Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Arinadottir

Oldal: 12
Dátum: 2011.02.06. 21:20:15
Nem szoktam fórumra írni, most mégis megteszem.

Én is igazat adok Birkának, miszerint a csapdák építésével mindaddig bajban leszünk V5-ön, amíg az építés nem tolja a kútméretet is. Valami megoldást kell erre találni, és létezik is erre megoldás. Én a következőképpen képzelem ezt el:

"A xeno háborúkban rosszul állunk. A végzeturak sorra semmisítik meg az anyakirálynőket, de mivel a mágikus csapdák még nincsenek felépítve, újra visszatér beléjük az élet, és az áldozatos harc sziszifuszi munkává válik.
A hordaparancsnokok és leghatalmasabb mágusaik mindezért összgyűltek egy tanácskozásra, hogy megvitassák a lehetőségeket. A mágusok hamar előálltak egy javaslattal, miszerint minden klánnak építenie kellene egy transzportert, amik az építésre szánt lélekenergiát veszteség nélkül továbbítanák az épülő mágikus csapdákhoz, és ráadásul a klán lélekkútjának mérete is nőne ezáltal. Mindezen felül a hordaparancsnokok saját vagyonukból létrehoztak egy alapot, melyből az építésben legkiemelkedőbb munkát végző klánok részesülnének."

Technikailag úgy képzelem el, hogy előbb minimális költséggel felhúznánk egy új épületet, a Transzportert, majd a mágikus csapdák építéskor ezekbe is beleépülne a LE, ami így növelné a kútméretet. Az épület szintjeihez előírt LÉ kellene, mint a többi épületnél, de a mennyiség más lenne. Konkrétan ki kellene számolni, hogy mennyi csapdaépítéstől nőne egy szintet, amely szintnek a hordaparancsnoko által létrehozott alap szétosztásánál lenne szerepe. Jelesül a köv szint felépülésekor kapna a klán minden más épület építésere +1 %-ot fél évre, és így minden további szint újabb +1%-ot. Ezzel a csapdák hamar felépülnének, a lélekkút kérdése is meg lenne oldva és egészséges verseny alakulhatna ki a klánok között.
Oldal: 12