Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Csaba112

Oldal: 123
Dátum: 2010.03.02. 17:54:36
Szeretném egy kicsit a védelmembe venni a játék fejlesztőit!

Nekem momentán nagyon tetszik az új változat és örülök, hogy végre sor került ilyenre is.
Nekem elég monoton volt az előző és már elég "régóta" fut a VU,így örömmel értesültem a változásról.

Viszont lehetne olyan opció amellyel ki lehetne választani hogy ki melyiket használja és még egy pár desig stílust, hogy nagyobb legyen a változatosság.
Szerintem feldobná a hangulatot és élvezhetőbbé tenné a játék esztétikai részét.
Egyébiránt a választás lehetősége elhalkítaná a nem tetszők hangjait is.
Dátum: 2010.01.30. 17:48:36
Én nem tudom, hogy a nagy többség hogy van vele, de nekem tetszik ez a baráti portyázás.
Én a legtöbb időt, pénzt és energiát a 3. világba fektetem. Sokan mondták, hogy nem éri meg a dolog és hogy egyáltalán minek ez az egész.

Annak szeretném jelezni, hogy vannak nem portyakarik akik sokat nyomtak a szakértelmeiken és most adódott egy lehetőség hogy kiélvezzék ennek gyümölcsét.

Én személy szerint megtehetném, hogy a portyapontjaimat kamrázásra és LE szerzésre fordítsam,de jobban tetszik a kihívás.

Csak gratulálni tudok a fejlesztőknek, hogy gondoltak a nem portyakarakterekre is.
Dátum: 2009.12.18. 09:57:03
Nem feltétlenül a napi csp elköltése a gond hanem az idő amibe kerül. Lehetne csökkenteni mondjuk a vadászat idején és akkor rövidebb idő alatt el lehetne lőni cselekvéspontokat.
Dátum: 2009.10.23. 15:20:34
Ha végeztünk a 15 entitással akkor több epikus tárgyból lehet választani?

Ha igen kb mennyiből?
Lenne egy kérdésem:


Minek a Béke Csarnoka, ha a Háború Csarnoka teljesen ellensúlyozza? Sőt sokkal többet vesztünk. Hiába van maxon a Béke Csarnok!
Dátum: 2009.10.12. 16:47:39
Van egy kis problémám a V1-en!

A SoD tagja vagyok.
Számos tag kilépése miatt a múltban igen csak meggyengültünk és úgymond farmszövetségként kezelnek bennünket!
Ezt úgy ellensúlyozzuk, hogy akik 3 nap alatt le tudnak győzni arra már az első két nap valamelyikén küldünk egy citadellát és kapitulálunk.

Nyilván egyértelmű, hogy ez csak jelzés értékű.

Ennek ellenére más az ellenfeleinkkel szövetséges szövik is citadelláztak ránk.
Azt hiszem ez így nem fair.

Eleve olyan szövetségekről beszélünk akik amúgy is háborúkból élnek.
Tehát a részükről nem látom értelmét a csapásnak!
Más részről amely szövetség nem a háborúkból él meg annak tagjai töröljék magukat vagy mi?

Ezért javasolnám, hogy akik háborús szövik azok ne építhessenek citadellát!
vagy legalább jobban be legyen korlátozva vagy a használata vagy a szintje.
Dátum: 2009.10.09. 17:16:09
Segítséget szeretnék kérni az 1000 LE-s küldihez a 3. világon. Cirith Gorgort keressétek.
e
Egy taggal négyszer próbálkoztunk úgy, hogy rányomtam az Átokpiramist, nem prémiumos és nekem ki van maxolva a kreatív affinitásom, de egyszer sem érte el az 1000-t!!

Sőt legutóbb 96.000 LE volt nála és akkor is csak 967 LE jött tőle!

Ez miért van?
Dátum: 2009.08.20. 17:25:42
A V2-n a Lángoló Légió felvételt hirdet.
Csak 25. szint felettiek jelentkezzenek.
Az alábbi épületeink vannak készen:


Lélekkút

Őrtorony 6.

Védőfal 5.

Gyakorlótér 6.

Aréna

Mágustorony 8.

Kémgömb

Katakombák

Átokpiramis 3.

Lélekpajzs 2.

Aurapajzs 4.

Palota 4.

Energiakristályosító 4.

Térkapu 4.

Kennel 4.

A Pusztítás Citadellája 4.

Katalizátor 8.

Kincseskamra 2.

Epikus emlékmű

A béke csarnoka 5.

Akadémia 10.

Jelentkezéseddel Dodo-t vagy Papó-t keresd.
Dátum: 2009.08.06. 16:27:33
Kedves jövendőbeli szövitársak!

Tagokat keresek a 3. világban az Istenek Páholyába.
Első blikkre nem tűnik erősnek a szövi, de azt tervezzük, hogy azok leszünk.

Ehhez viszont kitartó társakat keresünk akik a nehéz helyzetekben is kiállnak mellettünk és a szövetség mellett.
Ha lehet a szinted min. 15-s legyen és figyelj oda a karidra. (értem ez alatt, hogy ne hagyd ott, amikor vadászni küldöd)
Dátum: 2009.06.21. 09:50:01
Hol van az EU és a NATO székhelye?

A helyes válasz erre Brüsszel volt, de a variációk között New York is szerepelt!

Hát csak jelzés képen a NATO-nak New Yorkban van a székhelye az EU-nak meg Brüsszelben!

Nem értem a kérdésfeltevőket néha!
Dátum: 2009.06.21. 09:47:39
Lewis Hamilton hanyadik lett az Ausztrál nagydíjon?
1
3
5
2



Melyik évben? Kérdezem én!
Ez jó kérdésnek lett ítélve!
Dátum: 2009.03.01. 12:50:29
Persze a Lélekkutunkban bőven volt hely.
Dátum: 2009.03.01. 12:37:11
Ha háborúban állunk és megtámadnak akkor nem érvényes a projekció?
Dátum: 2009.02.28. 17:24:11
Felmerült egy próblémám:

a transzcendális projekcióm 3-as szintű. Volt nálam 280 LE és mégis el tudtak tőlem lopni 6 LE-t!
Hogyan?
Dátum: 2009.02.28. 17:12:17
Lenne egy észrevételem:

a 3. világban a szövetségi háborúkból nagyon kevés LE jön.
Pl.: legyőztünk egy szövit, amelynek 12.000-es volt a Lélekkútja és csak 710 LE-t kaptunk. Nem úgy van, hogy a legkisebb szerezhető lélekenergia az a vesztes lélekkútjának 15%-a?Mert ez még 10% sincs.
Én nem vagyok pesti. Ceglédi vagyok és kb. évente egyszer ha felmegyek.Mégis tudom. Szerintem nem egy ördöngős kérdés.
Mi az, hogy csak egy speciális érdeklődésű kör tudhatja erre a választ? Aki már járt Pesten az szerintem tudja. Szerintem aki értékelte nem figyelt.
Nem tudom ki hogy van vele, de te azt írod, hogy aki valmilyen sportot figyelemmel követ annak az a fontosabb. Nos a kérdést én tettem fel és elmesélem ,hogy egyáltalán nem érdekel a rally. Soha nem néztem és nem is követtem figyelemmel csak eszembe jutott, hogy tavalyelőtt vonult vissza és kétszeres bajnok volt. Ezt pedig a rádióban hallottam. Akkor. Mégis emlékeztem és teljesen fel voltam háborodva, hogy ha egy magamfajta tudja akkor nem lehetett olyan jelentéktelen személy.
Hát ne haragudj meg, de én rengeteget olvasok. Szeretem Dosztojevszkijt, Mikszáthot és még sorolhatnám. Falom a jobbnál jobb művet és nem csak híres alkotok regényeit, de soha eddigi életemben nem hallottam Wayne Chapmanről. Mert, ha azt mondod ki volt Asimov akkor ok, de hogy valaki ki pl nézi mondjuk a híradót vagy rádiót hallgat ne tudja ki az a Grönholm az egy nagyon szomorú dolog.
Hányszoros Rally-világbajnokként vonult vissza Marcus Grönholm?

nem nyert vb-t
2-szeres
4-szeres
5-szörös

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.


Miért igényel ez lexikális tudást?
Oldal: 123