma is ezt hozta elő, szegény! Nem mennék bele jobban a dologba!
Még nem villantottam semmit Kocos, és lehet hogy itt sok embert nem érint a dolog, de engem speciel igen, napok óta nem tudtam normális LE-t rabolni, mikor sikerül akkor vesznek el mindent. A villantással kapcsolatba csak annyit hogy a csaló Prismát tettem helyre! Inkább te vegyél vissza az arcodból!!!
Valaki most ér rá játszani, és portyázás is sikeres, a küldik pörögnek szépen ti meg elvesztek mindent, gyönyörű fasza csávók vagytok! Csak gratulálni tudok, ehhez a komoly hozzáálláshoz, ne is csodálkozzatok hogy törölnek az emberek! Fényezitek mindenhol ezt a játékot, aztán egy kalap sz.rt nem ér, az ember fizet mint a katonatiszt aztán évek óta nem történik semmi!
Dátum: 2013.08.24. 19:30:19
Valaki most ér rá játszani, és portyázás is sikeres, a küldik pörögnek szépen ti meg elvesztek mindent, gyönyörű fasza csávók vagytok! Csak gratulálni tudok, ehhez a komoly hozzáálláshoz, ne is csodálkozzatok hogy törölnek az emberek! Fényezitek mindenhol ezt a játékot, aztán egy kalap sz.rt nem ér, az ember fizet mint a katonatiszt aztán évek óta nem történik semmi!
Dátum: 2013.06.20. 12:49:42
Miért engedi a JV azt hogy valaki évekig, hosszú hónapokig segítő kéz alatt legyen? Ráadásul azt írjátok a "ti szabályaitokba" hogy nem lehet 1 szövetségen belül több karakterrel játszani, de mégis rengetegen így játsszák ezt a játékot. Elég kiábrándítónak tartom ezt a dolgot, hogy valakinek kőkeményen meg kell dolgozni a jobb helyezésért, a másik meg segítő kézen bámészkodik, addig míg feltornássza magát a tophoz! Legyen a segítő kéznek is egy ideje max. 1-2 hét utána pedig 1 hónapig nem rakhatja rá senki a kezet! Játsszon már mindenki egyenlő eséllyel! Megértem azt ha valaki ultra gyenge, és segítenek neki egy eventen, vagy egy hosszabb vadászat alatt, de ne többszörös bajnokokon legyen már! Így mindenki nagyon jó játékost tudna faragni magából 1-2 hónapon belül! A bajnoki viadalra sem engedném azokat a játékosokat, akik kockázat nélkül, segítő kézen, évekig, akár hosszú hónapokig játsszák már ezt a játékot!
Dátum: 2013.02.13. 11:56:15
Ez az egyetlen olyan nyeremény, amit nem merek felvenni!
Dátum: 2012.11.14. 11:39:12
Azt megkérdezhem, hányas szintű a karaktered? És mekkora a TÖ-d?
Dátum: 2012.11.08. 13:51:49
Azért mert te kénytelen vagy elszakadni a szövetségedtől, és 1 nagyobb szövetségbe lépni és kihasználni az ebből eredő előnyt az a te bajod. Persze hogy téged nem érint mikor nincs, nagyobb szintű ékszered! Viszont te azért nem mész át egy nagyobb szövetségbe (gondolom), mert a mostani szövetségedben van ki segítőkezet adjon folyamatosan! Ez viszont nagyobb táp bárminél, akkor miről is beszélünk!
Dátum: 2012.07.11. 17:26:16
Miért nem számolja citadella építést, szerencsének a VT? Mert 2-öt fejlesztettem a szerencsémen és csak 1-et számolt!
Dátum: 2012.05.18. 09:05:05
Szerintem nem, mert akkor lezárul az Event, és megkapod a díjakat!
Dátum: 2012.03.04. 11:30:11
Nem kell azért leszavazni a testvéremet, mert nála köszöntem meg a választ véletlenül!
Dátum: 2012.03.04. 08:39:25
Nekem is lenne 1 kérdésem!

Stimulátor
Szint: 30
Megvásárlásakor minden familiárisod alapszintje akkora lesz, mint a te szinted. Amennyivel megnőtt az alapszintjük, annyival lecsökken az aktuális szintjük. Szakértelem pontjaik nem módosulnak.

Ezt a relikviát csak 1-szer lehet megvenni, vagy többször is?
Dátum: 2012.03.04. 08:35:42
Ahogy eléred az első kábító fókuszkristályt!
Dátum: 2012.02.12. 00:09:30
Az avatar képed alatt van a beállitás menü!
Oldal: 123